Şimdi Ara

BARCELONA Jet Modem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Tüm ürünler için Sanalpazar isimli site üzerinden peşin fiyatına 12 taksit seçeneği ile satış yapabilirim.

Normal cep telefonu hatlarıyla uyumludur, hattınızda internet paketiniz varsa bu cihaza takarak istediğiniz başka bir cihazda internetinizi kullanabilirsiniz.

BARCELONA Jet Modem

50 LİRA!

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DenizSupra -- 10 Eylül 2015; 15:49:26 >

• bu jet modemde senin hattı devralınca tekrar sim vergisi falan filan ödyor muyuz ki arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahinoglu43

bu jet modemde senin hattı devralınca tekrar sim vergisi falan filan ödyor muyuz ki arkadaşım

Malesef ödeniyormuş hocam, ilanı vermeden önce ödenmiyor zannediyordum. Yeni Avea hat bedeli 30 lira (Diğer operatör fiyatlarını bilemiyorum)Faturanıza ek aylık 2.5 lira şeklinde ödeme seçeneği sunuyorlar. Herhangi bir kontörlü veya faturalı hattı data hattına çevirip modem ile kullanmanız da mümkün. Faturanıza ek aylık 2.5 lira şeklinde ödeme seçeneği sunuyorlar. Bu durumda ürünün yanında hat veremeyeceğim için fiyatı 50 lira yaptım.
    Teşekkürler.
  • oyle ise barcelona nin attigi gollerden gelen 100mb ruya oluyor dogru mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef evet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.