Şimdi Ara

Barcelona bu yıl Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olursa kendimi bir ay banlıyorum. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Orijinalden alıntı: High.Hopes*

quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

galatasaray schalkeyi eledi diye bir ay uzaklaşmak zorunda kaldım barça da elenmedi daha

Hoşgeldin üstad

Münih kurtaracak seni,hadi gene iyisin

Bir ben mi barca'nın zorlanmayacağını düşünüyorum

barçadaki potansiyel münihin çok üzerinde ancak bu potansiyeli sahaya yansıtamadığımız için münih'i şanslı görüyorum.Aksi halde, cok eski değil 2009 ve 2011'de 4-0 yenmiştik münihi.Kral yaşlanınca soytarının maskarası olurmuş misali .Barça disiplinini bozunca diğerleri birşey sanmaya başladı kendini .

Gerçi münih arsenale tur veriyordu az kalsın .2-0 yenildi arsenale .Açıkcası barça 4-0 lık milan maçındaki bir oyun koyarsa ortaya münih falan kalmaz ortada.Ribery ve Robben'in forması terlemeden bitirirler maçı , top göstermeyiz ancak ; öyle bir futbolu ortaya koyacağımıza inancım hiç yok .Üstüne defanstaki eksiklikler de tuzu biberi oldu bu durumun .Tam potansiyel oynarsak kupaya ambargo koyarız ama , acık ve net .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 16 Nisan 2013; 4:01:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

quote:

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

Orijinalden alıntı: High.Hopes*

quote:

galatasaray schalkeyi eledi diye bir ay uzaklaşmak zorunda kaldım barça da elenmedi daha

Hoşgeldin üstad

Münih kurtaracak seni,hadi gene iyisin

Bir ben mi barca'nın zorlanmayacağını düşünüyorum

barçadaki potansiyel münihin çok üzerinde ancak bu potansiyeli sahaya yansıtamadığımız için münih'i şanslı görüyorum.Aksi halde, cok eski değil 2009 ve 2011'de 4-0 yenmiştik münihi.Kral yaşlanınca soytarının maskarası olurmuş misali .Barça disiplinini bozunca diğerleri birşey sanmaya başladı kendini .

Gerçi münih arsenale tur veriyordu az kalsın .2-0 yenildi arsenale .Açıkcası barça 4-0 lık milan maçındaki bir oyun koyarsa ortaya münih falan kalmaz ortada.Ribery ve Robben'in forması terlemeden bitirirler maçı , top göstermeyiz ancak ; öyle bir futbolu ortaya koyacağımıza inancım hiç yok .Üstüne defanstaki eksiklikler de tuzu biberi oldu bu durumun .Tam potansiyel oynarsak kupaya ambargo koyarız ama , acık ve net .

Alıntıları Göster
    Sen bence şimdiden kendini banla, final maçına kadar banın kalkmış olur.

Gelir final maçıyla ilgili yorumlarını yazarsın.

•  Barcelona bu yıl Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olursa kendimi bir ay banlıyorum.

Barcelona bu yıl Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olursa kendimi bir ay banlıyorum.
  • konuyu açmamın nedeni barça defansının bu yolda yetersiz olduğunu düşünmemdi ama bugünki olay bununla da açıklanamaz.

bugün resmen dağılışı izliyoruz. bence bunda barça nın son yıllardaki transfer hataları bir numaralı etken.

en son fabregas ı aldılar işe yarayan, sonra hadi alba yı da eleştirmeyelim de onun dışında işe yarar transfer yok.

- sen defansta zaten yedeğin yokken gidiyosun mascerano ya dünya para verip defans a çakmaya çalışıyon, zorun ne??? (pato nun attığı golü hatırlayın, mascerano nun defans oynamaya çok yabancı olduğu bas bas bağırıyo orda duruş şeklinden)

- forvet almıyosun, aldığın da tutmadı (sanchez) hala tello mello ile idare etmeye kasıyon. (geri zekalı tito nun villa yı uzun zamandır sürekli olarak yedek bırakması da cabası, bana göre villa bir efsanedir)

- en kuvvetli olduğun mevki olan orta sahaya çok pahalı iki adam aldın (fabregas ve song) ama en kuvvetli mevkin olduğu için ikisi de zaten yedek.

özellikle defans ve forvettte transfersizlik artık bu mevkileri öldürdü. şu maça forvette sanchez-pedro, defansta da brata ile çıkıyosan hakettin.

geçmiş olsun barça.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 23 Nisan 2013; 23:35:51 >

• ben yatıyom iyi geceler
  • quote:

ben yatıyom iyi geceler

İyi geceler Muaz abi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GencayA

Mesajı daha sonra editlemeden bu resmi nasıl yaptın?

dh saati ile kendi bilgisayarımın saatini kalibre ettim, sonra daha önce açtığım bi konuyu açtım ve tarayıcıdaki öğeyi denetleme aleti ile başlığı ve saati falan istediğim gibi değiştirip ss aldım, sonra aldığım ss e ps ile mesaj içindeki resmi ekledim, sonra o şekilde tekrar ss aldım ve boyunutu küçültüp resim içine yerleştirdim ve aynı ilemleri tekrarladım... evet işsizim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.