Şimdi Ara

Barcelona bu yıl Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olursa kendimi bir ay banlıyorum. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
1.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Asil Türk Kanı

quote:

Orijinalden alıntı: Schweinsteiger7

Eeee valla gören görüyor en az 4 tane net penaltı.Ayrıca Drogbanın o yaptığı hareketin maçına bak bir istersen.Birde şimdiki takmıına bak birde kendin türkiyeden tuttugun takıma bak Ben hakemin kararı doğru felan diye birşey demedimki ? Ama biz çok çektik hakemlerden senin bugün her konuya attıgın mesajları atınca zırlamayın felan diye cevap veriyordun şimdi maşallah neredeyse yarın gidip uefa binasını basacaksın. Önce dönde bir aynaya bak

6 idi 4'e indi.İner o iner zamanla,olur arada öyle.Ben de arşivimden ilk maçtaki barca aleyhine verilen kararı koyayım da , kırmızı kart + o pozisyonla denkleşelim biz.

O el pozisyonunu eleştirmiyorsun sen , tamamen art niyetlisin.Senin renkdaşın aynı pozisyonu eleştirebilecek kapasiteye sahip.2009 Chelsea barcelona eşleşmesine bakarsan büyük hatalar yapıldı her iki taraf içinde.Senin gibi adamlar bundan çıkar sağlayıp sanki bütün kararlar chelsea aleyhine imiş gibi konuşuyor.Yok böyle olay.Böyle bir pozisyon real madridin başına gelse sen de söverdin sabaha kadar.

Ben rakibimi tebrik etmesini bilirim.Senin gibi uefa'nın arkasına sığınıyor demem.Senin ağzınla konuşursam Milan Uefa'yı arkasına almış ağzı yapardım.Milan maçı hakedecek daha çok şeyler yaptı ve istediğini de aldı.Ama hakem bu pozisyonu görmezden gelmemeliydi sıkıntım burda.Bu pozisyon olmasaydı zaten gol atamayacaktık biz rezalet futbol oynuyordu barca.

Bırak bu demogojileri 4 tanesi net dedim diğer 2side verilebilirmiş.Sen 2009daki olaylara felan yok 2 takımın aleyhinede kararlar verildi eşit vıdı vıdı dersen buradaki herkes sana böğürerek güler.Adamların 6 tane penaltısı verilmemiş bir maçta sen hala yok kırmızı kart yok aleyhine pozisyonlar felan diyorsun.Şakamısın arkadaş sen ? yani anlamamak zor olmamalı bi tarafta 6 penaltı diyorum sen barcelona aleyhine çalınmayanlar diyorsun Biz real madrid konularında hakem kötüydü dedikten sonra sen zonk diye gelip zırlamayın yeeaaa felan dersen bende aynı şeyleri yazarım biraz dönde aynaya bak he ayrıca evet uefa barcelonayı kolluyor senin hoşuna gidecek diye kollamıyor diyecek halim yok. Bunu çogu insan kabul ediyor zaten.2009daki chelsea olayları 2011de pepenin haksız yere atılışı(maç ordan sonra koptu) 2.maçta higuainin verilmeyen buz gibi golü vs vs uzar gider bu.eee kim kimi kolluyor onuda bi açıklayıver sana zahmet.Öyle kör fanatiksinizki buradaki çogu insan sizin yüzünüzden barça ve messi düşmanı kesildi.Manulular Chelsealiler Münihliler Juveliler alayı Barçanın karşısına geçmiş hep sizin bu trollüğünüz yüzünden.

• quote:

quote:

quote:

Eeee valla gören görüyor en az 4 tane net penaltı.Ayrıca Drogbanın o yaptığı hareketin maçına bak bir istersen.Birde şimdiki takmıına bak birde kendin türkiyeden tuttugun takıma bak Ben hakemin kararı doğru felan diye birşey demedimki ? Ama biz çok çektik hakemlerden senin bugün her konuya attıgın mesajları atınca zırlamayın felan diye cevap veriyordun şimdi maşallah neredeyse yarın gidip uefa binasını basacaksın. Önce dönde bir aynaya bak

6 idi 4'e indi.İner o iner zamanla,olur arada öyle.Ben de arşivimden ilk maçtaki barca aleyhine verilen kararı koyayım da , kırmızı kart + o pozisyonla denkleşelim biz.

O el pozisyonunu eleştirmiyorsun sen , tamamen art niyetlisin.Senin renkdaşın aynı pozisyonu eleştirebilecek kapasiteye sahip.2009 Chelsea barcelona eşleşmesine bakarsan büyük hatalar yapıldı her iki taraf içinde.Senin gibi adamlar bundan çıkar sağlayıp sanki bütün kararlar chelsea aleyhine imiş gibi konuşuyor.Yok böyle olay.Böyle bir pozisyon real madridin başına gelse sen de söverdin sabaha kadar.

Ben rakibimi tebrik etmesini bilirim.Senin gibi uefa'nın arkasına sığınıyor demem.Senin ağzınla konuşursam Milan Uefa'yı arkasına almış ağzı yapardım.Milan maçı hakedecek daha çok şeyler yaptı ve istediğini de aldı.Ama hakem bu pozisyonu görmezden gelmemeliydi sıkıntım burda.Bu pozisyon olmasaydı zaten gol atamayacaktık biz rezalet futbol oynuyordu barca.

Bırak bu demogojileri 4 tanesi net dedim diğer 2side verilebilirmiş.Sen 2009daki olaylara felan yok 2 takımın aleyhinede kararlar verildi eşit vıdı vıdı dersen buradaki herkes sana böğürerek güler.Adamların 6 tane penaltısı verilmemiş bir maçta sen hala yok kırmızı kart yok aleyhine pozisyonlar felan diyorsun.Şakamısın arkadaş sen ? yani anlamamak zor olmamalı bi tarafta 6 penaltı diyorum sen barcelona aleyhine çalınmayanlar diyorsun Biz real madrid konularında hakem kötüydü dedikten sonra sen zonk diye gelip zırlamayın yeeaaa felan dersen bende aynı şeyleri yazarım biraz dönde aynaya bak he ayrıca evet uefa barcelonayı kolluyor senin hoşuna gidecek diye kollamıyor diyecek halim yok. Bunu çogu insan kabul ediyor zaten.2009daki chelsea olayları 2011de pepenin haksız yere atılışı(maç ordan sonra koptu) 2.maçta higuainin verilmeyen buz gibi golü vs vs uzar gider bu.eee kim kimi kolluyor onuda bi açıklayıver sana zahmet.Öyle kör fanatiksinizki buradaki çogu insan sizin yüzünüzden barça ve messi düşmanı kesildi.Manulular Chelsealiler Münihliler Juveliler alayı Barçanın karşısına geçmiş hep sizin bu trollüğünüz yüzünden.

Hala 4 tanesı net diyorsun,üstüne bir de diğer 2 si de verilebilirmiş diyorsun.3 tane penaltı var orada.Diğerleri penaltı falan değil.Boş ağız yapma.Bizim trollüğümüzmüş bir de.Şu videodan 6 penaltı çıkarıyor adam gelmiş trollük yapma diyor.Ciddi sorun var bu bölümde...

• Sorun varsa defolup gidebilirsin mesela.Maşallah yazdıklarımdan cımbızla laf çekiyorsun onlara cevap veriyorsun.o maçta katliam nasıl olur hakem seminerlerinde ders olarak okutulacak neredeyse sen gelmiş burada 2 takımın aleyhina verilen kararlar var eşit gibi saçma sapan kendinin bile inanmadıgı cümleler kuruyorsun.2-3-5-6.pozisyonlar net penaltının tam tanımı.Fazlada batma artık herkes okuyor bu forumu son 3-4 mesajını görenler zaten gülecek sana bari daha fazla güldürme.
  • quote:

Sorun varsa defolup gidebilirsin mesela.Maşallah yazdıklarımdan cımbızla laf çekiyorsun onlara cevap veriyorsun.o maçta katliam nasıl olur hakem seminerlerinde ders olarak okutulacak neredeyse sen gelmiş burada 2 takımın aleyhina verilen kararlar var eşit gibi saçma sapan kendinin bile inanmadıgı cümleler kuruyorsun.2-3-5-6.pozisyonlar net penaltının tam tanımı.Fazlada batma artık herkes okuyor bu forumu son 3-4 mesajını görenler zaten gülecek sana bari daha fazla güldürme.

Sırtı dönük adamın eline çarpan top ve penaltı . Sen bu videoda 6 penaltı var der iken kendini baya bi' güldürdün zaten.Elin ingilizi fan video yapmış , çoluk çocuğun oyuncağı olmuş.

/>

Diyelim ki chelsea'yi hakemler yedi her iki maçta da,barcelona milana bu el golüyle elenince susacak mısın ?İnşallah eleniriz de susarsın artık .

• quote:

quote:

Sorun varsa defolup gidebilirsin mesela.Maşallah yazdıklarımdan cımbızla laf çekiyorsun onlara cevap veriyorsun.o maçta katliam nasıl olur hakem seminerlerinde ders olarak okutulacak neredeyse sen gelmiş burada 2 takımın aleyhina verilen kararlar var eşit gibi saçma sapan kendinin bile inanmadıgı cümleler kuruyorsun.2-3-5-6.pozisyonlar net penaltının tam tanımı.Fazlada batma artık herkes okuyor bu forumu son 3-4 mesajını görenler zaten gülecek sana bari daha fazla güldürme.

Sırtı dönük adamın eline çarpan top ve penaltı . Sen bu videoda 6 penaltı var der iken kendini baya bi' güldürdün zaten.Elin ingilizi fan video yapmış , çoluk çocuğun oyuncağı olmuş.

/>

Diyelim ki chelsea'yi hakemler yedi her iki maçta da,barcelona milana bu el golüyle elenince susacak mısın ?İnşallah eleniriz de susarsın artık .

Sırtı dönük değil isterse amuda kalkık olsun o pozisyona sen elini çarpma felan diyorsan yazık valla kimin kime güldüğünü resmen tescilliyorsun.Yani sırtı dönük bir oyuncu isterse topu eline alıp sektirebilir o zaman senin bu mükemmel zekana göre.Elin ingilizi felan diyorsun o maçta yüzmilyonlar chelseanin katledilişini izledi yorumladı eleştirdi.o maçtan sonra (tabi 2009 yılı oldugu için daha futbolu bilmezdin) bütün internet siteleri yerli yabancı forumlar felan karıştı resmen.ben maçı barçalı arkadaşımla seyrediyordum o bile 4 tanesinde çıldırdı e yuh ulan hakem bunu ver bari artık dedi. sen de çoluk çocugun oyuncagı felan diye tek yazabileceğin bu tip mantıksız şeyler.baban yaşında felanımdır kesin en kötü zeka olarak. Bundan sonra biz real madrid konusunda yani bide kendi konumuzda hakemi eleştirdiğimizde gelip veletler gibi yinemi hakemler yeaaa zırlamayın iyi olmuş vs tarzı mesajlar atmazsan o zaman eleştirirm ;) gerçi ben yine eleştiriyorum o pozisyonuda hakemler diye zırlamayın diyen sen son 2-3 saattir hakem aşşağı hakem yukarı.hemde sadece 1pozisyon için.birde elenince aynen çok mutlu olcuam.hatta beter olun

Edit : yav herşeyi geçtim şurada chelsea-barça maçını tartışıyorum resmen senin gibi bir fanatikle.Şu maçı herkes tarihin en büyük katledişlerinden biri olarak kabul ediyor sne hala yok 3ü penaltı değil 2 takımın aleyhinede kararlar var felan diyerek aklayabildiğin kadar aklamaya çalışıyorsun.sonrada bir duygu sömürüleri.yazık valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schweinsteiger7 -- 21 Şubat 2013; 2:04:34 >

• quote:

quote:

quote:

/>

Sırtı dönük değil isterse amuda kalkık olsun o pozisyona sen elini çarpma felan diyorsan yazık valla kimin kime güldüğünü resmen tescilliyorsun.Yani sırtı dönük bir oyuncu isterse topu eline alıp sektirebilir o zaman senin bu mükemmel zekana göre.Elin ingilizi felan diyorsun o maçta yüzmilyonlar chelseanin katledilişini izledi yorumladı eleştirdi.o maçtan sonra (tabi 2009 yılı oldugu için daha futbolu bilmezdin) bütün internet siteleri yerli yabancı forumlar felan karıştı resmen.ben maçı barçalı arkadaşımla seyrediyordum o bile 4 tanesinde çıldırdı e yuh ulan hakem bunu ver bari artık dedi. sen de çoluk çocugun oyuncagı felan diye tek yazabileceğin bu tip mantıksız şeyler.baban yaşında felanımdır kesin en kötü zeka olarak. Bundan sonra biz real madrid konusunda yani bide kendi konumuzda hakemi eleştirdiğimizde gelip veletler gibi yinemi hakemler yeaaa zırlamayın iyi olmuş vs tarzı mesajlar atmazsan o zaman eleştirirm ;) gerçi ben yine eleştiriyorum o pozisyonuda hakemler diye zırlamayın diyen sen son 2-3 saattir hakem aşşağı hakem yukarı.hemde sadece 1pozisyon için.birde elenince aynen çok mutlu olcuam.hatta beter olun

Barcelona bu yıl Şampiyonlar Ligi Şampiyonu olursa kendimi bir ay banlıyorum.

• Ok son mesajı sen attın bu mesajdan sonra bi tane daha atta tamamiyle sen atmış ol.anca o resmi koyarsın yapıştırırsın zaten.sonra gelde senin gibi adamlarla futbol tartış boş beleş adamlar.Gören görüyor zaten senin şu konuda bile nasıl saçmaladıgını.
  • quote:

Ok son mesajı sen attın bu mesajdan sonra bi tane daha atta tamamiyle sen atmış ol.anca o resmi koyarsın yapıştırırsın zaten.sonra gelde senin gibi adamlarla futbol tartış boş beleş adamlar.Gören görüyor zaten senin şu konuda bile nasıl saçmaladıgını.

Hadi bakalım,devam...

• quote:

Ok son mesajı sen attın bu mesajdan sonra bi tane daha atta tamamiyle sen atmış ol.anca o resmi koyarsın yapıştırırsın zaten.sonra gelde senin gibi adamlarla futbol tartış boş beleş adamlar.Gören görüyor zaten senin şu konuda bile nasıl saçmaladıgını.

Bırak abisi ağlıyor hala o
  • quote:

Orijinalden alıntı: diablo12

quote:

Bırak abisi ağlıyor hala o

Aynen,devam dostum...

• avrupada herhangi bir takımın lehine özellikle hakem kararı verildiğinden yakınanlara bakın, genelde hep kendi lehlerine de hakem kararları var.

mesela mourinho bi ara her kaybettiği maçtan sonra hakeme saldırırdı, ve "2 CL kazandım ikisini de sahada kazandım, masada değil" gibi bi laf söylemişti. halbuki hem porto ile manu'ı elerken manu golü hakem tarafından iptal edildi, hemde inter ile barça ya karşı oynarken boru gibi ofsayttan gol attılar.

yani bırakın ona daha buna daha fazlayı da, hakem rezaletine bakın, ortada büyük bir hakem rezaleti var. koca CL de hemen her maçta hakem rezaleti yaşanıyo. meşur chelsea maçında bile barça lehine hatalı kararların yanında adam abidal e inanılmaz bir kırmızı çıkardı, yani uefa diyoruz CL diyoruz dünyanın belki en büyük futbol organizasyonu diyoruz ama şu rezaletlere bak.

buyüzden masa hakemini de, futbol içinde teknoloji kullanımasını da sonuna kadar destekliyorum.

• ~

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pablo Escobar -- 21 Şubat 2013; 20:17:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SüperEspri

Barça kendi evinde 3te atar 4te atar

/>
  • Bilmiyorum belki gs maçı yerine barça maçını izleyenleriniz vardır.Barça çok farklı oynadı.Sadece skor olarak değil, oyun olarakta Vilanova yönetiminde rakibini bu kadar ezen bir barça izlemedim.Messi oynayınca Barcelona oynadı.Barcelona Messi'ye bağlı değil diyen var ise ala bi zahmet 00.30 daki tekrarı izlesin.Milan defansını çok yordu,uğraştırdı ve boş alan kaldı diğer oyunculara.

Real maçlarında Messi gripti ondan dolayı o kadar form düşüklüğü yaşamış demek ki.

Ayrıyetten Barça bu maçta oynadığı hırslı futbolunu devam ettirirse kupayı alır .
  • quote:

Orijinalden alıntı: High.Hopes*

Bilmiyorum belki gs maçı yerine barça maçını izleyenleriniz vardır.Barça çok farklı oynadı.Sadece skor olarak değil, oyun olarakta Vilanova yönetiminde rakibini bu kadar ezen bir barça izlemedim.

ben ekranı bölüp iki maçı da aynı anda izledim

barça hakkaten çok iyiydi, özellikle ilk yarıda rakibi boğdu resmen. eski barça gibi oynadı.
  • Şimdiden forumdan sevdiklerinle vedalaş.
  • galatasaray schalkeyi eledi diye bir ay uzaklaşmak zorunda kaldım barça da elenmedi daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

galatasaray schalkeyi eledi diye bir ay uzaklaşmak zorunda kaldım barça da elenmedi daha

Hoşgeldin üstad

Münih kurtaracak seni,hadi gene iyisin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asil Türk Kanı -- 13 Nisan 2013; 18:51:42 >
  • quote:

quote:

galatasaray schalkeyi eledi diye bir ay uzaklaşmak zorunda kaldım barça da elenmedi daha

Hoşgeldin üstad

hoşbulduk, valla bu sene ne desem tersi oldu. fener şampiyon olur dedim işleri zor gibi, burak bi halt yapamaz dedim durum ortada, altın topu messiye vermezler dedim olmadı, manu reali eler dedim olmadı, bu gidişle barça kupayı rahat götürürse şaşırmam

• quote:

quote:

Hoşgeldin üstad

Bir ben mi barca'nın zorlanmayacağını düşünüyorum

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.