Şimdi Ara

Barajı geçemedim. Seneye hedefim için yardım eder misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 3 kere sınava girdim. imamhatip sözel bölümü çıkışlıyım 1 yıl sınıfta kaldım. 98 doğumluyum. Gelecek sene için hazırlanacağım. hedefim sayısalda ilk 250 bine girmek. nasıl bir çalışma yapmalıyım? dershaneye gitmeyeceğim. evde çalışacağım. lütfen ayrıntılı şekilde yardımcı olursanız memnun olurum. hangi hocalardan çalışmalıyım? hangi kaynaklara çalışmalıyım? nasıl başlamalıyım? sayısal temelim sıfır gibi birşey. sınav yıllarında bazı sağlık problemleriyle uğraştım. bu sene adam akıllı çalışmak istiyorum. lütfen yardımcı olun.

YGS 2017 SONUCUM

LYS 2017 SONUCUM

YKS 2018 SONUCUM

YKS 2019 SONUCUM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batman00 -- 18 Temmuz 2019; 13:2:23 >

• Düzenli paragraf çöz tyt matematik için antrenmanlarla matematik 1 ve birey a bitir konuları da Şenol hocadan dinle en temelden anlatan o. Bu iki kitap bittikten sonra üçdörtbeş çöz sonra ayt çalışmaya başla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cevabın için sağolasın kardeşim.

• Ben mi yanlış gördüm emin olamadım. 3 sene sınava girdin ve en iyi sonuç 2017 de mi aldın.

• Maalesef öyle oldu.

• Bırak bu işleri.

• Up up up up

• reis odanda görebileceğin bir yere tyt-ayt soru bankalarını diz arada gözün kayar bakarsın, kitapları açmana gerek yok 250 bin için

• fizik ve geometriyle çok uğraşma hocam bence mat 1 için karekök 0 ya da birey a al internetten 0 dan anlatan bi hoca bul aynısı mat 2 içinde fenden de biyoloji sözeldir zaten senin biyolojin ya da fundamentalsten çalışabilirsin çok detaylı anlatıyolar imkanın varsa mikail hoca ve kimya özeli de almanı öneririm hedefini de yüksek tut bence yapılmıyıcak bişey yok 1 sene çok uzun bi süre
  • Hocam bu vaziyette dershaneden verim alacağınızı düşünmüyorum. Tek çareniz internette konuları halletmek. Çok güzel anlatan, çok kaliteli hocalar var internette. Bu hocalar dershane hocalarından kat kat daha iyi ve internette ders dinlemek dershanede ders dinlemekten kat kat daha iyi. İnternetteki hocalar genele hitap ediyor, hocalar internette ders anlattığının farkında olduğu için tüm öğrencilerin anlayabileceği şekilde anlatıyor. Bir yeri anlamadığın zaman geri sararsın videoyu, tekrar tekrar dinlersin. Ya da bir konuyu bir hocadan anlamadığın zaman internette bir sürü hoca var üctretli-ücretsiz fark etmez açarsın başka bir hocadan dinlersiniz.

Biyolojide Selin Hoca çok iyidir hocam. Temeliniz sıfır dahi olsa sıkıntı çekmezsiniz.
    Kimyada kimya özel ücretli çok iyidir. Özellikle bu hoca işinize çok yarar. Piyasada kimya özel kadar kapsamlı içerik bulamazsınız.
    Matematikte mikail hoca plus ilacınız. Ya da Yahya Tan da iyidir temel atmak için.
    Türkçede kesinlikle Önder Hoca. Önder Hoca'nın video çözümlü soru bankası var. Onu da çözmenizi tavsiye ederim konuları pekiştirmek için.

• Cevaplarınız için çok teşekkür ederim kardeşlerim sağolun.

• Hocam, iyi kötğ ders çalışan yata yata ilk 250k ya girer. Açık ve net ders çalışmamışsınız. Sürekli ve günlük olarak ders çalışın, çok rahat girersiniz 250k ya. Bunun için de sandalyeye elinizde telefon olmadan totonuzu yapıştırın yeter. Gerisi gelecektir diye düşünüyorum.

• Arkadaşlar tavsiye verin lütfen. Nasil çalışmam gerektiği konusunda.

• Öncelikle şu kitap açsan 250k yaparsın gibi yorumlar çok sinir bozucu.Adamın belli ki temeli iyi değil. Ben açık lisede okuduğum için az çok anlayabiliyorum seni hocam. Benim de temelim iyi değildi bir ara sıkıntıdan bıraktığım oldu ama iyi çalışmama rağmen 190k yaptım o yüzden böyle boş yorumları takma.

Öncelikle türkçeği ve sosyali biraz düzeltmen lazım ikisi içinde biraz paragraf sorusu çözmen yeterli. Çünkü türkçe ve sosyal çoğunlukla okuduğunu anlarsan yapabileceğin sorular. Bunun için boş zamanlarında kitap da okuyabilirsin.

Matematik için ben nasıl yaptığımı anlatayım çünkü nerdeyse ben de aynıydım matematiğim sıfırdı. İlk matematik sıfır gibi böyle temel atmana yardım edicek bir kitap alıp başla . Kitabı hakkıyla bitirdikten sonra tyt için bir soru bankası al(ben 3-4-5 almıştım gayet iyiydi). Sonra da zaten deneme çözüceksin tyt ile alakalı o kadar. Tyt için Şenol hoca(daha basit anlatır çözdüğü sorular filanda kolaydır),Matakademi(orta seviye bir kanal ve benim en çok dinlediğim kanal.Çok anlaşılır bir şekilde anlatıyor bence) ve Rehber matematik(bu da orta seviye bir kanal) öneririm.

Ayt için de bir soru bankası çözüp deneme çözmüştüm ben. Sen ikide çözebilirsin sana kalmış orası.Ayt için yukardaki kanallar ve Atölye matematik iyidir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.