Şimdi Ara

Banyoya havalandırma pervanesi yapmak istiyorum.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Banyoda geniş bir menfez var fakat yeterli olmuyor. İçerisi banyo sırasında komple buhar doluyor. Nem oluyor, rutubet oluyor. Bunu önlemek için içerde ki havayı dışarı atacak bir pervane takmak istiyorum. Böcek sinek girmemesi için mutlaka telli olması lazım. Fakat nasıl olacak bilmiyorum. Ne yapabilirim? Banyoya havalandırma pervanesi yapmak istiyorum.

• Oturduğun muhite yakın Bauhaus yapı market varsa hocam 20-25 çeşit elektirikli havalandırma çeşitleri var bakıp alabilirsin.
  • Benimde aynı ihtiyacım vardı, AliExpress ten malzemeleri alıp yaptım. Yaparken de videoya kaydettim. Yakında burda paylaşırım, şuan henüz bitmedi. Çok işime yaradı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfson61 -- 14 Ekim 2017; 22:52:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fotoğrafını koyduğum menfez baya geniş 50-60 cm vardır. Yani onu kesip içine bir havalandırma yerleştirmem lazım ama o da çok zor. Nasıl tutturacam havalandırmayı.
  • Küçük bir havalandırma yeterli. ne nem ne rutubet olur. Banyodan 1 dakika sonra açsan buğ bile kalmıyor. Ama orası çok büyük.
  • Hocam ben şu şekilde yaptım, bir göz atın iserseniz, işinize yarayabilir.

Konu:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=129505338

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfson61

Hocam ben şu şekilde yaptım, bir göz atın iserseniz, işinize yarayabilir.

Konu:https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=129505338

Vay iyiymiş. Hem panjurun arkasında kaldığı için de gözükmeyecek. Yalnız o fan bizim banyoya yetmez. Ben 4 tane takarım. Bir de mukavva koymam oraya. Mukavva fan çalışmadığında hava giriş çıkışını engeller.

• Why Shy kullanıcısına yanıt
    Hocam mukavva çok sağlıklı bir malzeme değil ama hiçbir şey de koymazsanız bu sefer sadece etrafındaki havayı çeker. Yani emme yapmaz sadece fan, etrafındaki havayı dolaştırır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.