Şimdi Ara

Banyodan sonra Saçın kabarmasını önlemek için ne yapmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
2
Favori
52.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• hoca az şampuan kullan. yani az sık eline. çok kullanırsan acayip kabartıyor. bi de çok sıcak su kesinlikle kullanma. ılık olsun su tamamdır..
  • kasayı yan yatır
  • Sabun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: xfurix

kasayı yan yatır

Saçları Yan yatırsam

@vata
    eyvallah inş olur yav.Yoksa berbat oluyo
  • osis mess up kullan
  • Elidor 7/14 saç kremi hem kabarmayı önler hemde saçmlarını sağlıklı tutar. Hiç kız işi falan demeyin kaç senedir kullanıyorum büyük bi buluş.
  • quote:

Orjinalden alıntı: alyanki

Elidor 7/14 saç kremi hem kabarmayı önler hemde saçmlarını sağlıklı tutar. Hiç kız işi falan demeyin kaç senedir kullanıyorum büyük bi buluş.

• http://forum.donanimhaber.com/m_28498210/mpage_1/key_//tm.htm#28498210

quote:

Orjinalden alıntı: fxxd

quote:

Elidor 7/14 saç kremi hem kabarmayı önler hemde saçmlarını sağlıklı tutar. Hiç kız işi falan demeyin kaç senedir kullanıyorum büyük bi buluş.

7 gün 14 saat koruyo olamaz mı arkadaşım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Isbara ALP -- 22 Şubat 2009; 18:52:48 >

• Saçın iyi huylu kabarıksa osis mess up, çok yaramaz huysuz saç tipin varsa osis thrill fibre gum kullan , ben mess up kullanıyorum kokusuda parfüm gibi gün boyu saçı süper gösteriyor ..
  • quote:

Orjinalden alıntı: xfurix

kasayı yan yatır

bu tip iğrenç espiri yapabilen arkadasları her topicte cok rahat görebilirsiniz...
    çocuk gibilerdir yılmazlar bıkmazlar :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: oeste

Saçın iyi huylu kabarıksa osis mess up, çok yaramaz huysuz saç tipin varsa osis thrill fibre gum kullan , ben mess up kullanıyorum kokusuda parfüm gibi gün boyu saçı süper gösteriyor ..

Hocam iyi huylu derken ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

quote:

Orjinalden alıntı: oeste

Saçın iyi huylu kabarıksa osis mess up, çok yaramaz huysuz saç tipin varsa osis thrill fibre gum kullan , ben mess up kullanıyorum kokusuda parfüm gibi gün boyu saçı süper gösteriyor ..

Hocam iyi huylu derken ?

Yani kabarıklığının tedavisi kolay olan demek ve osis mess up bunu çok kolaylıkla yapıyor
  • saını kısa kestirirsen kabarmaz
  • Askerde bi arkadaşım vardı bana bu ürünü tavsiye etti arkadaşlar süper bişey ya ankara kızılayda 20 ytl felanmış uzun saçlara özellikle süper oluyo alın deneyin derim bende saçları uzatmaya başladım enseleri yanları kulak üstü son moda bişey bu ürünü uygulayacam iyi geliyomuş bakalım denicez..

7-8 ayda saçda kalıyor yani yıkamada gitmiyor

GLATT SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ DEFRİZAN KREM

http://www.hemalhemsat.com/Shop/Auctions/AuctionDetails.aspx?AuctionId=3486441

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaNeRR -- 22 Şubat 2009; 19:31:01 >

• quote:

Orjinalden alıntı: FearFroMe

http://forum.donanimhaber.com/m_28498210/mpage_1/key_//tm.htm#28498210

quote:

Orjinalden alıntı: fxxd

quote:

7 gün 14 saat koruyo olamaz mı arkadaşım ?

Hayatı hızlı yaşayanlardansa olabilir.

• quote:

Orjinalden alıntı: CaNeRR

Askerde bi arkadaşım vardı bana bu ürünü tavsiye etti arkadaşlar süper bişey ya ankara kızılayda 20 ytl felanmış uzun saçlara özellikle süper oluyo alın deneyin derim bende saçları uzatmaya başladım enseleri yanları kulak üstü son moda bişey bu ürünü uygulayacam iyi geliyomuş bakalım denicez..

7-8 ayda saçda kalıyor yani yıkamada gitmiyor

GLATT SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ DEFRİZAN KREM

http://www.hemalhemsat.com/Shop/Auctions/AuctionDetails.aspx?AuctionId=3486441

İŞte tam benim konum bende uzatmaya başladım..Demek saç düzleştiricisi bu oluyor. kesinlikle alıcam eczanelerde falan var mıdır?

• L'oreal kullan.az miktar kullan.çok sıcak olmasın su...
    hem ne demişler...
    L'oreal,siz buna değersiniz.

edit:Maybelline miydi lan o
    edit2:mesaj sayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilm-i yorum -- 22 Şubat 2009; 20:15:48 >
  • Dove gibi kremli bir şampuan ile yıkar ve çıkar çıkmaz saç kurutma makinesi ile kurutursan hem saçların parlak görünür hem de kabarmaz.
  • ıslanan saç nem tutarmış buda kabarmasına ve yumuşamasına sebep olurmuş gibi birşey okumuştum ama nerede bulamadım ...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.