Şimdi Ara

Banyoda yikanirken neler yapıyorsunuz (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
243
Cevap
7
Favori
8.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sula abi tüm vücudu
    sabunla abi kafa dahil tüm vücudu
    tekrar sulan sabunlar gitsin
    Aldın mı hamam kesesini eline
    Tüm vücudu özellikle göpüs karın sırt boyun kısmını kesele abi kirler çıksın
    Sulan abi.
    İsteyen bu maddede duş jeli ile vücudu nemlendirebilir zevk meselesi ben yapmıyorum.Sonra yağlı yağlı oluyor sevmiyorum .
    Son olarak kafayı şampuanlayıp bitirrim25-30 dakika sürer.
    Bence en doğru banyo da budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -numlock-

malum işi banyoda nasıl yapıyonuz yav

malum işten rahat 10 15 dakka sonra bile son damlaları çıkıyo :D
    başıma gelmiştide malum işten sonra abdest aldım hemen sonra çıktım kurulandım giyindim falan bi bakdım boxerda yavrucaklar

+1

Beyler malum işi yaptıktan hemen sonra banyo yapmayın.Yada o malum işi banyoda yapmayın hiç mi rastlamadınız banyodan sonra boxer in ıslandığını falan hiç mi fark etmediniz anlamıyorum ki .

Yapılacak olan şudur

Malum işi yap.Aradan en az 30 dakika geçsin ki işi garantiye alın Ondan sonra banyonuza girin.Niyet ettim Allah Rızası için Gusül abdesti almaya diye başlayın 3 sefer ağza gırtlağın oraya gidecek kadar boğazınızın yandığını anlayın.3 sefer burna ki içinize kadar çekin.Eğer buruna 3 sefa su verdikten sonra hapşırma gelmediyese şayet hapşırmazsanız benim tahminimce o burun istenilen derecede ki suyu almamıştır.Baştan .
    Sonra tüm vucudu sula isteyen en son normal abdest alsın ki sevaptır.Peygamber Efendimiz Hz.Muhammed (s.a.v) böyle yaparmış.Ama istemezseniz de gerek yok ha yapan olursada sevaptır.Sünnettir orası ayrı.

Bu konular hakkında sorularınız varsa alabilirim derin bilgiye sahibim.Çok araştırma yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ukkaşe -- 22 Mayıs 2013; 12:22:29 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.