Şimdi Ara

Banshee (2013-2016) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.290
Cevap
29
Favori
54.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • keşke job'un yolu diye spin off çekilse.
  • Dün gece yeni bölüm olarak teve2'de vardı. Hood reyizi görmek iyi geldi Dublaj olmamış ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne diziydi be abi :'(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ciclista

Ne diziydi be abi :'(

uplamayın la konuyu
  • Nymphetaminê kullanıcısına yanıt
    Baştan izliyorum ben aynı keyif vallah öneririm :'(

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hood reyiz şu anda teve2de. İzlemek isteyenlere duyurulur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazık oldu pompacı hood a
  • Diziye yeni başladım. 6. bölümdeyim. Dizi güzelmiş. Sürükleyici, tavsiye ederim.
  • 2. sezonu bitirmek üzereyim, pek sarmadı, hikaye bitmiş dizide ilk sezonun heyacanı yok.
  • 3. sezon 5. bölüm efsaneydi ya. Bu sezon sevişme yok ama adrenalin hiç eksik olmuyor.
  • Why Shy kullanıcısına yanıt
    Geç bile kalmışsın..Kıymeti bilinmeyen dizilerin hiç tartışmasız zirvesinde yer alan bir dizi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Geç bile kalmışsın..Kıymeti bilinmeyen dizilerin hiç tartışmasız zirvesinde yer alan bir dizi...

Aynen dostum . bu kadar değerli bir dizi nasıl olurda ilgi görmez hayret ediyorum . bak anılar canlandı gözümde şimdi , bir ara yeniden başlayıp izleyicem .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3.sezonu bitirdim. Son bölüm kötüydü. Sezon genel itibariyle iyiydi ama finali olmadı.
  • 4. sezonda 3 bölüm izledim. Bu sezonda iyi gidiyor bakalım ne olacak.
  • Dizinin ilk 7 bölümünü izledim de sardı baya. Bitmiş gerçi ama yine de keyifli bi dizi. Dexter'dan sonra sevdiğim ender dizilerden.
  • Diziyi bitirdim, yayında ve yapımda emeği geçen herkese teşekkürler. Güzel diziydi, heyacanı bol, sürükleyici. İzlemek isteyen olursa tavsiye ederim.
  • 1.sezonu bitirdim ben de.

Son bölümlere doğru kalite düşse de fena dizi değil. Şerifin oyunculuğu biraz sırıtıyor ama seviyoruz reyiz tüm kasabaya yakın koruma sağlıyor. Uçan dişi sinek bile ondan sorulur adam tüm kasabayı beyaza boyadı. Ulrich Thomsen diziye renk katmış. Yardımcısı da tam psikopat dizinin gizli kahramanlarından. Job dizinin en eğlenceli karakterlerinden biri aksanı çok iyi. Küfür edişine bitiyorum. Hopewell ailesi tamamen kezban. Carrie'e uyuz oluyorum, Skyler White yanında melek kalır. Rebecca ilik gibi olsada favori hatunum Siobhan Kelly. Kedi gibi maşallah al evde besle. Eğer bu kızı değilde Carrie'yi seçersen adam değilsin şerif. Son olarak Proctor yeğen meğen dinlemeyecek Rebecca'yı duvardan duvara vuracak gibi gözüküyor. Bakalım ilerde neler olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 4 Nisan 2017; 5:16:56 >

• ulan denk geldim şuan acı çekiyorum nasıl kıydılar güzelim diziye
  • 2.Sezon

Son bölüm çok iyiydi. Emmett gitti, Alex gitti, Rabbit gitti. Deva babasını öğrendi, Chayton olaya dahil oldu işler kızışıyor. Polis şerifin peşinde, şerif Kai'nin peşinde. Rebecca kan döktü, amcası ile arası iyice pekişiyor. Kai'nin yardımcısı Clay için bile ayrı bir dizi çekilebilir adam tam psikopat. İlerde onun geçmişine de inecekler gibi. Carrie'nin Anastasia hali daha iyi siyah saçlarıyla biraz daha katlanabilir oluyor..

3.Sezon

Dizi baya hızlandı, dizinin en vahşi hatunu Nola aramızdan erken ayrıldı. Clay insanın ümüğünü sıkma deyimini bizzat gösterdi. Siobhan ölünce üzüldüm, dizinin tadı tuzuydu. Rebecca, Clay ve Kai fantastik bir ekip oldu. Gordon uyuzundan kurtulduk şerifin kızını ve Carrie'yi alıp kasabadan gitmek için bir engel kalmadı.

4.Sezon

Harika bir 3.sezondan sonra bu sezon pek olmamış. Dizinin tüm havası kaybolmuş gibiydi. Kurt Bunker karakteri dizinin en gereksiz en tat vermeyen karakteriydi. Diziyi kısa sürede izleyince baya bağlanıyor insan, şerif kasabadan giderken tüylerim diken diken oldu. Bolca sevişme sahnesi var diye ergen dizisi sanıyordum ama beklediğimden çok daha iyiydi. İyi bir tat bıraktı.

Siobhan'ın fappening resimlerini görünce hayal dünyasından çıkıp tekrar gerçek dünyaya döndük çok şükür.

• 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.