Şimdi Ara

[BANNED] Dopa Yeni Hesap (201G 79Y)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.op.gg/summoner/userName=newzhongdan

ayrıca 4 aydır youtube kasıyor:https://www.youtube.com/channel/UCt15X5eHLwyP8PpNtQTkuDQ

13 ocak edit: rito banı çaktı. bu yüzden yeni linki bırakıyorum son hali incelemeniz için
    http://www.op.gg/summoner/userName=permaban00152772

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ops -- 13 Ocak 2018; 1:7:29 >

• Anca yeni hesapta yapar kore cilingirde yapsin da gorelim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    tam low bu bronz eloda 4 lose almış bir de en iyi soloq oyuncusu diyorlar. laptop touchpadiyle tek elle soraka adceyle diaya çıkıyor bu forumdakiler dh rp turnuvasına gelse paramparça olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black_Ops -- 23 Kasım 2017; 16:34:29 >
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    adam zaten kore cilingir :)
  • Her gün 10 oyun atıyorum ve 120 gündür ezilmiyorum
    Ama teğam kötü gold 5 im
  • Adamın rahatlığı bitiriyor beni ya. Gerçi kore oyuncularının çoğu kolay kolay tilt olmuyor zaten en büyük avantajları bu olsa gerek.
  • Cruella kullanıcısına yanıt
    laneden 20 0 çıkıyorum ama hep kaybediyorum 20 kill aldıysam mükemmel oynuyorumdur yani sıfır hatam var yani takım kötü

• dopa reis hep hareket hızı ile giriyor büyücülükten %10 cdr seçmiyor reisin vardır bi bildiği oriannaya bile onunla girmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: _CLasSy_

dopa reis hep hareket hızı ile giriyor büyücülükten %10 cdr seçmiyor reisin vardır bi bildiği oriannaya bile onunla girmiş

Adam biliyo bence bizim bu aptal bot lane yine feedlicek . Itip itip roam atiyordur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gold eloda bazı maçları inanılmaz zor taşıyor. İzlerken acı çekiyorum surlara evet basıyor falan. Çok garip ya
  • dopa 4 gün aradan sonra bugün döndü 75 galibiyet 10 yenilgi ile serüven devam ediyor
  • Black_Ops B kullanıcısına yanıt

• kimin umrumda la kaç win kaç lose aldığı. kazanınca size para mı veriyolar?
  • Tp-Tf nelerdir nasıl kullanılır dersi veriyo adam

• Evet arkadaşlar son durumu özetliyorum, dopaya nazar değmiş galiba. Haftalardır diamond 2 hardstuck resmen. Serverda bi gariplik var, çinli dolmuş. Dopaya ana avrat küfür ediyorlar, pingliyorlar. Sürekli all mute çakıyor bizim oğlan. Aşırı kanser adamlar geliyor takımına. Çok garip gerçekten ya
  • Çinliler adamdir

• Bide fakerle karşılaştırıyolardı bunu hahaha

• Prowind kullanıcısına yanıt
    Bu şekilde düşünüyorsan, herhangi bir spor dalında herhangi bir takımı desteklememelisin, herhangi bir marka arabaya yakınlık duymamalısın, herhangi bir sporcuya veya sanatçıya karşı yaptığı işlerin ötesinde sempati duymamalısın.
  • The Sovereign kullanıcısına yanıt
    zaten öyle.
  • Prowind kullanıcısına yanıt
    Hayatta başarılar. 40 yaşından önce intihar etme ihtimalin çok yüksek. Yeni yıla 1 saatten az kala foruma girebilecek kadar asosyal isen özellikle.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.