Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

banlanma hakkında bir bakarmısınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
10
Cevap
0
Favori
204
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> League Of Legends >> LOL Genel >> banlanma hakkında bir bakarmısınız
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1114 Mesaj
    this account has been suspended until 22 december 2012 due banning from the tribunal.

22 sinde açılacak mı üyelik?

|
    |
    Ezop köleyken insafsız bir efendisi varmış. Bir gün ya kızdığından ya da efendi olmanın vahşi zevkini tatmak istediğinden Ezop'un kolunu tutup kıvırmaya başlamış. Ezop, sakin bir sesle kıracaksın demiş. Efendisi aldırmadan kıvırmaya devam etmiş, Ezop bir kez daha kıracaksın diye uyarmış. Biraz daha zorlayınca kolu çat diye kırılmış, Ezop acısına rağmen sükunetini hiç bozmadan kırdın demiş. Ampul epeydir toplumun kolunu kıvırıyor. Biz, Ezop kadar sakin olmayan bir sesle kıracaksın diyoruz. Ampul zorlamaya devam ediyor. Emin olun, toplumun kolu kırıldı mı, canı çok acır. O acıyı çekmeye çok yaklaşıyoruz. Ve elimizden geldiğince uyarmaya çabalıyoruz. Kıracaksın.
    TÜRK, TÜRKÇÜ, ATATÜRKÇÜ, IRKÇI
  • Binbaşı
    1276 Mesaj
    Evet, 22 Aralık'ta açılır hesabın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |
    Ezop köleyken insafsız bir efendisi varmış. Bir gün ya kızdığından ya da efendi olmanın vahşi zevkini tatmak istediğinden Ezop'un kolunu tutup kıvırmaya başlamış. Ezop, sakin bir sesle kıracaksın demiş. Efendisi aldırmadan kıvırmaya devam etmiş, Ezop bir kez daha kıracaksın diye uyarmış. Biraz daha zorlayınca kolu çat diye kırılmış, Ezop acısına rağmen sükunetini hiç bozmadan kırdın demiş. Ampul epeydir toplumun kolunu kıvırıyor. Biz, Ezop kadar sakin olmayan bir sesle kıracaksın diyoruz. Ampul zorlamaya devam ediyor. Emin olun, toplumun kolu kırıldı mı, canı çok acır. O acıyı çekmeye çok yaklaşıyoruz. Ve elimizden geldiğince uyarmaya çabalıyoruz. Kıracaksın.
    TÜRK, TÜRKÇÜ, ATATÜRKÇÜ, IRKÇI
  • Yarbay
    2410 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: WapTRyphoon

eyvallah arkadaşlar.. ilk defa rankedde banlandım. sınırsız banlanma olayı nasıl oluyor.

Her oyun omg noob , vb yada benim gibi Polak Here ? gibi şeyler yaz görürsün qnq
    |
    |
    4922 Mesaj
    21 aralıkta elektrikler gidecek yani bi daha lol oynayamayacaksın
    |
    |
    “A dog has no use for fancy cars, big homes, or designer clothes. A water logged stick will do just fine. A dog doesn't care if you're rich or poor, clever or dull, smart or dumb. Give him your heart and he'll give you his. How many people can you say that about? How many people can make you feel rare and pure and special? How many people can make you feel extraordinary?”
    ― John Grogan, Marley & Me
  • Teğmen
    143 Mesaj
    21 aralıkta zaten gidicez yeni hesap aç takıl son günlerin tadını çıkar
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: Royster

22 aralıkta ; bu gün 22 aralık yaşıyorum ve elo kasmaya devam ediyorum diyeceksin

ya yaşamazsak iyi zamanda ban yemiş
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
üniversite
google reklamları
son dakika
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,241
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.