Şimdi Ara

Bankomat Kart'tan alışverişlerinize toplam 30 TL hediye!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
10
Favori
6.703
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bankomat Kart'tan alışverişlerinize toplam 30 TL hediye!

VakıfBank Bankomat Kart ile 1-30 Nisan 2017 tarihleri arasında market, giyim, elektronik, beyaz eşya, oyuncak ve kozmetik sektörlerinde yapacağınız alışverişler için geçerlidir.
    Kampanya kapsamında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız her 75 TL ve üzeri alışverişinize 10 TL, toplam 30 TL hediye edilecektir.
    Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL ödül kazanabilir.
    Kampanya katılımı için Bankamızda kayıtlı cep telefonundan HEDIYE yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, TC kimlik numarasının SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
    İnternetten yapılacak sanal alışverişler kampanyaya dahildir.
    Kazanılan ödüller 10 Mayıs 2017 tarihine kadar kartın kullanıma açık olması durumunda yüklenecektir.
    Aynı gün tek seferde yapacağınız 75 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.
    Kampanyaya ticari kartlar, VakıfBank Worldcard’lar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
    VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Link te verelim

https://www.vakifkart.com.tr/kampanyalar/3538-bankomat-karttan-alisverislerinize-toplam-30-tl-hediye

• Uzun numarası varmi acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1,5 tl param gitti
    Mesaj gitmedi
    Lanet vakıf
    Kapatacam seni

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu kampanya güzel
  • Uzun numarasını bilen var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir1983

Uzun numarasını bilen var mı

şöyle bir yorum vardı forumda

Vakıfbank Worldcard :

Bazı Kampanyalarda 6757 ye gönderilmesi isteniyor, bu numaraya gönderilen smsler ücretsiz.

6635'e gönderilen mesajlarda 1 sms ücreti alınıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Vakıfbank Worldcard :

Bazı Kampanyalarda 6757 ye gönderilmesi isteniyor, bu numaraya gönderilen smsler ücretsiz.

Hatali mesaj attiniz. Herhangi bir mesaj tanimi ile uyumlu degil. B002

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 75 e 10 tl oran iyi.
  • Mesaj atıldıktan sonra kampanya katılım talebiniz vs tarzı bir mesaj geliyor mu ? Bana gelmedi de.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Vakıfbank Worldcard :

Sağolun hocam 6635 yolladım artık

Gelen cvp

Tebrikler! Katiliminiz HEDIYE kampanyasi kosullarina gore kontrol edilerek, odul tutari 10 Mayis 2017 de Bankomat Kartin bagli oldugu hesabiniza yansitilacaktir. B001

• Kampanya guzel. Kredi kartından 6*100e 50 ye göre çok çok avantajlı. Dün dahil oldum konusunu acacaktim hatta açılmıştır çoktan diye yeltenmedim bile :) sanaldan yapılan alışverişlerde sektör sıkıntısı yok sanırım. Özellikle site belirtmemisler.. daha önce genelde 75e5 veriyordu toplam 20-25tl kazanabiliyorduk.

• Arkadaşlar tc no istiyordu hediye yazıp gönderdim büyük harfle ama geri dönüş olmadı acaba kampanyaya katılamadıkmı?

• pusat1249 kullanıcısına yanıt
    Ne istiyorsa onu yazmak lazım cevap gelecek katilim alındı diye

• Bunun internet bankacılığı, telefon bankacılığı ya da atm üzerinden katılımı yok mu?

• 0532 752 6635 e yolladım (kampanyamız sona ermiştir diye cevap geldi)

6635 e yolladım (Tebrikler katılımınız HEDİYE kampanyası kontrol edilerek,ödül tutarı 10 Mayıs'ta hesaba yansıtılacak diye cevap geldi)

• Güzel kampanya, değerlendirelim

• quote:

Orijinalden alıntı: furkani

Kampanya guzel. Kredi kartından 6*100e 50 ye göre çok çok avantajlı. Dün dahil oldum konusunu acacaktim hatta açılmıştır çoktan diye yeltenmedim bile :) sanaldan yapılan alışverişlerde sektör sıkıntısı yok sanırım. Özellikle site belirtmemisler.. daha önce genelde 75e5 veriyordu toplam 20-25tl kazanabiliyorduk.

ilk maddede belirtmişler sektörleri

"VakıfBank Bankomat Kart ile 1-30 Nisan 2017 tarihleri arasında market, giyim, elektronik, beyaz eşya, oyuncak ve kozmetik sektörlerinde yapacağınız alışverişler için geçerlidir."

yani sanalda da bu sektörlerden işlem yapmanız gerekli

daha önceki kampanyalarda "İnternetten yapılacak sanal alışverişler kampanyaya dahil DEĞİLDİR." yazarlardı, 5 . maddeyi sanal alışverişlerin dahil olduğunu belirtmek için yazmışlar.

• üye iş yeri zorunluluğu yok sanırım bunda
  • N11 gecerli mi? Bilgisi olan var mi?

Gittigidiyor, hepsiburada vs gibi sitelerin hangi sektor oldugunu nereden ogreniyoruz.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.