Şimdi Ara

Bankkart ziraat ramazan kampanyası her 750 tl ulaşan harcamaya 25 tl. toplam 100 tl (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
295
Cevap
28
Favori
33.703
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayret yahu, tel açtım kapadım uygulamayı sildim yükledim yine kampanya görünmüyor. Diğer bankalar gibi sms katılımı da yok. Bankkart ziraat ramazan kampanyası her 750 tl ulaşan harcamaya 25 tl.  toplam 100 tl  Başka bu durumda olan var mı?

• bir gün hata veren yer öbür gün çalışıyor, çalışan yer bozuluyor. çok garip sistemleri

• Dün tek seferde 2249 tl f de sorun olmadı.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtsrky45

Dün tek seferde 2249 tl f de sorun olmadı.

3d D doğrulama kodu çalışmıyor.

Bekliyorsun beliyorsun gelmiyor kod. Birkaç defa denedim, olmadı.

Malum diğer iki yerde de durum aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: shutterbug

3d D doğrulama kodu çalışmıyor.

Bekliyorsun beliyorsun gelmiyor kod. Birkaç defa denedim, olmadı.

Malum diğer iki yerde de durum aynı.

Alıntıları Göster
    turkcel ise, genel sorun var smslerde

https://eksisozluk.com/7-nisan-2021-turkcell-sms-servislerinin-cokmesi--6877986

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kartı bloke olan arkadaşlar. Blokeleri açtırabildibiz mi. Ne yaptınız. Şubeye mi gitmek lazım. Yoksa hiç gerek yok mu. Geçici bir süre sonra kendikiğinden açılır mı.

• tek seferde 3000 harcasam işlem tamam olur.. atarız t ye..

• tbskvk55 T kullanıcısına yanıt
    Hocam kartınız bloke olduysa çağrı merkezine kayıt açarsanız güvenlik birimine yönderirler ve kartınız kullanıma açılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

Hocam kartınız bloke olduysa çağrı merkezine kayıt açarsanız güvenlik birimine yönderirler ve kartınız kullanıma açılır.

Hocam cağrı merkezine müşteri temsilcisine bağlanamıyorum. Kartın statüsü uygun değil diye uyarı verip bilgileri doğrulayamıyorum. Şubeye uğrayın diyor sesli yönlendirme.

• T olmuyorsa boş geçiyoruz sanırım kampanyayı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Hocam kayıp çalıntıdan bağlanmaya çalışsanız o birim belki aktarabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KARACABEYY -- 7 Nisan 2021; 17:56:2 >
  • KARACABEYY K kullanıcısına yanıt

Oradan da menü ye aktarıyor. Yine kart statüsünden dolayı doğrulayamıyorum. Ya kendisi açılacak ya da şube yolu görünüyor. Gerçi acelesi yok. İşlemleri tamamlamıştım bugün.

• an agony A kullanıcısına yanıt

Dün duvara tosladım ama bugün duvara toslayamayınca hızlı geçiş yaptım ingiltere üzerinden

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetzk

Ben t den yaptım 500tl, sonra hata verdi hep, tutarda yüksek değil hani daha önceleri bakiyem varken tek seferde yapıyordum, sonrasında hata verip vermediğini bilemicem ama geçenlerde bir kaç kez 100 TL altı işlemde bile harcama yapmama izin vermedi, sebebi neyse müşteri hizmetlerini arayarak kendime işkence etmek istemiyorum.

Bugün t hiç olmadı, f de iki farklı hesaptan 500+500 yaptım, 3 üncüye f dede hata verdi, 17 Mayıs'a kadar vakti varmış, ayda bir bloke kalkıyorsa gelecek aya tek atışta yaparız artık.

• Ben t ile kyk'yı çektim sabah hiç hata falan vermedi belki benim karta özel bir durumdur. Bloke de yok

Kampanyaya dahil mi bilmiyorum ama "nakit çekim, karta para yükleme,para transferi dahil değil" yazıyor t ile işlem yaparsanız başka bankadan ve dekontu bakarsanız işlem yeri atm türü para transferi olarak gözükür (ziraat de dekont görüntülemeyi bilmiyorum ama akbankın işlem başına %2.2 komisyon ödeyecek kadar salak olduğunu düşünmüyorum hele 50 bin limitli)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caseon -- 7 Nisan 2021; 19:50:29 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • T den dün yaptığım 500 bugün sayaçta işlemiş, oluyor t...

Hocam eğer bu yollar işe yaramıyorsa şubeye gitmek gerekir çoğu banka güvenlik biriminden açıyor az bi banka da şubeye çağırıyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.