Şimdi Ara

Bankart ile sevgililer gününe 25 bankkart lira (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
19
Favori
47.960
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maaş kartı ile gitti gidiyor sayaç bir gün sonra işledi
    30 lira eksik kaldı bunu türktelekoma lira yüklesem sayar mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AG den dün bankkart bankamatik kartı ile bankkart posu ile 250 tl lik işlem yaptım 1 günde sistemde işlem onaylandı...bankamatik kartları AG de geçerli....
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperixx

AG den dün bankkart bankamatik kartı ile bankkart posu ile 250 tl lik işlem yaptım 1 günde sistemde işlem onaylandı...bankamatik kartları AG de geçerli....
    Hocam ag de ziraat posu seçerek işlem yapacağız dimi?

• quote:

Orijinalden alıntı: genclik17

Hocam ag de ziraat posu seçerek işlem yapacağız dimi?

Alıntıları Göster
    bankkart = ziraat pos

evet..Bankart ile sevgililer gününe 25 bankkart lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperixx -- 13 Şubat 2020; 11:33:24 >

• N11 işliyormu arkadaşlar deneyen var mı ? 2 gün önce yaptığım 324 ₺ küsürlük alışveriş halen işlememiş olarak gözüküyor.
  • alperixx kullanıcısına yanıt
    Hocam bankkart kombo nuzda kredi kartıda açık mı? Sanki ikiside açık olanları banka kartı çalışıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sadece banka kartım var... 3 ay önce hesap açmıştım... 1 hafta önce ziraat şubesinden hazır kart çıkardım... Bankart ile sevgililer gününe 25 bankkart lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alperixx -- 13 Şubat 2020; 16:2:6 >
  • Dostlar ilk defa Ag kullanacağım. Banka kartı seçeneğini göremedim. Kredi kartını mı tıklayacağız? Pos seçimi denilen olay kart seçimi mi? Acil yardım

• ahmetm34 A kullanıcısına yanıt
    Kredi kartından bankkartı seç

• Tchibonun sektörü ne olarak geçiyor bilen var mı acaba?
  • arkadaşlar ben geçen hafta trendyoldan alışveriş yaptım giyim olarak göründü, ancak bu sabah cüzdana 125 TL attım "çok katlı mağaza" olarak yazıyor provizyonda. acaba değişir mi yoksa farklı postan mı geçmiş.
  • Ptt avm dahil oldu.

• alperixx kullanıcısına yanıt
    Bankamatik kartım ile öğlen AG den işlem yaptım henüz sayaç işlemedi, müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturdum bakalım sonuç ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prometheus00

Bankamatik kartım ile öğlen AG den işlem yaptım henüz sayaç işlemedi, müşteri hizmetlerini arayıp kayıt oluşturdum bakalım sonuç ne olacak.
    Dün 19.00 da AG bannkart pos undan 250 altun puan aldım sabah 09.00 işlemim onaylanmıştır..

• Son harcama bugünkü yarın mi acaba

• Sadece bankamatik kartım var. Ag Bankkart postundan 250₺ alışveriş yaptım. Saymış. Olumlu.

• Bankkart posundan ag den alışveriş yapmıştım.sayaç işlemedi dün müşteri temsilcisinden kayıt oluşturdum. Bütün sayaç işlemiş.

• Arkadaşlar ben bir sipariş verdim internetten, sektör olarak 7379 gözüküyor bunun anlamı nedir

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.