Şimdi Ara

Bankart ile sevgililer gününe 25 bankkart lira (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
19
Favori
47.959
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Banka kart atm kartı ile işlem bir gün sonra sayaçta ilerliyor. Kullandığım pos bankkart posu.
    Bankart ile sevgililer gününe 25 bankkart lira
  • ag'den ziraat'a altın transferi için hangi hesap lazım, a02 olan vadesiz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofist67

Banka kart atm kartı ile işlem bir gün sonra sayaçta ilerliyor. Kullandığım pos bankkart posu.
    bende işlemedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sofist67

Banka kart atm kartı ile işlem bir gün sonra sayaçta ilerliyor. Kullandığım pos bankkart posu.
    Hocam ben de GittiGidiyor da kk ile işlem yaptım saydı ama banka kartını saymadi. 2. Gün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

bende işlemedi

Alıntıları Göster
    bende de işlemedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

Banka kartı ile deneyen var mı? Sayaç işliyor mu?

Alıntıları Göster
    Sonuç ne oldu?

• Bankkart mobil uygulamasından imza için bankaya çağırıyorlar bu kampanyaya başka türlü katılım yok mu ? Bankaya gidecek vaktim yok.

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMOR55 -- 11 Şubat 2020; 21:37:27 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMOR55 -- 11 Şubat 2020; 21:38:14 >
  • Yerel su faturası ödedim 9399 ve f... hesaba 1 lira attım 5999 sektör no verdi bu sektör no geçerli mi acaba sayaç hemen işlemedi maas kart ile yaptım

• 25tl gelsin diye baska bankadan para cektim buna yatirdim, normal uygulamasini kullaniyordum kamp. cikmayinca demek ki otomatik katiliniyordur dedim urunu siparis verdim sonra megersem bankkart mobil baska uygula indirmek gerekiyormus indirdim katildim tabi suan 250tl harcama yapmaniz gerekiyor yaziyor ulan ne 250 si bunun için 2350tl lik alisveris yapmıştım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Epttavm yi deneyen var mı arkadaşlar

• Bankkart bankamatik kartımdan harcama yaptım AG’e tam 250 liralık. Sayacım işlememişti. Konuyla ilgili müşteri hizmetleriyle görüştüm. Hakediş olarak gözüktüğünü 48 saat içerisinde sayacın işleyeceğini söyledi. Bankamatik kartları da dahil yani kampanyaya. Harcama öncesinde bankkart uygulamasından kampanyaya katılım yapmayı unutmayın sadece

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu kampanyadan yararlanmadım bankkart olayından dolayı. Takipteyim.

• Bende de bankamatik kartı var ve sms olarak bu kampanya geldi ,yani bankamatik kartı bence dahil ama sistemsel hata var galiba,insan emin olamıyor.
  • Vip Üye kullanıcısına yanıt
    Dun boyle yazmistim oh bee sonradan tikladigimda halde gecerli saydi

Bankart ile sevgililer gününe 25 bankkart lira

• Bankart ile sevgililer gününe 25 bankkart lirabu bank kart ücretsiz ne oluyor? O yüzden mi sayaç çalışmıyor acaba?

• Bankart ile sevgililer gününe 25 bankkart lirabu bank kart ücretsiz ne oluyor? O yüzden mi sayaç çalışmıyor acaba?

• Ag de bankamatik kartı ile işlem sayıyor mu

• AG yaptim oglenden beri hesaba atmadilar sari kizi!. Bundan ote Ziraat bankasinda sayac henuz islemedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stereo Palma -- 12 Şubat 2020; 17:49:50 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.