Şimdi Ara

Bankamatik parami yuttu.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, uc isgunu once para yatirirken sube onu olmayan bir bankamatik parami yuttu . Hemen cagri merkezini aradim ve durumu bildirdim.bir sikayet girisi yaptilar ve referans numarasi gonderdiler. İnceleme sonrasi paraniz hesabiniza aktarilacak denildi.
    Buraya kadar hersey guzel lakin ben bu parayi olan bir odemem de kullanmak uzere yatiracaktim ve odememin son tarihi geldi geciyor. Baska paramda yok?
    - telefonda kimse zaman soylemek istemiyor. Nezaman incelenip hesabima yatar?
    - benim geciken odememin gecikme faizini kim karsilayacak?

• 1-) Ortalama 2 hafta içinde inceler ve çözüme kavuştururlar, bu bankanın ne kadar işini ciddi yaptığına bağlı.
    2-) Kimse geciken ödemenizin faizini karşılamayacak mecbur siz ödeyeceksiniz, bu konuda yasal olarak yapılabilecek birşey yok talihsizlik olmuş.
  • şikayetvar a falan yazın yinede tekrar tekrar hatırlatmakta fayda var aciliyeti de belirtin şube önlerinde çok rahat oluyor aslında da bazen böyle şeyler oluyor en iyisi online yollamak herhalde buarada bankayla ilişkiniz varsa aidat kesme falan diyebilirsin hiç olmazsa basit şeyleri yapabilirler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.