Şimdi Ara

BANKALARIN POS KOMİSYON ORANLARI ! (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
12
Favori
40.296
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Herhangi bir ekstra kesintim yok ama benim aylık cirom minimum 50bin.
    Akbank posum toptancı posu diye geçiyor.

taksit yapamıyorum sektörden ötürü. telefon toptancısıyım
  • unchange U kullanıcısına yanıt
    ortalama aylık ciro 60-70 bin lira.
    telekominikasyon sektörü.

ziraat bankası sektör ayırt etmeksizin komisyonsuz blokajlı 20 güne çekti
  • Kimsatar kullanıcısına yanıt
    bizimde bu ay çekmişler 20 ye hocam 28 den.
  • vakıf 1,29 alıyor.. ertesi gun odemelı

+30 tl kullanım bedelı aylık

garantı 3000 tl ye kadar 30 gun blokelı komısyon yok.. bonus posum olsun puan cekeyım ıcın guzel bır teklıf sunmuslardı 1-2 ay once
  • Arkadaşlar kredi kartı ile ödeme almak istiyorum . İnşaat sektorundeyim genelde tadilat ve dekorasyon işleri için yüklü miktarda ödeme alıyorum . Aylık en az 25 bin TL lik kart çekimi hedefliyorum bunun için hangi bankayi kullanmalıyım . Genelde taksitli işlem yapıyorum .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Param pos kampanya yapmış ayrıca komisyon dışı hiçbir kullanım ücreti yokmuş
    BANKALARIN POS KOMİSYON ORANLARI !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cono01 -- 20 Mayıs 2020; 16:18:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba yeni bir işletme açtı babam pos cihazı bağlatmak istiyoruz hangi bankadan almalıyız nelere dikkat etmeliyiz ilk defa kullanacağız tecrübeli kişilerden yardım bekliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: onRGizliGarage

Merhaba yeni bir işletme açtı babam pos cihazı bağlatmak istiyoruz hangi bankadan almalıyız nelere dikkat etmeliyiz ilk defa kullanacağız tecrübeli kişilerden yardım bekliyorum :)
    Merhabalar öncelikle hayırlı olsun... İlk 1 ay vergiden muaf olduğunuz için hemen POS cihazı almak zorunda değilsiniz bu hakkınızı kullanabilirsiniz. 30 günü geçirmeyin ama :)

Ben İngenico İDE280 cihazını kullanıyorum yıllardır. 2. iş yerime de aynı tercihte bulundum. 1400-500 lira civarına sıfır alabiliyorsunuz. Ayrıca bankalarda sizlere fiyat verebiliyor onlara da sorabilirsiniz. İngenico dışında tavsiyeleri kulak ardı edebilirsiniz gerçekten pos cihazları konusunda ellerine su dökemezler... Müşteri hizmetleri de ellerinden geldiğince aynı gün yoksa diğer gün hemen geliyorlar çözüm için... siz gitmiyorsunuz..

ÖKC kullanmak zorunda olduğunuz için bankalara hem yeni bir işletme olduğunuzu hem de ÖKÇ ( YazarKasa/POS ) kullanacağınızı söyleyin ona göre size aylık ÖKÇ bedelini sorun ve komisyon oranlarını sorun geçen hafta İŞ bankası 0.98 demişti bana, ziraat bankası da aynı şekilde şu an için... Bunları gidip kendiniz öğrenmeniz lazım KOBİ müşteri danışmanlarına... Ve bunların haricinde hesap işletim ücreti ya da başka bir şeyin adı altında ekstra ücret yansıyıp yansımadığını sorun sormadan söylemeyen insanlar var ve sadece ekstrenizi kontrol edince fark edersiniz sonra tekrar bankanızı değiştirmek zorunda kalırsınız. Sonuçta size dürüst olmadılar ve hesapta olmayan masraflarla karşılaştınız...

Ben şu an Ziraat bankasıyla çalışıyorum. Telefondan ulaşmak zor ama mail ve gidip görüşmelerinizde ilgili bir müşteri danışmanıyla çalışıyorum herkes aynı olmayabiliyor.

• Masarifane kullanıcısına yanıt
    basit usul(gariban taydafanız) yazar kasa pos'a gerek var mı yinede :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onRGizliGarage -- 20 Temmuz 2020; 7:55:29 >
  • Peki Banka kartları için komisyon alınıyor mu ? çoğu ödeme toplayıcı banka kartlarına müşteriye 0 komisyon uyguluyor. Ve Troy kart kullanımı işletmelere mastercard ve visa'dan daha düşük komisyon avantajı sağlıyor mu ?
  • RamazanX-O kullanıcısına yanıt
    Bu konuda bilgim yok hocam

• Masarifane kullanıcısına yanıt
    merhaba benim bilader de işyeri açıyor. enpara şirketimde pos cihazı ücreti yok mu var da ben mi göremedim.

bir de ödeal diye bir sistem varmış banka ile alakası yokmuş bir arkadaş önerdi. siz hangisini önerirsiniz.
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar, şöyle mecbur ökc kullanacak arkadaş.
    Onun için bütün bankaların kesmiş olduğu bir aylık bedeli var 30-40 lira civarı. ENPARA 39 lira kesiyor bunu ama size 5000 altında kalmazsanız yansıtmıyor bu ücreti. Komisyonu da 1.16 bugün sabah kontrol ettim.

Ziraat hala 0.98 sanırım. 35 TL aylık ökc kesintisi var. Müşteri danışmanınız telefonu açmıyor. mail bakıyor sadece. Bana öyle denk geliyor her defasında en azından. ENPARA her türlü açıyor yardımcı oluyor. Bu konuda gerçekten iyiler.

Geçen hafta iş Bankası da 1.00 olarak söylemişti. Yine gidilip kobilerde görüşülmesi daha sağlıklı olur...

Ayrıca 1 lira bandında kalırsa aylık cironuz sanırım düşük pos bedeli alıyorlar 20-25 lira. Her bankada bu var ama alt limit nedir bilmiyorum. ENPARA da bu yok yazdıkları kadarıyla...

• Guncel oran alanlar var mi?
    Yapi kredi 0.99 6 ay aidat almiyor

• bazı yerler 1 liraya bile kart çekiyor bazı yerler 5 10 tl altı çekmiyor bunun sebebi ne çok merak ettim

• Kendi istemediklerinden posa istedi rakamı yazabilirsin 1 kuruş çek istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: cono01

Kendi istemediklerinden posa istedi rakamı yazabilirsin 1 kuruş çek istersen

Pos benim daha cok isime geliyor kayip kacak durumunu azaltiyor

• Merhaba bende sahis sirketim icin pos cihazi almak istiyorum hangisini tavsiye edersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugays77

Merhaba bende sahis sirketim icin pos cihazi almak istiyorum hangisini tavsiye edersiniz ?

En dusuk yapi krediydi aralikta kampanya vardi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EUS -- 6 Ocak 2021; 12:47:29 >
  • Merhaba, ileri dönemde şahıs şirketi kurarak perakende satış yapacağım. Komisyon oranı ve blokeli gün sayısı konusunda en adil banka sizce hangisi? Ben ziraat bankasını düşünüyorum şuan için. Önümüzdeki bir iki ay içerisinde yeni kampanyalar ortaya çıkarsa onları da düşüneceğim. Umarım bu konun 2021 güncellemesi yapılır. Herkese sağlık günler dilerim. :)

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.