Şimdi Ara

Bankaların Genel Ücretsiz Hizmetleri (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.709
Cevap
49
Favori
451.532
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vakıfbank internet bankacılığında eft ücreti kesiliyor diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Vakıfbank internet bankacılığında eft ücreti kesiliyor diye biliyorum.

Kesiliyor, 2,7 lira...
  • Akbankta yoktu çok rahat ediyordum. Ama kapatmak zorunda kaldım. Umarım vakıfbankta da kalkar eft ücreti.
  • iş bankası ile çalışıyordum, int. bankacılığında eft 2,5 lira alıyor, bende o yüzden cep bankacılığından eft yapıyordum (ücretsiz).
    işim gereği şimdi mecburen garanti ile çalışmak zorundayım, geçen hesap açtırmaya gittim, hesap açmaya 49 lira para istediler.
    terör estirdim şubede, vermedim tabiki hesabıda paşa paşa açtılar. KK kartı vermeye çalıştılar, yıllık aidat var mı dedim, olmaz mı hemen yok kalsın dedim.
    hesaba yıllık masraf alıyor musunuz dedim, tabi o da ücretli, hemen 2 adet otomatik ödeme talimatı verdim, o da yok artık.
    hesap açılışına 49 lira para istenmesi beni çok sinirlendirdi, MH ı aradım, bana ne dese beğenirsiniz, 49 lira masraf alması Şubelerin kendi insiyatifindeymiş.
    Buna daha da çok sinirlendim, siz şubeleri frenchise olarak mı açıyorsunuz, bir şube alırken bir şube almıyor, kendi kafalarına göre, ya hepsi alır ya da hiçbiri almaz
    diye veryansın ettim. Garanti mi herkes uzak dursun derim, ben mecburen çalışıyorum ama diğer işlemleri İş bankasından hallediyorum.
    Şunu da belirteyim Garanti Cep bankasında eft ücreti yok, kimse fazladan parasını bankaya kaptırmasın arkadaşlar.

• Kuveyt Türk bankasının hesap işletim ücreti almadığından bahsedilmiş,
    Kuveyt Türk bankasının dışında diğer bankaların hepsi hesap işletim ücreti alıyor o zaman
  • INGBANK'taki hesabımı Turuncu Hesap'a çevirdim, artık EFT-Havale masrafı yok. Tavsiye ederim, oldukça da kullanışlı bir internet şubeleri var.
  • işcep ve işwap aracılığıyla yapıldığı takdirde iş bankasında havale/eft işlemleri ücretsiz.

vadesiz hesaba elektrik ve su faturasını bağlattım, hesap işletim ücreti de ödemiyorum.

bilginize arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

işcep ve işwap aracılığıyla yapıldığı takdirde iş bankasında havale/eft işlemleri ücretsiz.

vadesiz hesaba elektrik ve su faturasını bağlattım, hesap işletim ücreti de ödemiyorum.

bilginize arkadaşlar.

Bunun dışında Firefox'un wmlbrowser eklentisi ile bilgisayardaki Firefox tarayıcısını WAP gibi çalıştırıp bankaların wap bankacılığı adreslerine bağlanarak havale ve eft işlemlerini ücretsiz yapabilirsiniz. Ben aylardır bu şekilde havale ve eft için para ödemiyorum.
  • Süpermiş. Peki güvenlik durumu nasıl yani Firefox'un wmlbrowser eklentisi ile...
    Diğer taraftan Garanti bankası için denedim:
    quote:

Hata oluştu.
    Cep Şubesi'ne sadece cep telefonlarından erişebilirsiniz.

@tikak
    WAP ile ilgili PM'ni aldım çok teşekkür ederim ilglendiğin için
    Saygılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wa$abi -- 10 Temmuz 2011; 0:34:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkanyur

Bankasya hesap açarken atmadıkları takla kalmıyor. Sonra bir EFT emri verdim. Yapılmamış. Karşı tarafada mahcup oldum. Arabaya atladım bankaya gittim, parkyeri buldum. Neden EFT min yapılmadığını sorduğumda hesap işletim ücreti nedeniyle önce parayı çekmiş aonrada bakiye yetersiz diye EFT yapmamış. Hesap açtırırkende ısrarla alınmadını söylemelerine ragmen yeni almaya başladık dediler. Anında kapatırsın hesabını lanet okursun bir daha kapısından geçmem. Madem öyle haber verin artık hesapişletim ücreti alacaz diye bence fazla da dayanmaz bu gidişle batar....

Geçen yıla kadar Bank Asya aynen Kuveyt Türk gibiydi,herşey free bedavaydı.Ne hesap ücreti verdı ne de eft ücreti,çok iyiydi.Geçen yıldan itibaren hesap ücreti almaya başlamışlar hesabımdan sanırım 3 ayda 5 TL.Her otomatik ödenen kira talimatım olduğu için itiraz ettim,aldıkları 5 TL yi iade ettiler ama EFT çok yaptığım için Kuveyt Türk'ten hesap açtım,memnunum da.EFT konusunda avantajlı bir banka da ING ama ING ye kanım ısınmadı,belki de Türklerin daha çok ortağı olduğu bankaları tercih etmek istiyor canım açık söylemek gerekirse.
    Şu an EFT-Havale ve ücretsiz hesap işletimi için sanırım Kuveyt Türk ve Türkiye Finans buna alternatif olarak da ING var,fazla araştırıp bunalmanıza gerek yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: tikak

quote:

Orijinalden alıntı: fusem

işcep ve işwap aracılığıyla yapıldığı takdirde iş bankasında havale/eft işlemleri ücretsiz.

bilginize arkadaşlar.

Bunun dışında Firefox'un wmlbrowser eklentisi ile bilgisayardaki Firefox tarayıcısını WAP gibi çalıştırıp bankaların wap bankacılığı adreslerine bağlanarak havale ve eft işlemlerini ücretsiz yapabilirsiniz. Ben aylardır bu şekilde havale ve eft için para ödemiyorum.

bu iş bankası içinmi acaba? öyleyse bende yaparım umarım güvenlidir

• iyi cesaret valla,firefoxta 3.parti bir eklentiye güvenip onun üzerinden şifrenizi girerek bankacılık işlemi yapmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

iyi cesaret valla,firefoxta 3.parti bir eklentiye güvenip onun üzerinden şifrenizi girerek bankacılık işlemi yapmak

firefox a güvenip onun üzerinden şifrenizi girerek bankacılık işlemini yapmakda iyi cesaret...
  • quote:

Orijinalden alıntı: demobig

quote:

Orijinalden alıntı: righteous@

iyi cesaret valla,firefoxta 3.parti bir eklentiye güvenip onun üzerinden şifrenizi girerek bankacılık işlemi yapmak

firefox a güvenip onun üzerinden şifrenizi girerek bankacılık işlemini yapmakda iyi cesaret...

internetten şifrenizi girerek bankacılık işlemi yapmakta büyük cesaret...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 10 Temmuz 2011; 10:24:42 >
  • Cep telefonumdan tek seferlik şifre üretip giriyorum, bu durumda Firefox'un 3.parti yazılımının şifremi istediği yere göndermesi benim için skıntı değil. İsterseniz ,sizlere de göndereyim dün kullandığım tek kullanımlık şifreyi :) Kimsenin ( ben dahil ) işine yaramaz o şifre değil mi
  • Bankaların hesap işletim ücreti, kredi kartı aidatı, havale/eft masrafı, fatura ödeme komisyonundan bıkanlar

bu konuya bakın:http://forum.donanimhaber.com/m_50782107/tm.htm
  • Merhabalar.
    Garanti bankasından başka bir bankaya internetten I-BAN ile havale yapıcam fakat hesap tanımsız diye bi hata alıyorum sürekli. Becermedim bir türlkü ne yapmam gerekiyor?
  • Garanti bankasından yeni bi bankamatik hesabı açtırdım.Ama anlayamdığım bir şey var.7 tl hesaptan sigorta primi tahsilatı yapılmış.Ben böyle bişey vermedim ki.Yoksa hesap işletim ücretimi bu.
  • Hemen şubeye gideyim.İptal ettireyim hocam.Sağolasın.
  • Halkbank maaş hesabımdan havale, eft, kart ücreti, yıllık hesap ücreti vb. hiçbir ücret alınmıyor.
    Ama normal hesaplarda durum nedir bilmiyorum. Bilgilerinize
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.