Şimdi Ara

Bankakartı en fazla ne kadarlık alışveriş yapabilirim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
206
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Vakıfbank bankokart'ım var ve bir tane notebook alacağım banka kartında 1740 lira var ve benim alacağım notebook 1700 liradan ilk defa böyle bir iş yapıyorum ve içimde kuşkular var acaba bankakartından alışveriş yaparken bir limit var mıdır 1 veya 2 gün içinde köye gideceğim bu konu çok acil lütfen cevaplarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ynsemre1 -- 24 Haziran 2014; 15:30:26 >

• banka kartındaki para kadar alışveriş yapabilirsin. sorun olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

banka kartındaki para kadar alışveriş yapabilirsin. sorun olmaz.

Çok teşekürler peki internet üzerinden alışverişte normal kartlara göre bir farkı var mıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

quote:

Çok teşekürler peki internet üzerinden alışverişte normal kartlara göre bir farkı var mıdır ?

her internet sitesinde banka kartı geçmiyor. çoğunlukla kredi kartı geçerli.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ynsemre1

quote:

her internet sitesinde banka kartı geçmiyor. çoğunlukla kredi kartı geçerli.

Teşekürler
  • istanbulda isen üsküdardaki ebrar bilgisayarı tavsiye ederim. piyasaya göre fiyatları uygundur ve ofisten satın alma imkanı da var.

http://www.ebrarbilgisayar.com/ofisten-satis-pmm34
  • quote:

istanbulda isen üsküdardaki ebrar bilgisayarı tavsiye ederim. piyasaya göre fiyatları uygundur ve ofisten satın alma imkanı da var.

http://www.ebrarbilgisayar.com/ofisten-satis-pmm34

Güzelmiş uçak biletini 4 gün sonraya ayarladım 1 günlük araştırma yapıcağım içim rahat etsin diye biraz karşılaştırma yapacağım güzel siteymiş saolasın çok yardımcı oldun.Birde bu distribitör garantili ürünlerde (mesela kvk olsun) kvk garantili ürünü başka şehirde kvk servisine versen kabul ederler mi ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.