Şimdi Ara

Banka puanlarını saklama taktiği?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adios dışındaki kart kampanya puanlarını belli tarihte silineceği için biriktirmenin yolu var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hizlial.com ve turna.com da üyelik açıp kart puanlarınızı yükleyebiliyorsunuz. İstediğiniz zaman kullanırsınız orda
  • Migros ya da LCW de puanı Hediye karta kasada yükletip sonra kullanabiliyorsun. Ben öyle yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkan3156 -- 14 Temmuz 2017; 12:7:42 >
  • bende şoktan hediye kart alıyorum puanlarla sürekli şoktan alışveriş yapıyorum zaten paraf hariç tüm puanlar geçiyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fork

hizlial.com ve turna.com da üyelik açıp kart puanlarınızı yükleyebiliyorsunuz. İstediğiniz zaman kullanırsınız orda

hızlıal'da iadede sıkıntı yok mu?
    millet topic açmıştı bunla ilgili.
  • Ben benzinlikte biriktiriyorum. Tüm puanları çektirip karşılığında süresiz alacak fişi alıyorum, depo boşaldıkça bu fişlerle depoyu dolduruyorum.
  • Doory kullanıcısına yanıt
    Hızlıal yakında kapanır dikkat et parandan olma .
  • İyide Hızlıal'da artık puan geçmiyor ki hesaba yükleyip kullanasınız, o olay eskide kaldı..
  • İninal a yükleyen var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • smartms kullanıcısına yanıt
    Aylık 2 lira kesiyor diye biliyorum yükleniyorsa bile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar ben puanları saklamak istiyorum başlıkta belirttiğim gibi..
    seyahatlerde vs. katlı kullanmak için..
    yani benzin market vs. alışverişi istemiyorum..
    var mı taktik?
  • yukarıda da dendiği gibi turna.com'da biriktirebilirsin. Gayet başarılı sorgulama bile yapabiliyorsun.
  • turna.com arkadaşın ihtiyaçlarına cevap vermiyor, eskiden hizlial işimizi görüyordu ama oda patladı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.