Şimdi Ara

Banka odeme talimatli vodafone faturalari

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar ben hem cepte hemde ev interneti olarak vodafone net kullaniyorum. Hoş vodafone net 11 gunsur ip alamama probleminden dolayi internetim yokda. Neyse anlatmak istedigim faturalarim akbank da talimatla odeniyor.4 aydir sorun cilmadi. Bu ay vodafone net faturam akbankda gorunmesine ragmen vodafonda gorunmuyor. Net som odeme tarihi 17.07 idi. Garl ettim aradim akbanki provizyon kodunu aldim. Vodafonu aradim durumu anlattim kodu verdim. Odendigine dair dekont istediler. Akbanki aradim tekrar kodun yeterli olacagi,talimat oldugu icin dekont olmadigi istersem donemici hareketleri gonderebileceklerini soylediler. Hareketleri aldim vodafona gonderdim.kayit acildi filan.bekliyoruz. derken bugun gordum ki vodafone cep faturam icinde ayni durum olmus. Bankada odenmis gorunuyor vodafonda cepde odenmemis gorunuyor. Vodafone talimatlariniz varsa kontrol edin. Vodafone bu aralar acayip sacmaladi. Hergun nerdeyse bunlarla gorusuyorum ve hic bir sekilde cozum yok. 1 aydir interneti olmayanlar varmis sikayetlerde okuyorum. Butun hatlarimi cikaracagim vodafondan. Sizlerde dikkat edin. Bir problem oldugunda vodafon ile cozmek cok zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vodafone'un şebekesi genelde sorunlu ama faturalama konusunda da problemli,

Ben İş Bankası ile çalışıyorum, Vodafone sitesinde gözüken fatura İş Bankası'nda hemen gözükmeyip 1 hafta veya 15 gün sonra gözükebiliyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.