Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sco84 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
19.446
Cevap
783
Favori
342.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1661
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1011
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 13 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 633
  • Favoriye Eklediklerim 800
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • NewsTR (1011 mesaj) AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM (529 mesaj) Marrusia (489 mesaj) Melikveben (401 mesaj) zvzv (317 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8947 mesaj) Mobil (7079 mesaj) Tablet (145 mesaj) Mini (2088 mesaj) Uygulama (2184 mesaj)
  • @
78 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)
Giriş
    334 Mesaj
    7.60 dan dolar 9.02 den Euro almadığım ellerime küsdüm, onay tuşuna bir türlü basamadım,dur lan daha inecektir diyen beynine küskünüm.
    Evet aradan 4 gün geçti hoppp dolar 8.02 Euro 9.53 😭😭 şuan 17bin TL kâr edecektim 4 günde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    63 Mesaj

Almanlar işi bozdu gerilim yaptı bilo aronc açıklaması yargı birde bankalar harekete geçmedi firrrr bende sen gibi elim öyle kaldı TL verip dolara gececekkken adam gülmesi geliyor okadar para yatır karşılığı sukadarcik dolar 💥
    |
    |
    hooper113 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    144 Mesaj

Hocam bende şimdiye kadar 2 kere dolar alsam mı acaba dedim 2 sinde de akşam olmadan 8 üstü gördü .
    |
    |
    hooper113 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1348 Mesaj
    QNB Finansbank ilk sayfadaki tabloda 32 gün %16,25 yazıyor.
    Her şube yapıyor mu parasını bu oranla bağlayan oldu mu hiç ?
  • Binbaşı
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: bhdr84

QNB Finansbank ilk sayfadaki tabloda 32 gün %16,25 yazıyor.
    Her şube yapıyor mu parasını bu oranla bağlayan oldu mu hiç ?

• Binbaşı
    1348 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: NewsTR

Alıntıları Göster
    Teşekkürler. Açıklamaları okudum baba uyuyor. Aralık sonu vadeli yarın 300k bağlayabilirim. Oran en yüksek şu an gördüğüm kadarıyla..
    |
    |
    Bahsedilenler: NewsTR

• Yarbay
    7872 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: hooper113

7.60 dan dolar 9.02 den Euro almadığım ellerime küsdüm, onay tuşuna bir türlü basamadım,dur lan daha inecektir diyen beynine küskünüm.
    Evet aradan 4 gün geçti hoppp dolar 8.02 Euro 9.53 😭😭 şuan 17bin TL kâr edecektim 4 günde.

Çok takma.

Bu senaryo defalarca tekrarlanacak.

|
    |
  • Er
    10 Mesaj
    İng eturuncu hoşgeldin faizi 14+2 %16 olmus. Sitesinde yazıyor, sabah hesaplarda güncel oran görünür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi idefixoxo -- 25 Kasım 2020; 0:19:10 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1348 Mesaj
    ING hesabıma şimdi baktım. Dün gece %15 ile bağlanmış. Fakat hesap incele deyince %16 yazıyor.
    Sonunda güncelleme gelmiş :)
  • Çavuş
    47 Mesaj
    ing sanırım şu anda günlük faizde en yüksek oranı veren banka. Onun dışında pasif bakiye de yok. Ekstra yüzde 2 için öğretmenlere para harcama zorunluluğu da yok sanırsam.
    |
    |
  • Binbaşı
    1975 Mesaj

Eski müşteriye %14 olmuş.
    |
    |
    bhdr84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    398 Mesaj

Teb marifetliyi 3.kez kullanıyordum ve oran %14 dü

Dün Kapat aç yapmak istediğimde karta bağlı hesap var dedi kaldırdım, tekrar marifetli açtım oran %13 den açıldı

Bu gün baktığımda değişen bir şey yok yine %13 yani 15,5 alalım derken 13 e düştük.

Bir de önceden kartta 3500 tutarken şu an Banka Kartı/Ana hesap bakiyesi 0(sıfır) TL görünmekte. Arka planda bakiyenin 3500 eksiğine mi faiz uyguluyor tamamına mı anlamadım. Ya da tekrar bir karta bağla işlemi mi yapmak gerekir nasıl yapılır o zaman %15.5 a döner mi bilemedim.

Yani, daha önce kullandıysanız benim gibi risk almayın derim...

|
    |
  • DH Yönetici
    7582 Mesaj
    TEB”de durduk yere numara tanımlaması ile ilgili problem çıktı. Sadece şubeden çözülüyormuş... az önce şubeden çıktım beraberinde Marifetli 15,50% den kampanya tanımladılar. Para attığınız andaki oran ile bugün itibariyle 91 gün geçerli olur dedi.

Anladığım kadarıyla mevduat rakamı iyiyse her türlü tanımlıyorlar. Bilginize
    |
    |
  • Binbaşı
    1061 Mesaj
    Enparada cift sarili hedap varmi arkadaslar. Mobil uygulamada goremedim

• Er
    10 Mesaj

Qnb finans da var enparada yok
    |
    |
    social kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2960 Mesaj

10 gun faiz isledikten sonra 11 gunden irbaren ucretsiz
    |
    |
    yahsiman1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1587 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/42/5b/5b/425b5b7a4b72c5605f13d7015b340455.png&t=0&width=480&text=1
    |
    |
  • Yüzbaşı
    531 Mesaj

Degerli musterimiz, 25.12.2020 tarihinden itibaren, Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabi) aylik akdi faiz orani %1.59, gecikme faiz orani ise %1.89 olarak guncellenecektir. Iyi gunler dileriz. B001

• Yarbay
    2600 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Mojidozirikato

Degerli musterimiz, 25.12.2020 tarihinden itibaren, Avans Hesap (Kredili Mevduat Hesabi) aylik akdi faiz orani %1.59, gecikme faiz orani ise %1.89 olarak guncellenecektir. Iyi gunler dileriz. B001

Garanti bankası sanırım.

• Onbaşı
    30 Mesaj
    Merhaba Pazartesi günü yani 23 ünde ziraat bankası 382 bin tl ye 42 gün için 12.5 faiz verdi. Sizce nasıl. Devlet bankasından olmasını istiyor hesap sahibi.

Reklamlar
Masal Oku
Radyo Dinle
Ekonomi
kripto para haberleri
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,875
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.