Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (833. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 33 Misafir (4 Mobil) - 37 Masaüstü7 Mobil2 iOS
5 sn
72.365
Cevap
1.790
Favori
5.961.232
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
246 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 831832833834835
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enpara %15,5 veriyormuş,dün akşam bildirm geldi

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kartallar Yuksek Uçar K kullanıcısına yanıt

Yalnız ing için ek kredi kartı çıkartmak gerekiyor aylık 750 tl alışveriş istiyor ek faiz oranı için.

• Parası olanlar burgana başvursun, en geç bir haftada açılır. EFT limiti 250.000 günlük aylık sinir 1 milyon. Şuan günlükte aylıkta en yüksek burganda. Diğerleri kampanya yapıyor bir aylık üç aylık faiz oranlarini 0.5 1 kademe yüksek verip müşteri çekmeye çalışıyor fakat burgan hep yüksek oranda veriyor. Bu arada politika faizi yükseldi arkadaşlar oranlar 20 leri görür demişsiniz yok öyle birşey en fazla bir iki kademe yükselir. 16 bilemedin 16.50 yi bulur Max.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kRaL_1907 kullanıcısına yanıt

İşte Enpara faiz konusunda biraz atak yaptı gibi duruyor, son tahlilde aradaki fark önemli 1 puan için Burgan değil Enparaya geçerim ben de. Pazartesi ve salı kritik.

• 7,50 yi gören dolar 1 günde %1,30 yükseldi benim bir ayda aldığımı cuma verdi bu gidişle döviz yine gidecek biz arkasından bakacağız
    Bukacinci millete kazık. Vallahi yazik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Notrinova N kullanıcısına yanıt
    Pazartesi salı ne var acaba ?

• flyingraper kullanıcısına yanıt
    Şimdi baktım 14 görünüyor.

• mhmmd.dmr20 M kullanıcısına yanıt

475 puanlık baz artışı mevduat faizlerini etkilemezse hafta başında, Burganın Enpara ile olan 1 puanlık farkı benim için çok önem teşkil etmez, parayı daha çok güveneceğim Enparaya taşırım. Ama mevduat faizleri 2-3 puan artarsa o zaman Burgan tercihini ciddi şekilde düşünürüm. Randevu için Pazartesi gelecekler hesabı pazartesi açmış olacağım Burgan'da, Burgan hesabı kenarda dursun her ihtimale karşılık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Notrinova -- 21 Kasım 2020; 16:39:55 >
  • betim B kullanıcısına yanıt

32 gün için;

0 - 50.000 TL %12,00

50.000 - 150.000 TL %13,50

150.000 - 500.000 TL %14,00

500.000 TL ve üzeri %14,50

Bu oranlara +%0,50 Ayın Enparalısı bonusu ekleniyor. Eğer hesabınızda para yoksa mevduat hesaplamasına ne tutar yazarsanız yazın 0-50.000 TL oranını görüyorsunuz. Asıl oranlar için parayı önce Enpara hesabınıza aktarmanız gerekiyor. Müşteri Hizmetlerini aradım bu şekilde bilgi verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Notrinova -- 21 Kasım 2020; 16:38:54 >
  • Enpara bazılarına sürpriz faiz oranı adı altında kişiye özel oranlar sunuyor. Bana da şuan verilen oranlar alt limitsiz aylık 15 , 3 aylık 15.50

• quote:

Orijinalden alıntı: Notrinova

Enpara ile görüştüm hesapta para gözükmediği için 0-50000 arası faiz oranını gösteriyormuş saçmalığa gel. Neyse 100000 e kadar %14 veriyor (ayın en paralısı ile) Zaten haftaya 1-2 puan artacağı konuşulduu için Burgan'a başvurayım dedim (Halkbank atm den çekiliyormuş para bu kısmı güven verdi) Pazartesi günü temsilci gelecek. O süreçte de faiz oranları yükselir zaten.

halk değil. iş ve teb den ücretsiz çekim var

• AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM kullanıcısına yanıt

Haklısınız, halkbank iştirakleri kredi ödemesi içinmiş.

• Benim kafam çok basmıyor, enpara kullaniyorim hep ayni faiz. Ayin enparalisi oldugumda ki olmak icin ekstra caba sarfetmjylrum su an %14tr duruyor yetrrli. Burgan güzel ama bilmiyorum isinamadim
    Hani bu devirdede bankanin koyup gitmesi utopik ama olsun ben yinede risk mininum indirmek için. Bilmiyorum ben güvenemedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fat304h -- 21 Kasım 2020; 17:15:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat304h

Benim kafam çok basmıyor, enpara kullaniyorim hep ayni faiz. Ayin enparalisi oldugumda ki olmak icin ekstra caba sarfetmjylrum su an %14tr duruyor yetrrli. Burgan güzel ama bilmiyorum isinamadim
    Hani bu devirdede bankanin koyup gitmesi utopik ama olsun ben yinede risk mininum indirmek için. Bilmiyorum ben güvenemedim :)
    Sanki enpara cok guvenilir oyle bir yazmissin ki.Guvenlik acigi en fazla olan enpara

• quote:

Orijinalden alıntı: cancan_burak

%30 osl %50 osd %20 krc borçlanma fonu alın bankalarda rezil olmayın. Yönetim ücreti en az ve en çok kazandıran fon osd. Kısa vadeli özel borçlanma araçları varken bankalara paranızı kaptırıyorsunuz
    EIB SUA SUC varken ne gerek var buna risksiz fon alacaksam bunlari alirim ki zaten aldim duruyor.SUA 1 aydir var %1.85 vermis gerci sattim cuma gunu Suc gecicem daha fazla getiri sagliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

EIB SUA SUC varken ne gerek var buna risksiz fon alacaksam bunlari alirim ki zaten aldim duruyor.SUA 1 aydir var %1.85 vermis gerci sattim cuma gunu Suc gecicem daha fazla getiri sagliyor

Alıntıları Göster

Eib candir gerisi heyecandir.Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) 

• Marrusia kullanıcısına yanıt

Mevduat faizinin muadili borçlanma fonları taktir ederseniz. Daha fazla getiri daha fazla risk demek ve mevduat faizi yatırımcısı en küçük riski dahi sevmez

• Mevduat hesabindaki faiz oranlari neden artmadi ya da artti mi? Ing kullaniyorum artmamis gozukuyor hala. Yansimayacak miydi? Bilgisi olan bir arkadas paylasirsa cok sevinirim

• Arkadaşlar burgan bankta şöyle bişi gördüm 0-6 gün vade nasıl oluyor 14.5 oran veriyor fena değil 1 gün tutarım alamaz mıyım güldüren hesapta günlük faiz veren hesap galiba bunla onun nne farkı var ki neden güldürende 14 alayım
    Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Arkadaşlar burgan bankta şöyle bişi gördüm 0-6 gün vade nasıl oluyor 14.5 oran veriyor fena değil 1 gün tutarım alamaz mıyım güldüren hesapta günlük faiz veren hesap galiba bunla onun nne farkı var ki neden güldürende 14 alayım

Guzel soru bende merak ettim 1 ila 6 gun 14.5 veriyorsa gulduren niye actiraayım ki...

Birde 250 bagladik .100 daha atsak ona kac verir?

• 
Sayfa: önceki 831832833834835
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.