Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (684. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hsnakpınar , Oz_Webster , Oz_Webster Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 30 Misafir (7 Mobil) - 24 Masaüstü9 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
72.310
Cevap
1.787
Favori
5.954.369
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
246 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediginizi denedim ikinci vadelide 8e dusuruyor orani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dolar 6.85 e nasıl sabitlendi bilen varmı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten de sistemsel sorun vardı galiba. Geçen ay toplam 299 bin TL yi 3 parça olarak %10'dan bağlamıştım. Ufak olan parçanın vadesi dün doldu fakat hiçbir şekilde %10 alamadım. Alternatif Vov'a yolladım ben de. Büyük parçaları 3 aylık yapmıştım neyse ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anxiolytic kullanıcısına yanıt
    Sansimiza maalesef :(

Alternatif Vov'da eft ücretlimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RunoLegend -- 8 Temmuz 2020; 13:41:32 >
  • Burgandaki temsilciyle az once yaptigim gorusmede oranlarda dusme bekliyorlarmis. Merkez faizi sabit tuttu enflasyon verisi yuksek geldi nasil oluyorda dusme bekleniyor anlamıyorum

• Hayır ücretsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Valla ben 1 yili askindir kullaniyorum daha simardigini gormedim :)
    Şımarma dedikleri rehavete kapılıp rekabetçi oranları bırakmaysa evet öyle, hatta kimi çalışanların iskeleti etle kasla kaplanıyor desem daha doğru bile olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tubytube -- 8 Temmuz 2020; 14:56:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

dolar 6.85 e nasıl sabitlendi bilen varmı
    Olumune satarsa niye sabitlenmesin.Kamu -7 milyarda rezervde dolar olarak 30 milyar civari kalmis.Mevduat reel olarak -4,5 hatta -7 civarinda stopaji falan cikin %5.75 6 faiz alan var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 8 Temmuz 2020; 15:43:36 >
  • Burgan dijital günlük %7 gösteriyor. %10 değil miydi ben mi yanlış hatırlıyorum?

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Merkez bankası rezervleri 92 milyar dolardan 23 milyar dolara düştü aynı zamanda kamu bankaları açığa döviz satışı eksi 6.5 milyar dolarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Burgandaki temsilciyle az once yaptigim gorusmede oranlarda dusme bekliyorlarmis. Merkez faizi sabit tuttu enflasyon verisi yuksek geldi nasil oluyorda dusme bekleniyor anlamıyorum
    Suanda mevduat faizi ortalamasi %7.5 de burgan yuksek kaliyor.Stopajla %6.5 civari faiz var.
    Millet bosuna ev araba arsa vs almiyor bunlarla ugrasmak istemeyen gelecek gormeyenler para piyasasinda eurobond borsa vb daha riskli ensturumanlara mecburen giriyorlar.Aldigi evin 1 2 3 sene sonra degerlenmeyecegini az cok bilenler

• istblacken İ kullanıcısına yanıt
    ecevit dönemindede dövizi sabitlemişlerdi sonra patladı gitti

• Arkadaşlar NKolay bono %10+1 faiz veriyor 30 temmuz'a kadar alınan bonolarda. Burgan'dan daha çok getiri sağlamış oluyor. Sizce geçilir mi NKolay'a güvenilir mi? Hazine garantisi olmadığı için tereddütüm var da size de bir sorayım dedim.
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    O zaman sabit kur rejimi vardı zaten dalgalı kura geçildiğinde patlayıp gitti, şu an dolar sabit ama aslında dalgalı kur rejimindeyiz o yüzden dalgalamasini engellemek için rezerv satımı yapılıyor.

• man utd kullanıcısına yanıt
    32 gun %10

• arkadaşlar bugün burgan bank hesabıma 151.000 tl attım şöyle bir sms geldi.

"vadesiz tl bakiyeniz belirlediğiniz üst limiti aştı"

Ama herhangi bir kısıtlma veya faizlerde düşüş vs yok. Bu mesaj ne anlama geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: notebookmania

arkadaşlar bugün burgan bank hesabıma 151.000 tl attım şöyle bir sms geldi.

"vadesiz tl bakiyeniz belirlediğiniz üst limiti aştı"

Ama herhangi bir kısıtlma veya faizlerde düşüş vs yok. Bu mesaj ne anlama geliyor.
    bende 150tl attım aynı bildirim ve sms geldi. Bilgilendirme metni yanlış eşleşmiş olabilir
    Yanlışınız var. Vov hesapta hoşgeldin faizi bitince eft ücreti alınıyor. Bankanın Vov hesapla iligili bilgilendirmede eft havale ücretine değinilmemiş olmasıda soru işareti bırakıyor Hatta şikayetvarda yeni açılmış müşteri şikayet gördüm, masraf alınmış.

• sakkin kullanıcısına yanıt
    İyi de bana hoşgeldin faizi hiç bitmiyor ki :) HG faizi bitince hemen annemin vov hesabına atıyorum parayı, 2 ay hareketsiz olan hesaba hemen hoşgeldin faizi tanımlanıyor, sonra tekrar kendi hesabıma geçiyorum. Bu şekilde 1 senedir HG faizinden faydalanıyorum.

• 
Sayfa: önceki 682683684685686
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.