Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (682. sayfa)

13 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 40 Misafir (7 Mobil) - 42 Masaüstü11 Mobil1 iOS
5 sn
72.720
Cevap
1.793
Favori
5.996.021
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Normalde bankaya yatırdığımız tutar artınca faiz oranı da artıyor farklı bankalarda. Burgan da ise durum tam tersi, ilginç olmuş biraz:)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorrento kullanıcısına yanıt
    :) muhtemelen herzaman diger bankalara gore biraz daha üstünde verdikleri icin olabilir ama dediginiz dogru onlarda tersi bir durum mevcut.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Backspace7 kullanıcısına yanıt
    o zaman banka bana özel yapıyor. çünkü şuan 2 tane vadeli hesabım mevcut %10'dan.
  • fimeral F kullanıcısına yanıt
    Sizi bu konuda referans gostermem mumkun mu acaba?

• Backspace7 kullanıcısına yanıt
    hocam şube çalışanları ya da müşteri temsilcileri bazen banka politikaları konusunda zayıf olabiliyor.
    tavsiyem burgan mobil üzerinden şansını dene.
    ilk 250.000 vadeliyi aç, sonra ikinci vadeli hesabı aç. yine %10 verecektir.
  • Haftaya gelecek para bakalim deneyelim sansimizi ozaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Backspace7

Haftaya gelecek para bakalim deneyelim sansimizi ozaman
    Eger olmazsa geri cekersin baska bankaya dert degil yani eft mft parasi yok

• AF CoRSe A kullanıcısına yanıt
    Cekmekte problem yok elbette ama sorun şu ki diger bankalardaki oranlarda ne yazik ki ayni hesaba gelmis olacak

• Bu burgan işlem.ucreti masraf vs varmı arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: kronikyorgun

Bu burgan işlem.ucreti masraf vs varmı arkadaşlar
    Yok

• Arkadaşlar Burgan'da dijital hesap açarken havale eft ücreti ödemezsiniz yazıyor ama ücretler kısmında internet veya mobil eft/havale ücretleri var göndereceğiniz miktara göre 1-2 lira civarı. Hangisi doğru? Çoğu arkadaş EFT ücreti yok yazmış da bu ücretler kısmı yanlış mı o zaman?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iskaca -- 4 Temmuz 2020; 16:7:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iskaca

Arkadaşlar Burgan'da dijital hesap açarken havale eft ücreti ödemezsiniz yazıyor ama ücretler kısmında internet veya mobil eft/havale ücretleri var göndereceğiniz miktara göre 1-2 lira civarı. Hangisi doğru? Çoğu arkadaş EFT ücreti yok yazmış da bu ücretler kısmı yanlış mı o zaman?
    ücret yok
  • Şuan 250bin tl altı mevduat için en mantıklı banka sizce hangisi? Enparanın oranlar çok düştü artık geçiş yapmak istiyorum
  • İcbc gecelik hoşgeldin faizi 9,75 veriyor üst limit 100k

• quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

Şuan 250bin tl altı mevduat için en mantıklı banka sizce hangisi? Enparanın oranlar çok düştü artık geçiş yapmak istiyorum
    Burgan yüzde 10

• quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Burgan yüzde 10

Alıntıları Göster
    tamamdır eyv daha iyisi yok ozaman. Benim korkum 1 ay sonra burgan o kampanyayı bozarmı? Çünkü saçma bi şekilde bitek 30-90 gün arasına yüksek faiz veriyor, diğer zaman dilimlerinde oran daha düşük.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearuq

70 k param vardı en parada günlük faizdeydi 10₺ net veriyordu altın alıp satıyordum arada son vergiyle onunda canını çıkardılar artık en azından daha yüksek getirisi için burdaki yorumlara binayen burgan bank dijital hesaba başvurdum. 70k ya 520 net veriyor gayet güzel gibi...
    En parada günlük faiz nerde hocam ben bir türlü göremedim
  • -ASLA YATIRIM İÇİN TAVSİYE DEĞİLDİR-
    (Sadece kendi gözlemim)

Son yasaya göre, bankaların ellerindeki yabancı para karşılığında kredi verme zorunlulukları var bu yüzden neredeyse tüm bankalarda döviz faiz oranları %0 - %0.2 arasında. Bankalar döviz istemiyor ve küçülmeye gidiyor gibi. Dolayısı ile müşteri dövizini bankadan çekecek ve yastık altı yapacak ya da kasalara yönelecek.

Hepinizin bildiği gibi döviz haftalardır 'kuzuların sessizliği' modunda ama bu nereye kadar böyle devam edecek? Ülke gündemi o kadar yoğun ki COVID-19, ülkenin kendi olağan gündemi, turizm'de sıkıntı vs. derken sanki büyük deprem öncesi faylarda bir güç toplanıyor gibi.

Sizin gidişat hakkında görüşlerinizi, kendi gözlemlerinizi ve tabi ki en doğru yatırımın ne olacağı yönündeki düşüncelerinizi merak ediyorum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 5 Temmuz 2020; 4:7:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: AlpKhanate

tamamdır eyv daha iyisi yok ozaman. Benim korkum 1 ay sonra burgan o kampanyayı bozarmı? Çünkü saçma bi şekilde bitek 30-90 gün arasına yüksek faiz veriyor, diğer zaman dilimlerinde oran daha düşük.

Alıntıları Göster
    Tabi ki bozabilir hocam. Faizler devlet tarafından inip yükseldikçe oranlar değişiyor haliyle. Geçen hafta merkez bankası faizlerde değişikliğe gitmedi mesela ve oranlar sabit kaldı.

Bence şuan faizlerin en düşük olduğu dönemdeyiz. İlerisi için ben yükseliş bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir:)

• quote:

Orijinalden alıntı: sorrento

Tabi ki bozabilir hocam. Faizler devlet tarafından inip yükseldikçe oranlar değişiyor haliyle. Geçen hafta merkez bankası faizlerde değişikliğe gitmedi mesela ve oranlar sabit kaldı.

Bence şuan faizlerin en düşük olduğu dönemdeyiz. İlerisi için ben yükseliş bekliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir:)

Alıntıları Göster
    Cidden rezalet, enflasyonun altındayız paramız eriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 680681682683684
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.