Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (673. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: clcn , clcn , mgorunmez85 , dogangoxel , snlk.85 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 16 Misafir (3 Mobil) - 16 Masaüstü5 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
72.446
Cevap
1.791
Favori
5.967.048
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: qezgin

Bankadan alınanlar alındı artık insanlar kuyumculara yönelir bana kalırsa.

Alıntıları Göster
    3/2'si zarar beyan eden kuyumcular mı ucuz altın satacak..
  • 1 gr 1 gr alınırsa ucuza satmaz elbet Ata lira gibi yatırım için alacaksanız toplu alım yaparsanız bir miktar indirim olur. Yarın al sat vergisinin yüzde 2 olmayacağının garantisi var mı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi forumlar icbc kullananlar memnun mu acaba 9,75 veriyor tl ye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

İyi forumlar icbc kullananlar memnun mu acaba 9,75 veriyor tl ye?
    2 senedir hesabım var memnunum hocam. devam oranı da 8.75. hesap sadece şubeden açılıyor diye biliyorum, hesap açtırırsanız eft limitini yükselttirin ilk başta düşük oluyor.
  • Arkadaşlar şuan için en iyi yatırım FON' u hangisi ? Nereden takip edebilirim. ?
  • Arkadaşlar 'Mevduat faizi sert düşecek' diye haber okudum şu an %21 falan ya hani sert düşecekmiş haberiniz olsun.
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    TEFAS adresinden tüm fonların performans verilerine ulaşabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: complete_

3/2'si zarar beyan eden kuyumcular mı ucuz altın satacak..

Alıntıları Göster
    yanlış bilgi vermeyelim hocam. 3/2 si değil, 3/3, yani hepsi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • döviz ve altın düşüşte
  • burganım canım kardeşim 5 gün daha sık dişini vadem doluyor. faizde yüzde 10 da devam et bari 1 ay daha idare edelim
  • Döviz (Dolar ve Euro) için hangi bankayı tavsiye edersiniz? Şuan Teb, Ing ve Enpara hesaplarım var. Bu veya bunlar dışında hangisini önerirsiniz? Al sat ve iyi faiz veren..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TÜİK'e göre hemde !!!! TÜFE % 11 kusur iken faizi % 6-7 ,

Mevduata yatırmak demek Mütah itleri finanse etmek, negatif faiz almak demek !!! % 6 negatif faiz !!!

Paranız eriyor kısaca TÜİK verilerine göre hem de sadece bu oran, gerçek enflasyonu saymıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Döviz (Dolar ve Euro) için hangi bankayı tavsiye edersiniz? Şuan Teb, Ing ve Enpara hesaplarım var. Bu veya bunlar dışında hangisini önerirsiniz? Al sat ve iyi faiz veren..
    al-sat işi artık zor,komisyonlar 4.-tl'ye dayandı,%1 vergi geldi,alırkende komisyon ödeyeceksin 20.-tl'yi gözden çıkarmak lazım,bunun dışında banka makasları birbirine yakın artık..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 3 Haziran 2020; 17:58:23 >
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç al sat yapmadım. Genelde hep alıyorum. Şuna elimde bir miktar Euro dolar ve altın 3 lüsü var. Mümkünse uzun bir süre bu para hesapta kalacak. Taa ki lazım olana kadar. Hangi bankada tutsam bilmiyorum. Sanıyorum alım satım yapmayacağım için çok farketmeyecek öyle değil mi? Tek amaç para kazanmaktan ziyade paranın değerini koruyabilmek

• quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

Hocam hiç al sat yapmadım. Genelde hep alıyorum. Şuna elimde bir miktar Euro dolar ve altın 3 lüsü var. Mümkünse uzun bir süre bu para hesapta kalacak. Taa ki lazım olana kadar. Hangi bankada tutsam bilmiyorum. Sanıyorum alım satım yapmayacağım için çok farketmeyecek öyle değil mi? Tek amaç para kazanmaktan ziyade paranın değerini koruyabilmek
    sadece alım içinse uygun olan türkiye finans vardı 1,70'den komisyonları 4 tl'ye çektiler,artık fark kalmadı bankalar arasında..
  • Altın hayatımızı öptü yine

• quote:

Orijinalden alıntı: OnurFB1453

Altın hayatımızı öptü yine
    tl dolar karşısında değer kaybetti,kaybetmese 360.-tl idi şu an..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 3 Haziran 2020; 18:10:23 >
  • Ev araba alacaklar hepsinin fiyatı kallavi zam yapıldı hele evlere,

Kredi paketi açıklandığı gün mütahitler ve emlakçılar en az % 10-20 koydular,

Kazık yemeyin, mütahitleri zengin etmeyin. Paket önceki fiyatından sonra zam yapılan daireyi almaya kalkmayın, bunları şikayet edebiliyorsunuz fırsatçıları.
  • complete_ kullanıcısına yanıt
    Katılım bankalarında makas aralığı dar en iyisi Türkiye Finans %0,2 , Kuveyt türk ün enpara gibi bir bankacılığı varmış seninbankan.com su galiba , çok incelemedim, vakıf katılım %0,4 , özel ve devlet bankalarında %0,7 dövizdeki al-sat aralığı altında %1 makas birde %1 vergi direkt %2 artınvüca satmaya kalksan aldığın fiyat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burgan digital son durum
    (tezgahaltı değil mobil sitesinde verdiği digital hesaplar için normal oranlar)
    günlük tl de % 7, dolarda % 0.25, euroda % 0.10
    32-91 gün arası % 10 , dolarda % 2.25 , euroda % 0.25

anlaşılan mevduat aylık ve günlük de iyiler. Ayrıca aylık dolarda iyi. Euro ise berbat oranlar...

Bu oranlardan daha iyisi varsa lütfen paylaşın
  • 
Sayfa: önceki 671672673674675
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.