Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (672. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
72.363
Cevap
1.790
Favori
5.960.748
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
246 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mtan

Yorumunuz için telekkür ederiz, ancak şöyle Ayşe teyze anlatır gibi anlatırsanız daha makbuke geçer hakikaten... Yani ben şahsim adıma yazayım gram kadar anlamadım da...
    Haklısın grafik olmadan bu şekil yazınca
    çorba oluyor.

Gram altındasındır diye düşünüyorum.375 altında 2 kapanış yapmazsa pozitif

Yok Gram altın kolluyorum diyorsan 375 altı kapanışlar pozitif

Her 2 tarafın kazananı 378 üstü kapanış pozitif

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calligo -- 28 Mayıs 2020; 22:12:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu para bolluğunda onsun düşme ihtimali olur mu? Fed in bastığı bu paralar nereye gidecek..Öğrenmek için soruyorum.. Altının düşebileceğini öne süren varsayımlar neye dayanıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serierdal

Bu para bolluğunda onsun düşme ihtimali olur mu? Fed in bastığı bu paralar nereye gidecek..Öğrenmek için soruyorum.. Altının düşebileceğini öne süren varsayımlar neye dayanıyor?
    Teknik analiz
    Yoksa çok denedim temel ile tekniği sentezlemeyi
    İkisini bir potada eritmeye çalışınca (g.tü başı oynuyor)

• altınmı dolarmı alsak, aylık faiz 6.5 olmuş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faizler düştü, altın ise bir türlü alım fırsatı vermiyor nasıl kaçırdık bu altın trenini

Bu arada fibabankasını kullanan var mı ? kiraz hesap avantajlı gibi duruyor.
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt
    Garanti 8% gözüküyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • öğlen uygulamada 6.5 yazıyordu öylede vadeyi güncelledi

• quote:

Orijinalden alıntı: Orkun_

Garanti 8% gözüküyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Akhenatonnn

Alıntıları Göster
    tutar girin artar

• Altın fonu,eurobond fonu,teknoloji fonuna bölüştürdüm paramı.vadeli mevduat külliyen zarardır.

Tl dışında her parada durulabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: justwatch88

Faizler düştü, altın ise bir türlü alım fırsatı vermiyor nasıl kaçırdık bu altın trenini

Bu arada fibabankasını kullanan var mı ? kiraz hesap avantajlı gibi duruyor.
    alım fırsatı vermediğini nereden çıkardın bu senin söylediğini 250 den beri söylüyorlar :)
    Potansiyel var ons koca bir fincan kulp oluşturursa bu söylediğiniz rakamlar komik olacak günlük hareketlere kanmayın altında ciddi bir potansiyel var temel analizde bunu destekliyor en azından benim görüş açımla 2009 dan beri oluşan tobo(sağ omuz bölgesindeyiz),2009 dan beri oluşan fincan kulp'un 1926 bölgesinde geri çekilmelerle kulp bölgesini yapacağız,son zamanlarda oluşan yükselen üçgen,flama formasyonu görüyorum.Benim hedeflerim baya uçuk 1800-1926-2069-2389-2548 en son 2813.Fakat abd izin verir mi bu duruma bilemiyorum buna izin verirlerse enflasyon patlar.Bu kadar para basmanın sonucu emtialarda değerlenme olacak.
    Altın yüksek geliyorsa gümüşe göz gezdir.Gümüş ve altın formasyonunu yan yana getirirsen gelecekte neler olabilecek az çok tahmin edebilirsin.YTD.
    TL yi %7 ye bağlamak stopaj çıkınca %5.5 e bağlamak bana komik geliyor

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Sen yetkili bir abiye benziyorsun 😂 hocam alım vermedi dememin sebebi hep yukarı attı kendini bir son 370 indi sence nerden almalıyız

• BDDK Aktif Rasyosu formülünü yine değiştirdi.
    Finansman bonosu TL mevduat kapsamına alındı.

https://www.bddk.org.tr/ContentBddk/dokuman/mevzuat_0966.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 30 Mayıs 2020; 10:22:1 >

• quote:

Orijinalden alıntı: justwatch88

Sen yetkili bir abiye benziyorsun 😂 hocam alım vermedi dememin sebebi hep yukarı attı kendini bir son 370 indi sence nerden almalıyız
    Hocam gramla ilgili birsey soyleyemem grami tahmin etmek cok zor gercekten uzmanlik istiyor.Cunku dolar ve ons ile birlikte gittigi icin bizim ulkede TL nin asiri ilginc haraketleri oldugu icin birsey diyemem.Her kademeden gram altin aliyorum.Ve hicbiri yatirim tavsiyesi degildir usteki bir arkadas mesela cok farkli dusunuyor herkesin gorus acisi farklidir 1600 den beri altinin 1350 seviyesine gelecegini soyleyenlerde vardi biliyorsunuzdur benim fikrim degismedi gunluk haraketlerle ilgilenmiyorum.Piyasa yapicilarda cok dile getirilen olaylarinyaptirmazlar bunuda unutmamak gerekiyor.Dedigim gibi asla yatirim tavsiyesi degildir altin gumus isi risk isidir bu riski almak istemeyen zaten mevduatta tutsun.Cok sukur portvoyume 2015 de %0 emtia %100 TL ile basladim.Zamanla portvoyum emtia agirlikli oldu suanda %65 Emtia %35 TL varliklari var.TL iyi firsat cikarsa diye gunluk faizde beklemede.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

alım fırsatı vermediğini nereden çıkardın bu senin söylediğini 250 den beri söylüyorlar :)
    Potansiyel var ons koca bir fincan kulp oluşturursa bu söylediğiniz rakamlar komik olacak günlük hareketlere kanmayın altında ciddi bir potansiyel var temel analizde bunu destekliyor en azından benim görüş açımla 2009 dan beri oluşan tobo(sağ omuz bölgesindeyiz),2009 dan beri oluşan fincan kulp'un 1926 bölgesinde geri çekilmelerle kulp bölgesini yapacağız,son zamanlarda oluşan yükselen üçgen,flama formasyonu görüyorum.Benim hedeflerim baya uçuk 1800-1926-2069-2389-2548 en son 2813.Fakat abd izin verir mi bu duruma bilemiyorum buna izin verirlerse enflasyon patlar.Bu kadar para basmanın sonucu emtialarda değerlenme olacak.
    Altın yüksek geliyorsa gümüşe göz gezdir.Gümüş ve altın formasyonunu yan yana getirirsen gelecekte neler olabilecek az çok tahmin edebilirsin.YTD.
    TL yi %7 ye bağlamak stopaj çıkınca %5.5 e bağlamak bana komik geliyor

Alıntıları Göster
    Onsta ne koca bir fincan var kulbunuyapıyor ne de TOBO ,40 yıllık grafiği baz alıp enflasyonla entegre edip grafiği analizlerine katarsan bir fincan kulp var ancak sağlıklı sonuç vermez. onun hedefide 3600$ olur.
    Aylık bazlı grafikte yükselen üçgen görmüyorum ama bir takoz var,günlük bazlı grafikte evet flama olabilir hedefine varması zor ve ben ona simetrik üçgen dedim hedefi de ~1800$ hatta buraya gelemeden 1780$ kanal direncine ve takoza çarpıcaktır.Direnç bölgesi 1780$ buradan yukarı çıkması şimdilik zor. Kanal direnci olsaydı zorlardı ancak takoz olması onsun aşağıya salmasına sebep olucaktır. Benim grafikten gördüğüm şimdilik bunlar.
    Şu an ons 1780$ yolcusu.1734 ve 1750 biraz oyalanacağı bölgeler.178x$ den sonra kafasına vururlar.
    Haftalıkta RSİ uyumsuzluk,aylıkta aşırı şişmişlik

Yatırım tavsiyesi değildir,fikir çarpıştırıyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: calligo

Onsta ne koca bir fincan var kulbunuyapıyor ne de TOBO ,40 yıllık grafiği baz alıp enflasyonla entegre edip grafiği analizlerine katarsan bir fincan kulp var ancak sağlıklı sonuç vermez. onun hedefide 3600$ olur.
    Aylık bazlı grafikte yükselen üçgen görmüyorum ama bir takoz var,günlük bazlı grafikte evet flama olabilir hedefine varması zor ve ben ona simetrik üçgen dedim hedefi de ~1800$ hatta buraya gelemeden 1780$ kanal direncine ve takoza çarpıcaktır.Direnç bölgesi 1780$ buradan yukarı çıkması şimdilik zor. Kanal direnci olsaydı zorlardı ancak takoz olması onsun aşağıya salmasına sebep olucaktır. Benim grafikten gördüğüm şimdilik bunlar.
    Şu an ons 1780$ yolcusu.1734 ve 1750 biraz oyalanacağı bölgeler.178x$ den sonra kafasına vururlar.
    Haftalıkta RSİ uyumsuzluk,aylıkta aşırı şişmişlik

Yatırım tavsiyesi değildir,fikir çarpıştırıyoruz

Alıntıları Göster
    Aslında ileride 1900 bölgesine gelince çanak kulpu yapabilir demiştim ama siz şimdi öyle diyince sizin dediğinizide gördüm
    Gunluk bazda bakmistim yukselen ucgen var diye.Sizinde dediginiz gibi farkli seyleri gorebiliriz zaten herkes ayni seyi analiz etse herkes kazanirdi kaybeden olmazdi nasil bir resimde birisi farkli birseyler goruyorsa bu olayda ayni herkes farkli seyler gorebilir.Rsi evet asiri alim bolgesinde.
    Hicbiri yatirim tavsiyesi degildir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Aslında ileride 1900 bölgesine gelince çanak kulpu yapabilir demiştim ama siz şimdi öyle diyince sizin dediğinizide gördüm
    Gunluk bazda bakmistim yukselen ucgen var diye.Sizinde dediginiz gibi farkli seyleri gorebiliriz zaten herkes ayni seyi analiz etse herkes kazanirdi kaybeden olmazdi nasil bir resimde birisi farkli birseyler goruyorsa bu olayda ayni herkes farkli seyler gorebilir.Rsi evet asiri alim bolgesinde.
    Hicbiri yatirim tavsiyesi degildir.

Alıntıları Göster
    Hele bi çanak olsun kulbu Allah kerim,ya ikili tepe yaparsa :)
    Rsi aylık aşırı alım olmasının aksine ,beni rahatsız eden haftalıktaki negatif uyumsuzluk.
    Neyse 178X$ olsun bakalım da sonrasına bakarız.

Yatırım tavsiyesi değildir.

• altın alanlar yüzde 1i veriyor mu çeyrek vs mi alıyor
  • Bu aralar altında teknik vs işlemiyor. Babalar ne isterse öyle oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsoul

altın alanlar yüzde 1i veriyor mu çeyrek vs mi alıyor
    Bankadan alınanlar alındı artık insanlar kuyumculara yönelir bana kalırsa.
  • 
Sayfa: önceki 670671672673674
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.