Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (631. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tolgaaa33 , tolgaaa33 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir (3 Mobil) - 19 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
72.465
Cevap
1.791
Favori
5.968.992
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • elimde 50.000 TL para var dolar almayı düşünüyorum hangi banka en uygunu sizce ?
  • PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Hocam buradan bakın, çoğu banka mevcut

https://kur.doviz.com/serbest-piyasa/amerikan-dolari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fezalii

Hocam buradan bakın, çoğu banka mevcut

https://kur.doviz.com/serbest-piyasa/amerikan-dolari
    tesekkurler hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • inatla faiz indirimine devam ediyorlar. döviz inada karşılık piyasa verilerine bakıyor, atağa kalkıyor. kağıttan kaplan faiz indirimcileri ise izlemekten başka bir şey yapamıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolarda Bankaların makasları hemen hemen aynı üstüne %0,2 vergi de maşallah.
    Normal şartlar altında, son faiz indirim sonrası doların 6,18-20 ye gitmesi gerekirdi fakat Berat beyin sivri zekası sayesinde kontrollü kur politikası uygulanıyor.Fazla bi marjları kaldığını sanmıyorum.
    Çetinkaya da ilk göreve geldiğinde koridor faizini tek yapıcam diye indirdi indirdi.kaldırmaya gelince nazlanıp çekimser kalınca tutamadı kuru
    Yerine Uysal geldi,güdümlü başkan indirmede sona geldi nerdeyse, bakalım Berat beyle kordineli gidiyor
    Doları hoplatırlarsa malum geçişkenlikten ,sar başa

• Alternatif banka giriş yapamıyorum kullananlar deneyebilir mi acaba.

• Girilmiyor alternatifbanka

• altın çok yukseldi bu fiyattan alınır mı bilmem. Ancak gayrimenkul fiyatları hala çok uygun. özellikle iyi yerden arsa denk gelirse kaçırmayın derim
  • 15K para var.
    E-turuncu iyi faiz veriyor diye oraya attım. %5 vermiş.
    Enpara %7.

Sizde de oranlar bu şekilde mı yoksa kişiden kişiye veya mevduata göre mi degisiyor faiz oranı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu gidişat sürerse bende altına yatırıcam parayı tl eridi maalsef..
  • 150 bin ile altınmi dolarmi tavsiye olan

• quote:

Orijinalden alıntı: Maestro26

15K para var.
    E-turuncu iyi faiz veriyor diye oraya attım. %5 vermiş.
    Enpara %7.

Sizde de oranlar bu şekilde mı yoksa kişiden kişiye veya mevduata göre mi degisiyor faiz oranı?

• quote:

Orijinalden alıntı: thsnblt

150 bin ile altınmi dolarmi tavsiye olan
    şu ortamda kimseden tavsiye almayın
  • Yatırım dağılımım bu şekilde, kafam aşırı rahat. Allah herkesin gönlüne göre ve hayırlısını versin.

• quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

şu ortamda kimseden tavsiye almayın

Alıntıları Göster
  • Arkadaşlar paranızı Altın'a yatırın, şu saatten sonra TL'ye yatırım kesinlikle mantıklı değil.
  • ekdellal kullanıcısına yanıt
    neden gayrimenkul hocam? döviz altın çok hareketli ?
  • MelanchoLy - Man M kullanıcısına yanıt
    Bugünden yarına değil usta. Yıllaaar içinde oluşmuş bir porrföy. Kira getirisi candır bu arada

• beyler 3 senelik borsa hayatım vardır altın döviz ve mevduattan başka bir yatırım aracı bilmeyen arkadaşlara tavsiyem şunlardır

öncelikle parası olan adam rahat olmamalı devamlı araştırma içerisinde olun türkiyede boşta duran tl her geçen gün eriyor paranın erimesine çayın fiyatını bakarak bir nebzede olsun anlayabilirsiniz herzaman bunun fiyatını göz önünde bulundurun.

yatrım önerilerime gelirsek paranızın % 60 nı altında % 20 si mevduatta diğer % yüzde 20 side tefas fonlarında olsun

ha en güzeli gözünüzün seviğim oturun pc başına gerekirse 1 ay sürsün şu tefas fonlarını iyice bir araştırın ordada mevduat faizi gibi garantili para kazanma fonları var (kira sertifikası ,altın fonu vb) bu fonları bankalar ve aracı kurum vasıtasıyla çok kolay biçimde alabiliyorsunuz çok ufak meblalarlan girip mantığını öğrenin sonrasında paranızı yatırın

• quote:

Orijinalden alıntı: MelanchoLy - Man

neden gayrimenkul hocam? döviz altın çok hareketli ?
    Altın çok yukseldi. çok yuksekten bir yatırım aracına giriş yapmak kar oranınızı düşüreceği gibi risk oranını arttıracaktır. Borsa da jeopolitik risklerden cok etkileniyor. Turkiye'nin doğuakdeniz, libya ve suriye olmak üzere üç jeopolitik risk var. Kısa dönemde bunların çözülmesi zor. Gayrimenkul fiyatları şu anda cazip bir yıl önceye göre arsa, ev fiyatları çok artmadı.Hatta bazı yerlerde fiyatlar geriye bile gitti.
  • 
Sayfa: önceki 629630631632633
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.