Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (534. sayfa)

14 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 37 Misafir (5 Mobil) - 40 Masaüstü11 Mobil
5 sn
72.878
Cevap
1.794
Favori
6.007.660
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yok hocam ama vakıfbankta %13-15 arası veriyor geçenlerde aradım bu üç bankaya da para koyulmaz onu söyliyim ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neredeyse hergün düşüyor faiz oranı..Katılım bankaları bile faizden daha fazla kar payı verir olmuş.
  • fed 0.25 indirdi.Ekimdeki toplantıda bir faiz indirimi daha gelir aralığı beklemezler gibi bizim tcmb

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

fed 0.25 indirdi.Ekimdeki toplantıda bir faiz indirimi daha gelir aralığı beklemezler gibi bizim tcmb
    Piyasa zaten 0.25 indirimi fiyatlamıştı. Yani bir daha faiz indirimi olursa bence dolarizasyon olur. Kuru faizi 30 yapsalar da tutamazlar.
  • Yapı kredi uygulamadan vadeli açınca bana özel! 11.70 oran teklif ediyor. Gerçekten bu kadar düştü mü oranlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: abrooke139

Piyasa zaten 0.25 indirimi fiyatlamıştı. Yani bir daha faiz indirimi olursa bence dolarizasyon olur. Kuru faizi 30 yapsalar da tutamazlar.

Alıntıları Göster
    Bir sonra ki toplantılar 24 ekim tcmb 30 ekim fed.
    Tcmb sonra ki toplantı 12 aralıkta aralığı bekleyeceklerini düşünmüyorum.

• Fibabanka nasil arkadaslar ?

• 60 yaş üstünü tabiri caizse iyi düdüklüyorlar. Faizler %24 civarındayken de 18 vermişlerdi teb’de. Çevremizdeki amcaları, teyzeleri falan bilinçlendirmemiz lazım. Onlar, bizler bankadan zengin değiliz.

• arkadaşlar günlük faiz nasıl hesaplanıyor. atıyorum 5000 tl yüzde 17 den günlük net ve brüt ne veriyor ? hesaplama nasıl oluyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsoul

arkadaşlar günlük faiz nasıl hesaplanıyor. atıyorum 5000 tl yüzde 17 den günlük net ve brüt ne veriyor ? hesaplama nasıl oluyor ?
    günlük net %0.0576 stopaj düşülmüş hali.TL olarak 2.835 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 18 Eylül 2019; 21:48:43 >
  • Gerçekten baktım, ziraat ve kuveyt turk katılım oranları 14,80, çoğu faiz oranından fazla ? bilgisi olan var mı ?
  • Şuan en iyi alternatif bank direk şubeye gidin iban veriyorlar hemen paranızı aktarıp yararlanabiliyorsunuz. 20 gün önce gitseydim 19.75ti kurye gelmedi 🤬

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar sizce alternatif bank mı, burgan bank mı?

• Burganda 3 Aylık bağlaman lazım alternatif günlük işliyor 17den. Burgan günlük 15 şuan

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Nasıl bir zeka ürünü ki toplantıları FED toplantısından önce yapıyoruz. Aldıkları her karar bizde fırtına etkisi yaratırken hemde.
  • Bana da günlük %17 den bağlamak daha iyi gibi geliyor ya. Güvenilirlik açısından bir sorun yok di mi alternatif bankta?

• Garip bir şekilde icbc bana halen 19.75 ten veriyor faizi

• iki gün önce 15.60 olan yapı kredi 14,5 olmuş

• 3 ay sabit

• quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Tavsan

Bana da günlük %17 den bağlamak daha iyi gibi geliyor ya. Güvenilirlik açısından bir sorun yok di mi alternatif bankta?
    Arkadaşlar şu güvenilirlik konusu otuz kez tartışıldı; ben neredeyse roman yazdım, diğer arkadaşlar da gayet tafsilatlı bilgiler verdiler. Geçmiş sayfaları araştırın ve artık bu soruyu sormayın.

Ben son kez yazayım: 8 ay Alternatif'ta kaldım şimdi Fibabank'tayım Hiçbir sorun yok. Özellikle Alternatif bank çok profesyonel. Merak edenler bir şubesine gitsinler ne kadar zarif ve havalı olduğunu görsünler. Fibabank'ta da burgan'da da sorun yok. Kimisinin web sitesi kisinin müşteri hizmetleri aksak olabilir ama bunlar kozmetik konular. Zaten paralarınız 100.000 liraya kadar güvence altında (Eylülde 150 bin olacaktı oldu mu?

Çok panik arkadaşlar varsa parasının 100 bir lirasını Alternatif'e 100 bin lirasını Burgan'a yatırsınlar mesela o zaman devlet korumasından her iki hesapta da yararlanabilirler. On ayrı bankada 100 bin liranız varsa 10'u da koruma altındadır. Aynı bankada 100 bin liranın üzerindeki tutarlar sigorta dışıdır.

Ben en ufak fırsatta Alternatifbank'a dönmeyi düşünüyorum, Akbank gibi kullanılmayan kredi kartlarından iade alan soygunculardan gına geldi.

Not: Aman belirteyim yatırım tavsiyesi değildir, burası Türkiye ne de olsa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Melikveben -- 19 Eylül 2019; 10:42:28 >

• 
Sayfa: önceki 532533534535536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.