Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Mars Portakalı , Camit Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
12.620
Cevap
613
Favori
2.059.420
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)
Giriş
    84 Mesaj
    Hanımlar beyler enpara 32 gün 15.5'e düşmüş hahahah güle güle enpara :)) tekrar görüşmemek üzere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bn zaten bıraktım enparayı burgana geçtim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Haygagan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    121 Mesaj
    Burgan 32 gün 18.55
    günlük 16.5 olmuş.

Daha ne kadar düşecek böyle? 24.1ten nerelere geldik.
    Dün itibariyle Denizbank da dolan vademi fon a çevirdim, büyük ihtimalle hafta sonunda kadar dolara geçmeyi düşünüyorum, aldığım fon deniz portföy para piyasaları fonu günlük yüzde 18 e yakın dediler ilk defa fon alıyorum borsa gibi keskin düşüş veya yükseliş olurmu acaba birde stopaj,vergi fonda da oynimidir oran bilgi verebilirmisiniz

|
    Amd FX [email protected] Sapphire 3GB HD 7950 Oc Vapor-X Gddr5 384 Bit Asus Crosshaır V Formula-Z Seageta 2tb Barracuda 64MB 7200Rpm Samsung 120gb 840 Evo GSKILL 16GB (2X8GB) DDR3 2000 Mhz FSP Aurum Pro Gold 1200w Corsair H110 Corsair 760T Asus ML238H 23" 1920 x 1080 2ms Logitech G430 7 1 Dolby Headset
  • Binbaşı
    1492 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: maslan7

Dün itibariyle Denizbank da dolan vademi fon a çevirdim, büyük ihtimalle hafta sonunda kadar dolara geçmeyi düşünüyorum, aldığım fon deniz portföy para piyasaları fonu günlük yüzde 18 e yakın dediler ilk defa fon alıyorum borsa gibi keskin düşüş veya yükseliş olurmu acaba birde stopaj,vergi fonda da oynimidir oran bilgi verebilirmisiniz
    Stopaj %10,keskin düşüş olmaz risk seviyesi 1 ppflerde.
    |
    |
    Amd FX [email protected] Sapphire 3GB HD 7950 Oc Vapor-X Gddr5 384 Bit Asus Crosshaır V Formula-Z Seageta 2tb Barracuda 64MB 7200Rpm Samsung 120gb 840 Evo GSKILL 16GB (2X8GB) DDR3 2000 Mhz FSP Aurum Pro Gold 1200w Corsair H110 Corsair 760T Asus ML238H 23" 1920 x 1080 2ms Logitech G430 7 1 Dolby Headset
  • Binbaşı
    1001 Mesaj

Tüik'e bir atama daha yaparlar, isterlerse tek haneye isterlerse eksiye düşürür. Biz yemiyoruz ama piyasalar yiyor bu rakamları. 12 Eylül'de faiz indirimi gelir bu rakamlardan sonra.

|
    |
    Melikveben kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Burgan 32 gün 18.55 dun mu oldu, ne zaman oldu bilen var mı acaba? Tsk.
    |
    |
    cream cheese kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: doga.a

Burgan 32 gün 18.55 dun mu oldu, ne zaman oldu bilen var mı acaba? Tsk.
    Dolara altina gecsek daha iyi parayi boyle dusuk faizle öldürmenin manasi yok ay sonu dovize el atacam

|
    |

Cidden cıvıttılar ha
    |
    |
    Haygagan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Ziraat %17
    En yükseği %15,75 görünüyor.

Orijinalden alıntı: Ege..

En yükseği %15,75 görünüyor.

Alıntıları Göster
    Sube ozel :)
    Yinede Oran dusuk biliyorum ama yapacak birsey yok baska bankaya atamiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 3 Eylül 2019; 13:56:1 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    945 Mesaj
    burgan tl ye aylık 17 verdı dolara 2.75 dedi
    |
    |
    merhaba;ekonomiden hiç anlamıyorum birikmiş para var senelerdir enparada vadede tutuyordum. bu ay da baba evinde kiraya çıkmam gerekti. vade kirayı öder diye umuyordum ama sene sonuna kadar vade oranları düşecek sanırım. Maaş bankam yapı kredi ve aylık 17.25 vade oranı vermiş 30 gün için. sizce mantıklı mı? 44 gün için de %17 veriyor.

Mantıklı maaşında oraya yatıyormuş bence düşün

|
    |
    gogollo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    5 Mesaj
    Ilave puan almanın yolu nedir ? Yani tezgah altı.musteri hizmetlerini arayıp paramı yapi krediye geçircem desem ilave oran alabilir miyim sizce?

• Binbaşı
    1492 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gogollo

Ilave puan almanın yolu nedir ? Yani tezgah altı.musteri hizmetlerini arayıp paramı yapi krediye geçircem desem ilave oran alabilir miyim sizce?
    Artı puan için şubede ki müşteri temsilcisi ile görüşün.
    Ayrıca miktar 50 k ise icbc 7/24 bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 3 Eylül 2019; 15:12:14 >
  • Yüzbaşı
    335 Mesaj

Tabiki paranızı yatırmadan önce bu yolu zorlamanızda fayda var nihayetinde ne koparsanız kâr

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şeref60 -- 3 Eylül 2019; 15:9:53 >
    |
    |
    gogollo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Er
    0 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: gogollo

merhaba;ekonomiden hiç anlamıyorum birikmiş para var senelerdir enparada vadede tutuyordum. bu ay da baba evinde kiraya çıkmam gerekti. vade kirayı öder diye umuyordum ama sene sonuna kadar vade oranları düşecek sanırım. Maaş bankam yapı kredi ve aylık 17.25 vade oranı vermiş 30 gün için. sizce mantıklı mı? 44 gün için de %17 veriyor.
    Yapı kredi şaşırttı beni iyi vermiş valla.

Benim gözüm Vakıfbank arı hesabı oranında. Sokaktaki kedi miyavlasa koştur koştur faiz düşürüyor; bu enflasyon oranı karşısında öylece beklemez herhalde. Zaten o aşağı çekti mi hepsi sırayla aşağı çekmeye başlıyor.
SEO
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.