Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 13 Misafir Kullanıcı, 13 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
12.176
Cevap
605
Favori
1.992.844
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Banka - Kredi Kartı Fırsatları >> Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları)
Giriş
    244 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar, aranızda euro faizi konusunda bilgisi olanlar varsa aldıkları oranları ya da bildikleri oranları yazarlarsa çok sevinirim.

100.000€ para için 2 aydır, 32 gün için %1 oran alıyorum (garanti bankası), biliyorum birçok bankaya göre düşük bir faiz ama diğer bankaların oranları hakkında bilginiz varsa yazarsanız mutlu olurum, bilgi sahibi olmak istiyorum.

Orijinalden alıntı: iDoctor

Merhaba arkadaşlar, aranızda euro faizi konusunda bilgisi olanlar varsa aldıkları oranları ya da bildikleri oranları yazarlarsa çok sevinirim.

100.000€ para için 2 aydır, 32 gün için %1 oran alıyorum (garanti bankası), biliyorum birçok bankaya göre düşük bir faiz ama diğer bankaların oranları hakkında bilginiz varsa yazarsanız mutlu olurum, bilgi sahibi olmak istiyorum.
    Konunun ilk sayfasındaki tabloya bakarsanız bankaların vermiş olduğu oranları görebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Yarın , ykb den vadem çözülüyor, 110bin ₺ için 32 günlük hangi bankayı seçmeliyim arkadaşlar, internette hesapkurdu veya enuygun sitelerine bakıyorum%20 nin üstü çıkan bankalar var, ilgili bankalara bakıyorum pek de öyle çıkmıyor,pek doğru değil

|
    |
    Yarın , ykb den vadem çözülüyor, 110bin ₺ için 32 günlük hangi bankayı seçmeliyim arkadaşlar, internette hesapkurdu veya enuygun sitelerine bakıyorum%20 nin üstü çıkan bankalar var, ilgili bankalara bakıyorum pek de öyle çıkmıyor,pek doğru değil

Orijinalden alıntı: iDoctor

kuveyttürk 2,60 , ziraat katılım 2,27 katılım bankalarında oranlar günlük değişiyor. vade günü oran ne ise onu alırsınız. artabilir de düşebilir de. diğer seçenek vakıfbank arı hesap günlük vade %1,75

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FKILIC -- 27 Ocak 2019; 12:17:24 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: concordet72

şuanda ing eturuncu günlük 21 +750 harcayınca 23 veriyor. ve burgan dijital 32g 22,50 var.
    |
    |

Orijinalden alıntı:

Teb de marifetli hesabı kapatıp açtım tekrar. Hoşgeldin faizi vermedi. Başka ne önerirsiniz. Cepteteb in de faizi düşük. Teb kullanmak zorundayım.
    şöyle bir mail geldi. kişiye özel mi genel mi bilmiyorum.

ıcbc bank şubeden yenileme 32 gün için 21 oran, dolar için 32 vadeli 4,30 oran verdiler.
    quote:

Orijinalden alıntı: dede06

ıcbc bank şubeden yenileme 32 gün için 21 oran, dolar için 32 vadeli 4,30 oran verdiler.
    Denizbank hoşgeldin %21,5la bugün bağladım. Süre sınırı 32-365 gün arası, meblağ 5-250b arası bu faizi veriyorlar. Son 6 ay için hoşgeldin kullanmamis olma ve son 1 ay içinde bankada vadeli hesap bulundurmama şartı var.

|
    |
    akbank %20,75 veriyor şu an son 30 gündür 10.000 tl den az mevduat hesabı açanlar için enpara ise %20.50 veriyor paracıklarımı o yüzden enparadan akbank maaş hesabıma geri yolladım sabah 2 bankada vade fakiri ama yapacak bir şey yok yeni banka aramakla uğraşamam
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.Kahriman -- 29 Ocak 2019; 0:42:13 >
  • Yüzbaşı
    466 Mesaj
    Bu konuda şunu da not olarak belirteyim. Artık bir bankadan başka bir bankaya altın eft si yapılıyor. Yani bozdurmadan örneğin kuveyttürk te 100 gram altınınız var bunu Vakıf katılıma 100 gram olarak havale ediyorsunuz. Buna çok uğraştım banka önce yapamadı sonra genel merkezle görüşme vs derken yapabildi

|
    |

Orijinalden alıntı: K.Kahriman

Alternatifbank %24 vov hesap günlük vadeli 90 gün geçerli
    Sitede 22,25 gosteriyor, orani aldiginiz subeyi rica edebilir miyim?

Tskler.

|
    |
    29 ocak saat 11:00 izmir
    turkish bank :21,5
    finansbank:21
    ing bank :21
    odeo bank oksijen hesapta 5000 tl vadesiz nakit bırakıyorlar gecelik faiz uyguluyorlar oran 22,5
    bu talepler 230.000 bir aylık için alınmıştır yarına kadar zamanım var daha uygun bilidiğiniz varsa vlkntec@gmail.com veya buraya yazarsanız sevinirim
    |
    |

Geçen hafta fibada vadesi dolan yüklü mikarda usd yi tekrardan 32 günlük bağlarken diğer çalıştığım ve tanıdığım 4-5 bankadan daha oran almıştım ve max. %4,50 alabildim, fibada aynı oranı verince orada bıraktım..

Tablıda usd içşb halen aylık %4,75 oran gözükmekte, böyle bir oranı alabiken var mı acaba, yada güncellenemi yapılmamış eskiden kalan bir oran...?

Halkbank = 3.75

Teb =3.50

HSBC =4.25

HSBC'den 40 gün bağlandı.

|
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: bravoecho

Sitede 22,25 gosteriyor, orani aldiginiz subeyi rica edebilir miyim?

Tskler.

Alıntıları Göster
    %24 Oranı Varken Sigorta Yapmış Arkadaş Sanırım Ondan Öyle Söylüyor, Günceli 22,25.
    Bizde 25,50 İken Yapmıştık Sigorta Aynı Şekilde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NewsTR -- 29 Ocak 2019; 13:58:4 >
    |
    |
    Amd FX 8350@5Ghz Sapphire 3GB HD 7950 Oc Vapor-X Gddr5 384 Bit Asus Crosshaır V Formula-Z Seageta 2tb Barracuda 64MB 7200Rpm Samsung 120gb 840 Evo GSKILL 16GB (2X8GB) DDR3 2000 Mhz FSP Aurum Pro Gold 1200w Corsair H110 Corsair 760T Asus ML238H 23" 1920 x 1080 2ms Logitech G430 7 1 Dolby Headset
  • Binbaşı
    1493 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zvzv

ilk sayfadaki güncel oranlar tablosunda usf içşn %4,75 oran mevcut...

Geçen hafta fibada vadesi dolan yüklü mikarda usd yi tekrardan 32 günlük bağlarken diğer çalıştığım ve tanıdığım 4-5 bankadan daha oran almıştım ve max. %4,50 alabildim, fibada aynı oranı verince orada bıraktım..

Tablıda usd içşb halen aylık %4,75 oran gözükmekte, böyle bir oranı alabiken var mı acaba, yada güncellenemi yapılmamış eskiden kalan bir oran...?
    Geçen Hafta Veriyorlarmış Bu Hafta Zaten %4 Veriyorlar Güncellendi Tabloda
    Amd FX 8350@5Ghz Sapphire 3GB HD 7950 Oc Vapor-X Gddr5 384 Bit Asus Crosshaır V Formula-Z Seageta 2tb Barracuda 64MB 7200Rpm Samsung 120gb 840 Evo GSKILL 16GB (2X8GB) DDR3 2000 Mhz FSP Aurum Pro Gold 1200w Corsair H110 Corsair 760T Asus ML238H 23" 1920 x 1080 2ms Logitech G430 7 1 Dolby Headset
HızlıCevap
Reklamlar
Bey Azura
SEO
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.