Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (258. sayfa)

15 Kayıtlı Üye (6 Mobil) ve 39 Misafir (11 Mobil) - 37 Masaüstü17 Mobil2 iOS2 Android
5 sn
72.125
Cevap
1.782
Favori
5.935.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
246 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: asdfg112

Arkadaşlar en hızlı şekilde ing turuncu hesap nasıl açılabilir? Şubeden mümkün mü yoksa internet üzerinden başvuru daha mı hızlı olur?
    şubeden vadesiz açtır. daha sonra int şubeden eturuncu aç eturuncu lafı etmeyiin sakın. şubeden açılırsa süre 1 sene olmuyor.
  • E turuncuya dolar nasıl yatırılır peki arkadaslar? Banka kartım veya Kredi Kartım yok İng den

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM

şubeden vadesiz açtır. daha sonra int şubeden eturuncu aç eturuncu lafı etmeyiin sakın. şubeden açılırsa süre 1 sene olmuyor.

Alıntıları Göster
    Teşekkür ederim, peki bankamatik kartı ne zaman verilir bu şekilde başvuru yaparsam?

• quote:

Orijinalden alıntı: asdfg112

Teşekkür ederim, peki bankamatik kartı ne zaman verilir bu şekilde başvuru yaparsam?

Alıntıları Göster
    anında isimsiz kart verirler. int şubeden turuncu ekstra karta başvurusunuz sonradan
  • %19 dan %18 e düşürmüş benim oranı. 100k TL
  • ZİRAAT BANK 20 ORAN ILE PARANIN YUZDE 80 I GERI KALANDA DOLARDA OLARAK BEKLEMEYE DEVAM BAKALIM HERAY ORAN DUSUYOR
  • İlk defa kiraz hesap açtırana 90 günmüş (özellikle sordum) ikinci ve daha fazla yararlanan müşterilere 60 günmüş.

• asdfg112 kullanıcısına yanıt
    Turuncudada vaadettikleri faizi kazanabilmek için verecekleri bankamatik ile 750 liralık alışveriş yapmak gerekiyormuş sanırım.

• abormen kullanıcısına yanıt
    Az önce enparadan turuncu kartıma Bkm ile para gönderdim gönderdiğim tutarı alışveriş gibi gördü ve 750₺ den saydı. Bu ay %2 yi alamam diyordum ama aldık :))

• parlamenter P kullanıcısına yanıt
    10k üstü $ için 32 gün %4.5 oranı.

• Odeabank ın oksijen hesabına geçtim fakat mobil uygulamaları rezalet. 22.50 faiz veriyorlar şuanda 5.000TL de açıkta durması gerkeiyor. Uygulamadan giriş yapılmıyor kesinlikle klavye çıkmıyor veri girişine izin vermiyor 2 gündür şikayet ettim sorunu çözemediler bir türlü.
  • Döviz için günlük faiz veren banka var mı?

• Odeabank in bir olumsuz yanı daha var, diyelim ki operatör değiştiriniz örneğin Turkcell'den Türk Telekoma geçtiniz, sim kart blokeyi kaldırmak için şubeye gelip ıslak imza atmanızı şart koşuyorlar, müşteri hizmetleri çağrı merkezinden olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hannibal

Döviz için günlük faiz veren banka var mı?
    ing eturuncu , vakıf arı
  • E turuncu $, daha önce Turuncu Tl kullandıgım için 0.75 faiz verdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chuck_bartowski -- 25 Ocak 2019; 16:22:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Yabancıya 7,5 dolar faizi, 24 tl faizi vergide yok ohhh
    Hayat onlara güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fasson

Odeabank in bir olumsuz yanı daha var, diyelim ki operatör değiştiriniz örneğin Turkcell'den Türk Telekoma geçtiniz, sim kart blokeyi kaldırmak için şubeye gelip ıslak imza atmanızı şart koşuyorlar, müşteri hizmetleri çağrı merkezinden olmuyor.
    Ben biraara bir ara sim kartimi degistirdiydim
    İnternet şubesine giremiyordum
    Şubeye gittim Islak insanız tutmuyor die
    Sim blokeyi kaldırmadı bende kartı kapattırdım

• Teb de marifetli hesabı kapatıp açtım tekrar. Hoşgeldin faizi vermedi. Başka ne önerirsiniz. Cepteteb in de faizi düşük. Teb kullanmak zorundayım.
  • Merhaba arkadaşlar, aranızda euro faizi konusunda bilgisi olanlar varsa aldıkları oranları ya da bildikleri oranları yazarlarsa çok sevinirim.

100.000€ para için 2 aydır, 32 gün için %1 oran alıyorum (garanti bankası), biliyorum birçok bankaya göre düşük bir faiz ama diğer bankaların oranları hakkında bilginiz varsa yazarsanız mutlu olurum, bilgi sahibi olmak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iDoctor

Merhaba arkadaşlar, aranızda euro faizi konusunda bilgisi olanlar varsa aldıkları oranları ya da bildikleri oranları yazarlarsa çok sevinirim.

100.000€ para için 2 aydır, 32 gün için %1 oran alıyorum (garanti bankası), biliyorum birçok bankaya göre düşük bir faiz ama diğer bankaların oranları hakkında bilginiz varsa yazarsanız mutlu olurum, bilgi sahibi olmak istiyorum.
    Konunun ilk sayfasındaki tabloya bakarsanız bankaların vermiş olduğu oranları görebilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 256257258259260
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.