Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (255. sayfa)

18 Kayıtlı Üye (7 Mobil) ve 41 Misafir (8 Mobil) - 44 Masaüstü15 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
72.958
Cevap
1.795
Favori
6.012.124
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1500 dolarla hangi bankada hesap acabilirim arkadsar gunluk tercihim, elime gecen parayi gunluk bankaya atmak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuck_bartowski

1500 dolarla hangi bankada hesap acabilirim arkadsar gunluk tercihim, elime gecen parayi gunluk bankaya atmak istiyorum.
    1- ing e turuncu 1 sene 4 devam 0,75
    2- vakıf arı 100gün 3.50 devam 3

oranlar anlık değişebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AÇILIN-BEN-MÜHENDİSİM -- 21 Ocak 2019; 19:6:25 >
  • Yabancıya 7,5 dolar faizi, 24 tl faizi vergide yok ohhh
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sar1Lac1

bugün vade bitişinin son günüydü ziraat puanı 4,5 düşürmüş neden böyle oldu anlamadım. bilgisi olan varmı?
    Dolar için piyafasa zaten %4,50 üzeri oran yok, azamisini vermişler... MB her ne kadar faizleri sabit bıraktım desede hükümetin bankalar üzerindeki yoğun baskısı nedeniyle faizler 2-3 aydır zaten düşmekte, belki seçime kadar bir miktar daha düşürebilirler... herşey seçime kadar programlı, sonra bombaların bir bir patlayacağı herkes tarafından malum durum...

• zvzv Z kullanıcısına yanıt
    Hesap türk lirası hocam yarın bi uğrayım bankaya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sar1Lac1

Hesap türk lirası hocam yarın bi uğrayım bankaya
    TL ise sizin parraya vadesiz muamelesi yapmış banka...

• quote:

Orijinalden alıntı: zvzv

Fibada bugün vade sonu olan usd mevduatım için yine Fibadan 32 günlük özel oran (Gnl Mdr.lükten özel onay ile) %4,50 aldım... Piyasada şu an bu oranı bir tek şeker veriyor, aynı seviyeyi verebildikleri için Fibada bıraktım.. Oranlar bir hayli düşmüş.. anlaşılan oki; seçine kadar hükümet kurun yanında faizide baskılıyarak bankaların ensesinde boza pişirecek... Sonrası ya kur patlar ya faiz... Piyasadaki gerçek enflasyon (hükümetin açıkladığı ağır makyajlı rakam değil) ile oluşan bu dengesizlik yani yüksek enflasyon + hem kurun hem dövizin baskılanması seçim sonrası için sürdürülebilir bir durum değil... Bir de artık eskisi gibi büyük miktarları elden (taşıyarak) almıyorlar, (düşük oran veriyorlar) swift transfer yapsanız nerden baksanız 300₺ civaı masrafı oluyor.
    HSBC'de de aynı oranı veriyor. Bilginize.

• faldov kullanıcısına yanıt
    Oran.kac vade

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Banka:ICBC
    Mevduat Tipi:USD
    Süresi: 32+ Günlük Mevduat
    Faizi: %4.05 (Standart Oran) + %0,15 Şube yetkisi (Genel merkez onayı gerekiyor) toplam %4.20
    Miktar : X0 Bin USD

USD için daha yüksek veren yerler var ama banka değiştirmekten usandım artık.
    Daha yüksek veren de sanırım maksimum 4.50 veriyor?

Peki EURO da durumlar nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elky

Banka:ICBC
    Mevduat Tipi:USD
    Süresi: 32+ Günlük Mevduat
    Faizi: %4.05 (Standart Oran) + %0,15 Şube yetkisi (Genel merkez onayı gerekiyor) toplam %4.20
    Miktar : X0 Bin USD

USD için daha yüksek veren yerler var ama banka değiştirmekten usandım artık.
    Daha yüksek veren de sanırım maksimum 4.50 veriyor?

Peki EURO da durumlar nasıl?
    Evet dün itibariyle piyasada usd için %4,50 üzeri oran bulamadım.

• mevduat faizine kaç veriyor arkadaşlar
  • fibabanka 2 aylık hoşgeldin % 23 faiz veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abormen

fibabanka 2 aylık hoşgeldin % 23 faiz veriyor.
    ingbank da aynısı
  • Fiba bank boşta ne kadar tutuyor?
  • ceyhunsx kullanıcısına yanıt
    rakamlar sitesinde var 300+ ya 7500, altına 5000 diye kademeli düşüyor. 2 hafta önce hesap açmak için şubedeb geldiler. Telefonla merkezle konuştugumda hesabı açalım ne zaman 2500tl yatırırsanız o gun kiraz hesap aktif hale gelir dediler. Şubeden gelen kısı 4-5bın gondermenız lazım anca oyle hesabı acarız dedı, bende ay sonu gelın o zaman mevduatı su an bozamam ay sonu açarız dedim, aslında hesabı açabılırdı ama işte kafalarına göre at koşturuyorlar. Nitekim 90 gun 24 den olan hesap, 60 gun 23 e düştü. Ay sonu 310bın donuşum var, fıbanın bu yaptıgına uyuz oldum birde siteleri ve mobil uygulamaları falan çok dandik, bende su an banka arıyorum.
  • halkbank ta fena değil aslında 19,25 veriyor. Güven getiri oranı iyi gibi.
  • Saygı değer arkadaşlar,
    şuan elimde bulundurmuş olduğum düğünümden kalma altınlarım mevcut bu altınları bozdurup gram altın olarak vadeliye atmak mantıklımıdır, yoksa fiziksel olarak kalsın altının yükselmesinimi tavsiye edersiniz ama gram olarakda kalsa değer kazanacaktır ikilim içerisinde kaldım
  • Burgan 22.50 ye düşürmüş dijitali

• quote:

Orijinalden alıntı: ali.kose

Saygı değer arkadaşlar,
    şuan elimde bulundurmuş olduğum düğünümden kalma altınlarım mevcut bu altınları bozdurup gram altın olarak vadeliye atmak mantıklımıdır, yoksa fiziksel olarak kalsın altının yükselmesinimi tavsiye edersiniz ama gram olarakda kalsa değer kazanacaktır ikilim içerisinde kaldım
    Bankaların Altın Günlerinde Gram Altına Çevirme Yapabilirsiniz Çok Fark Olmaz Çevirirken Vadeli Altın İçin Katılım Bankaları İyi Verir Örnek Kuveytturk, Vakıf katılım Vs.

Ayrıca Gram Olarak Bankada Durması Güvenlik Açısından Avantajdır.

• NewsTR kullanıcısına yanıt
    hocam o konuyu pek araştıramadımda forumda bir kaç defa denk geldiğim kadarı ile kuyumcuda bozdurup bankaya yatırın bankalar kesıntıyı çok yapıyor diye söylentiler var
  • 
Sayfa: önceki 253254255256257
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.