Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (1293. sayfa)

10 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 27 Misafir (3 Mobil) - 30 Masaüstü7 Mobil2 iOS
5 sn
72.683
Cevap
1.793
Favori
5.991.712
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burgan on hesap için görüntülü görüşmede nfc gerekiyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kraly61 -- 26 Ekim 2021; 18:25:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nkolay bono ile dün %19 dan, bugün %18 den ,pasif bakiye yok. Al sat kolay, EFTt vs ücretsiz
    Fiba Kiraz hoşgelfin 25 kasıma kadar 3ay sürem var %19,50 den devam ediyor pasif bakiyeside bazı limitlerde burhan ON dan iyi

Burgan usd de faşist çok düşürdü Birçok banka ile şimdilik aynı , yani öyle aşırı bariz caİzip gelmiyor

Benim acil bir işimde EFT yi 45 dakika ortalama ile yolladı ve beni mağdur etti, şikayet ettik sonrakilere gene aynı.

Burgan ON yerine yarım puan az olsun razıyım. Acil eft işimde sınıfta defalarca kaldı. Gerçi Aktşfbank **** da eft kısmında çok hızlı değil ama , fibabsnk jet gibi, enpara jet ötesi,

Bu arada yapıkredi günlük müşteri limitini 200bin den artırması ve beni acil işimde mağdur etti diye emekli maaş hariç ve gold kredi kartı hariç tüm hesapları kapattım. BlueClass banjacılıktaydım artık sadece doğum günümde divanda pasta hakkı hariç bir esprisi yok.

Ziraat ile eft masraflarını pazarşıkla yok ettim ama 0.22 TL vergi alıyor eft başına ilginç bir banka, mh bana altında iyi oran verdi, ama 1 yılı geçince stopaj yok diye yalan yanlış bilgi verdi.

Her bankanın avantajı ve dezavantajı oluyor, O dönemde hangisi işinize gelirse artık. Sadakat tek taraflı olmuyor maalesef.

• Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

Güldüren hesap mi?

Farkı nedir hocam ben günlük kullanıyorum hep. Haftada bir gün ufak tefek çekip kullanıyorum

AK Parti yapıyor desek anlaşılmaz, şöyle söyleyim; AK Parti'ye uzak olanlar bile ister istemez başkasına bakıp veya "kafasına yazılana uyup" aynı şeyi yapıyor, doğal olarak arzuladıkları piyasa koşulları oluşuyor...

Yine forumda birisi yazmıştı ve bayılmıştım; istediğiniz kadar para biriktirin bunlara yanaşıp ampülün kokusunu içinize çekmeden hiçbir şey alıp satamazsınız deniliyordu. Bunu da yazan benim umarım fark edersiniz artık; bir teknoloji çalıştırıyorlar ve Türk ordusu nasıl sivil halk üzerinde kullanılmaması gereken teknolojiler kullanıyorsa AK Parti ile ilgisi alakası olmayanlara da partililerin bulaşmaması gerekiyor ama yapışıyorlar, zaten aynılar artık görülebiliyor...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fat304h kullanıcısına yanıt
    on hesap günlük işte, güldüren hesabın yeni adı. vadesiz ama gece vadeli çalışıyor.ben yeni açtım 18 veriyor

Açtım hocam aynen %18 diyor birkaç K da fazladan attim, bundada ayni şekilde vadesiz hesaba gece mi yatıyor?

• tubytube kullanıcısına yanıt
    yani ne diyeyim fosil siyasetçiler yüzünden dinden çıktık küfürbaz olduk,bide oto galericilerden daha beter emlakçılar türedi fiyatları çalkalayıp duruyorlar

• Bankalar gobet atıyor bu orana, ucuzdan para topluyor. Asıl faiz lobisi kendileri oldu. Bankalara kar ettirdi. Vatandaş avucunu yaladı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fat304h kullanıcısına yanıt
    on hesaba attıysan tamamdır hocam 👍öyle kalsın bişey yapmana gerek yok.

• nereden nereye. Ülkemizde devalüasyon oldu ama bunu diyebilecek kimse yok..

tr.wikipedia.org
    Devalüasyon - Vikipedi
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Deval%C3%BCasyon
  • Bu yorumu unutmayın gün gelecek öyle faiz arttırmak zorunda kalacaklar ki. Akıllara zarar. Lale devri için start verildi yaza bu oranlar kalmaz.

• ING vadesizde 2.500 TL tuttum. Şu an turuncu hesap faiz oranı %1 gözüküyor. Mesaj geldi koşulları sağladığımla ilgili. Bu oran ne zaman güncellenecek ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • yine en iyisi burgan bank

• MUTAF kullanıcısına yanıt
    Hocam link bile atmışsın da keşke kendin de okusaydın. Devalüasyon "sabit kur" sisteminde olan bir durum. Bizde dalgalı kur uygulanıyor, hükmet kuru belirleyemez.

• Tabi kide okudum içeriği.

İşte tek fark o... Döviz kuru nereden nereye.

• Dovahkiin kullanıcısına yanıt
    Fr dévaluation / İng devaluation : paranın değerini düşürme < İng devaluate : değersizleştirmek, değerini düşürmek .

kavramlarla oynayarak, yapılan rezaleti ak-layamazsınız.

"Kelime Kökeni
    Fransızca dévaluation veya İngilizce devaluation "paranın değerini düşürme" sözcüğünden alıntıdır. Bu sözcük İngilizce devaluate "değersizleştirmek, değerini düşürmek" fiilinden +tion sonekiyle türetilmiştir."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 26 Ekim 2021; 22:21:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bhdr84

ING vadesizde 2.500 TL tuttum. Şu an turuncu hesap faiz oranı %1 gözüküyor. Mesaj geldi koşulları sağladığımla ilgili. Bu oran ne zaman güncellenecek ?
    Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dovahkiin kullanıcısına yanıt

evet bir anda olursa böyle oluyor.

her gün ufak ufak tırtıklayınca aynı kapıya çıkıyor.

Ek olarak teoride olmasa da pratikte kuru hükümet belirliyor.

Yönettikleri ve yönlendirdikleri merkez bankası %45 enflasyon olan ülkede faizi 2 puan düşürüp 16ya indirebiliyorsa tabi ki 4 işlem matematikle beraber kur yükselecek.

Aylarca kamu bankaları eliyle 6 küsürden doları sabitleyen de o gün istediği gibi kuru belirledi.

Neyse sözlük anlamına göre para primimiz devalüe oldu , her gün fakirleşiyoruz ve birileri bunu inatla yapıyor.

Allah emeklilere falan bol sabır versin, gelirlerinin %40nı son senelerde kaybettiler.

• sabah burgandan aradılar para çıkışı olmuş sıkıntımı var diye,halk bankasına yanılıp parayı taşımıştım,11 günlük hesabı 13-14 diye uzatmışlar meğerse bende fazla veriyor diye yanışmışım farkedince bi kısmını tekrar burgana taşıdım.

aramışken hesap cüzdanı istedim günlükmü aylıkmı yıllıkmı dedi,on hesabın cüzdanı nasıl istenirki bişey anlamadım. maile gönderecek bakalım nasıl gelecek🤔

mis gibi dövizdeydim nerden yanılıp faize geçtim nalet olsun,sıkı para politikasıymış bunların alayı şarlatan.

Hocam teşekkür ederim, bugün baktığım zaman %18 olarak getirisi hesaba gelmiş, 5K da kenarda bırakmış kullanmak için. Siz olmasanız %15'ten devamdı :)

• 
Sayfa: önceki 12911292129312941295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.