Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (1287. sayfa)

11 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 30 Misafir (9 Mobil) - 28 Masaüstü13 Mobil3 iOS
5 sn
72.700
Cevap
1.793
Favori
5.993.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

butun pesolari sollamis gecmisiz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dana2222 -- 22 Ekim 2021; 14:25:8 >
  • Akhenatonnn kullanıcısına yanıt

e abi su ankilerin durumu farkli mi? 3600 eyt intibak kelimelerinin icerigi farkli seyler mi ? hepsinin agzindaki sakiz..ilk isleri bunlari cikartmak..

• Ben 7.50 den dolar aldığımda da bana deli dediler 8.70 ten aldığımda da. Şimdi de maaşı alınca büyük ihtimal 10 TL olmuş olur o zaman da 10 dan alıp kenara atacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MUTAF kullanıcısına yanıt

Bunun hiçbir önemi yok. 1TL = 11.85 Japon Yeni, 1TL= 122 Kore Wonu ediyor. Önemli olan insanların alım gücüdür.

• dana2222 D kullanıcısına yanıt
    ek gösterge eyt çıkarsa nolur paranın değerimi kaldı ,1 emekli maaşı ortalama 2 bin desek çocuk harçlığı gibi 170-180 euro eder oda bugünkü kurla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi o 3600 un ne uzuv yapacagi da belli degil..memurlar net de maas hesaplama robotu var arada kurcalarim ..hemsirelere baktim 3600 lu hemsire diye ayri sekme tanimlamislar. maasi degismiyor 2 versiyonda da..ilginc geldi..hani maasin artmamasi mumkun degil ..bir yerden verirken baska yerden kesip mi verecekler acaba..cok cok ilginc..

2008 sonrası memur olanları etkilemiyor, maaşın artmaması normal. 3600 ek gösterge tamamen algı oyunu. Eski memurları ilgilendiren bir durum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    2008 sonrası işe girenler allaha emanet emekli bile olamayacaklar %70 den %30 a reform yapıp düşürdüler emekli maaşlarını yaşıda yükselttiler,yada devrim yaptılar diyelim en büyük devrimciymiş diyorlar🤭

Öyle deme, bak şu an ülke batarken,twitter da gündem.."Dualarla geliyoruz.." ulan bunlar zaten iktidar da değil mi..pudrayı çekip çekip yazıyolar.

• righteous@ kullanıcısına yanıt
    dinler fakir tesellisidir hocam benim işim olmaz,duayla gelenlerde bedduayla gider zaten

• Burgana birşeyler oldu galiba.
    Mesaj ON diye bivyerden geliyor. Eft havale icin ariyorlar On bank gibi birşey diyor sizdede böyle mi nedir bu?
    Aylardir kullaniyordum burgan ama sanki koyup gidecek gibi :)

• efendim o mumkun degil..memur maas hesabinda ..

Gösterge Aylığı (1/4) Ek Gösterge Aylığı diye giden alemler var bunlar Taban Aylığı olusturuyor.. ek gosterge 3600 2200 1800 vs egitim durumu yaptigin is e gore belirlenmis durumda ..diger art,lari da yan odemelerle belirliyorlar ama emeklilikte esas taban ayligi arti hizmet yili.. simdi emeklilik hesabina baktim hemsire emekliligine 1000 lira far ettirecekmis diyor memurlar net

• fat304h kullanıcısına yanıt

burgan bankın yeni internet bankacılığı şeysi. korkacak bir şey yok.

• fat304h kullanıcısına yanıt
    ON hesap o yahu,bizide korkuttun parayı çektim 2 günlük faiz borcun var😬😬😬

• AKİT TVtwitter
    “Türk lirası 2021'in en fazla değer kaybeden parası oldu https://t.co/KbmQU2eBpI”
    https://twitter.com/akittv/status/1451554722758995969

nasıl yani? gerçekten mi?

• ziraat bankasında 2 yıl ödemesi kalan kredi borcum var, tamamını ödeyip kapatmak istiyorum acaba bugünkü faize göremi çektiğim zamanki faize göremi indirim yapar bilgisi olan varmı🤔

• TL mevduatçılar ağlıyor be

• Mojidozirikato kullanıcısına yanıt
    Aynen kardeşim pulverize olduk ..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Hocam mantık olarak o zaman kaçtan cektiyseniz ona göre erken ödeme indirimi yaparlar.

Hocam bana faiz deme, ben attim unutmuştum öyle. Her seferinde bu sefee cikmaz diyip dolar almamıştım al hepsi senin olsun zaten TL nin bi degeri kalmadi :)

• 
Sayfa: önceki 12851286128712881289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.