Şimdi Ara

Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/Tezgah altı faiz oranları) (1114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SwordLegend , m f i Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 22 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
72.465
Cevap
1.791
Favori
5.969.137
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
248 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hemen uzatmıyorlar. Benim uzun süre önce bitmişti. Arada 3 ay falan tanımladılar tabi. Daha sonra bir kampanyadan dolayı papaz olduk. BDDK ‘ya yazınca uzun süredir bir şey tanımlamadılar. Akıllarınca ceza kestiler. Ben de her ortamda bana yaptıklarını anlatarak insanları uyandırmaya çalıştım. Şimdi 1 değil bir kaç müşteri kaybettiler. Elim değmedi. Yoksa tamamen kapattıracaktım. Okumak isteyen olursa bana yaptıklarını yazarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gross

Hemen uzatmıyorlar. Benim uzun süre önce bitmişti. Arada 3 ay falan tanımladılar tabi. Daha sonra bir kampanyadan dolayı papaz olduk. BDDK ‘ya yazınca uzun süredir bir şey tanımlamadılar. Akıllarınca ceza kestiler. Ben de her ortamda bana yaptıklarını anlatarak insanları uyandırmaya çalıştım. Şimdi 1 değil bir kaç müşteri kaybettiler. Elim değmedi. Yoksa tamamen kapattıracaktım. Okumak isteyen olursa bana yaptıklarını yazarım.
    Ben okumak isterim açıkcası.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Hocam konu şöyle;

Bu bankanın belli zamanlarda kampanyaları oluyor. İşte şu kadar harcayın şu kadar iade yapalım diye. Bende gerekli harcamayı yaptım. İade yatmadı tabi ki. Söz verdikleri zamandan 1 ay sonra başvurdum, inceleyelim dediler ama yatmadı. Nedeni kampanya bildirimi kendi sistemlerinde görünmüyormuş. Bana ne sizin sisteminizden. Biz her gelen bildirim için sizi arayıp bu şekilde bildirim geldi sizin sisteminizde görünüyor mu diye soracağız. Dedim mail adresi verin, fotoğrafları göndereyim. Fotoğraf göndermemin nedeni mobil uygulamadan ekran görüntüsü alınmıyor. Verdiler mail adresini, akabinde gönderdim. Temcit pilavı gibi ezberlemişler bir şeyi, aynı şeyi söyleyip duruyorlar. İlgili ayda istendiği kadar harcama yapmamışsınız, bu sebeple iade yapamıyoruz. Bunun üzerine konuyu farklı şekillerde anlatarak bir kaç defa daha bankaya başvurdum. Tabi ki farklı bahanelerle iade yatmadı. Ben de BDDK’ ya başvurdum. Çok değil 1 hafta sonra banka tarafından arandım. İşte şöyle yanlışlık olmuş, bu sebeple yatırılmadı. Özür dileriz. Falan filan dediler. Dedim bırakın. Sizle artık işim bitmiştir. Sizin gibi bir bankanın üç kuruşa tenezzül etmesi beni üzdü diye söyledim. Bir de telefondan dedim ki biz anlatınca şu nedenlerden diye olmuyor diyorsunuz ama BDDK emredince anında yatırıyorsunuz. Kaldı ki söylediği nedenlerle uzaktan yakından ilgisi yok kampanyanın. Bir de eve zarf göndermişler kargo masrafı da ödediler. 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gross -- 10 Nisan 2021; 16:17:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gross

Hocam konu şöyle;

Bu bankanın belli zamanlarda kampanyaları oluyor. İşte şu kadar harcayın şu kadar iade yapalım diye. Bende gerekli harcamayı yaptım. İade yatmadı tabi ki. Söz verdikleri zamandan 1 ay sonra başvurdum, inceleyelim dediler ama yatmadı. Nedeni kampanya bildirimi kendi sistemlerinde görünmüyormuş. Bana ne sizin sisteminizden. Biz her gelen bildirim için sizi arayıp bu şekilde bildirim geldi sizin sisteminizde görünüyor mu diye soracağız. Dedim mail adresi verin, fotoğrafları göndereyim. Fotoğraf göndermemin nedeni mobil uygulamadan ekran görüntüsü alınmıyor. Verdiler mail adresini, akabinde gönderdim. Temcit pilavı gibi ezberlemişler bir şeyi, aynı şeyi söyleyip duruyorlar. İlgili ayda istendiği kadar harcama yapmamışsınız, bu sebeple iade yapamıyoruz. Bunun üzerine konuyu farklı şekillerde anlatarak bir kaç defa daha bankaya başvurdum. Tabi ki farklı bahanelerle iade yatmadı. Ben de BDDK’ ya başvurdum. Çok değil 1 hafta sonra banka tarafından arandım. İşte şöyle yanlışlık olmuş, bu sebeple yatırılmadı. Özür dileriz. Falan filan dediler. Dedim bırakın. Sizle artık işim bitmiştir. Sizin gibi bir bankanın üç kuruşa tenezzül etmesi beni üzdü diye söyledim. Bir de telefondan dedim ki biz anlatınca şu nedenlerden diye olmuyor diyorsunuz ama BDDK emredince anında yatırıyorsunuz. Kaldı ki söylediği nedenlerle uzaktan yakından ilgisi yok kampanyanın. Bir de eve zarf göndermişler kargo masrafı da ödediler. 😂
    En iyisini yapmışsınız tebrik ederim Bu kan emici bankalara 1 lira bile bırakmamak gerek. Olay bddk’ya gelince nasıl yusuflamışlar ama

Dün de beni aradılar. Neymiş efendim 150 liralık fatura otomatik ödeme yaptırırsam 100 lira ödeme yapacaklarmış. Resmen küçük esnaf gibi küçük hesaplar peşinde koşan banka. Mobil uygulaması en hantalı diğer bankalar arasında. Ama işte yüksek faiz veriyor günlük tek cazibeli noktası bu.

Müdür hangi banka bu ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    Hocam mesele burda miktarın küçüklüğü değil. Benim derdim insanı kandırmaya çalışmaları ve enayi yerine koymalarıydı. Belkide sistemlerinde problem vardır, onu da bilemiyorum. Miktar isterse 1 ₺ olsun. Gerekirse 50₺ masraf ederim, alırım. Benim için hiç problem değil. Bu arada en sondan bir önceki görüşmemizde BDDK’ ya başvurucam, o zaman ödersiniz demiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunharca ben

Fiba nette 17.75 olduguna emin misiniz?

Siz internet oranlarına bakmayın orda 15 yazan ing 18.50-19 veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

Keşke ING’den hesap açsaydınız. 32 gün bekleme mecburiyeti olmaması büyük lüks. Her gün paranızı tıkır tıkır alırdınız.

Şuan yazılanları okuyorum, ING en avantajlısı. Burganbankı övüyorlar, para miktarına göre faiz belirliyor, başka banka pasif hesapta para istiyor filan saçma sapan işler. ING’de herkese günlük yüzde 19 veriyor miktar farketmeden.

Alıntıları Göster

İyi de ing nin verdiği oran yeni hesap açana değil mi? Bir nevi hoşgeldin faizi yani. Burgan miktara göre veriyor demişsiniz ama 250 bine kadar aynı. Buradakilerin yüzde 80 i zaten 250 k altı mevduata sahip.

• quote:

Orijinalden alıntı: yanıyor

Burgan Bank geçen gün beni aradı neden parayı çektiniz diyor, 19% çok düşük faiz veriyorsunuz dedim. Enpara bile 19,10% faiz verirken size yakışmıyor dedim. Merkeze ileteceğim dedi. Bu ay faiz artsın ya da artmasın Burgan'dan kesinlikle 20% faiz bekliyorum. Yoksa Enpara ezdi geçti derim.

Ayrıca Merkez Bankası bu ay faiz arttırmayacak çok büyük bir ihtimal; ama yabancı yatırımcının TL'de kalması için hiçbir neden kalmamış olur ortada, finansal Telegram gruplarının tamamında varım, faiz olması gerekenin çok altında, yabancının yeni başkana inanılmaz bir önyargısı var. Merkez Bankası güven kazanmak istiyorsa faizi 50 baz puan daha sembolik arttırması gerekiyor.

Orta vadede faizleri düşürebilir ama göreve geldiği gibi faizi dibe çakarsa bu sefer doları hiç tutamaz. Bekleyip göreceğiz.

Enpara o faizi (19.10) herkese vermiyor. Daha önce vadeli açıp şimdi vadeli hesabı olmayan veya hiç vadeli açmamış müşteri gibi kriterlere göre tanımlıyor. Bende o oran çıkmıyor mesela.

• Yüzde 20 veren hangi bankalar var hangi şartları istiyorlar arkadaşlar güncel.

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Peki ustadim bunu nasil kontrolunu saglayabilirim? Bankaya giderek mi, yoksa telefon acmak kâfi mi? Tesekkurler
  • ali222 A kullanıcısına yanıt

Milyoner olmak da para etmiyor artik bu devirde

• quote:

Orijinalden alıntı: Şeref60

Müdür hangi banka bu ?
    ING

• quote:

Orijinalden alıntı: Dumanus

Milyoner olmak da para etmiyor artik bu devirde

Doğru milyonun adı var. Büyük şehirlerde iyi semtte aileye uygun iyi bir ev milyondan başlıyor.

• Bence çalışmak bile saçma çünkü kazandığın para zaten ... oluyor maaş aldıktan 10 gün sonra.

Bi arkana bakmışsın 10 sene çalışmışsın sonuç 0.

Çalışmamak ayrı dert ama çalışmakta bu ülkede bişi kazandırmıyor, okumak zaten artık gereksiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memnunov -- 11 Nisan 2021; 21:52:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memnunov

Bence çalışmak bile saçma çünkü kazandığın para zaten ... oluyor maaş aldıktan 10 gün sonra.

Bi arkana bakmışsın 10 sene çalışmışsın sonuç 0.

Çalışmamak ayrı dert ama çalışmakta bu ülkede bişi kazandırmıyor, okumak zaten artık gereksiz.

1.5 2 milyon nakitin olacak çalışmayacaksın kiranı faizle ödeyeceksin.bu ülkede çalışılmaz kazandığın paranın değeri yok

• quote:

Orijinalden alıntı: darkcald

sürem dolmuştu yine gel diyorlar

banada geldi .

hesaba para atın felan diyor . kaç tl atmak lazım acaba ?

vadesize para atın diyor birde .değiştirmişler sistemi.

• forex te yatırım tavsiye eder misiniz. ederseniz hangi banka ile çalışmak gerekir. var mı forex te işlem yapan tecrübeli arkadaşlar bizde tecrübelerinden faydalansak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 6 ayda millet yat kat sahibi olmuş,üç kuruş faiz için banka banka geziyoruz faize para koymak bankaya hediye bırakmak gibi bişey🤔

• Arkadaşlar %20 veren hangi banka var ?

Bizler mevduatlarımızı %20 olana alırsak . Diğerleri de %20 yapmak zorunda kalmaz mı ?

• 
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.