Şimdi Ara

banka kartıyla araba

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merak ediyorum atm kartıyla araba alınabilir mi?. satıcı gönülsüz olur mu?. nakit olarak bankadan çekip götürmektense böyle daha pratik geldi bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prospect11 -- 3 Nisan 2012; 23:07:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alppolat

merak ediyorum atm kartıyla araba alınabilirmi. satıcı gönülsüz olur mu böyle bir şeye. nakit bankadan çekip götürmektense daha pratik geldi bana

EFT de Pratik değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: åziz

quote:

Orijinalden alıntı: alppolat

merak ediyorum atm kartıyla araba alınabilirmi. satıcı gönülsüz olur mu böyle bir şeye. nakit bankadan çekip götürmektense daha pratik geldi bana

EFT de Pratik değil mi?

Bi ton para keser EFT'ye yav.
  • alınmazmı kredi kartıyla taksitle araba bile veriyorlar bknz sahibinden yer alan ilan detaylarına
  • Banka karti ile islem yaptiginizda bayi/galeriden islem bazinda %1-%1,4 civarinda kesinti olur..kimse kabul etmez..internet bankaciligi diye birsey var..en fazla 2,75 tl ye tutar farketmeksizin eftnizi yapabilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoloji

Banka karti ile islem yaptiginizda bayi/galeriden islem bazinda %1-%1,4 civarinda kesinti olur..kimse kabul etmez..internet bankaciligi diye birsey var..en fazla 2,75 tl ye tutar farketmeksizin eftnizi yapabilirsiniz..

+1
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.