Şimdi Ara

Banka Kart ile E-Alışveriş Güvenliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
155
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • herkese merhaba, internet üzerinden alışveriş yaparken genellikle en bilindik bir iki site harici alışveriş yapmıyorum fakat dün banka kartım kardeşimdeyken internetten pek bilinmeyen bir firmadan telefon aksesuarı almış.

ürün önemli değil fakat kart bilgileri hakkında endişelendim e ticarete kapattım fakat ihtiyacım olduğunda mecbur açmak zorundayım nasıl bir önlem alabilirim bu duruma

• ulubudun kullanıcısına yanıt
    Hocam alabileceğiniz en iyi önlem kartı internet alışverişine kapatmak olacaktır. Alışveriş yapacağınız zaman açın sonrasında kapatın.

Ama sürekli bununla uğraşmak istemiyorsanız, kartınıza bağlı bir sanal kart oluşturun ve onu kullanın. Limiti istediğiniz şekilde belirlersiniz ve olası bir çalınma durumunda zararınızı minimuma düşürmüş olursunuz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iDoctor kullanıcısına yanıt
    teşekkür ediyorum yorumunuz için sanal kart çıkartmaya çalışayım dediğiniz gibi
  • Banka kartına sanal kart oluşturma şuan bildiğim kadarıyla sadece garantide var.
    ben kredi kartı kullanmıyorum ve garantinin banka kartına sanal kart oluşturma özelliği çok iyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.