Şimdi Ara

Banka kampanyalarına katılım mesajları için sms paketini kullanalım (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
259
Favori
90.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TEB Bonus numarası ve bilgilendirme için teşekkürler. Gerekli düzenlemeler yapılmıştır.
  • güzelmiş
  • süper paylaşım
  • garanti de sms paketinden düşmüyor ücret yansıyor
  • crackerss1982 C kullanıcısına yanıt
    turkcellde ücretli.

diğerlerinde hatalı mesaj gönderince yansıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar, halkbank'ın uzun numarasını bilen var mıdır? yurtdışındayım, yurtdışına 5 taksit kampanyasına katılmak istiyorum ama mesajın türkiyeden gönderilmesi gerekiyormuş. ben de aveanın online işlemlerinden sms atayım diyorum ama 3404'ü kabul etmiyor.

http://www.parafly.com.tr/Ayricaliklariniz/Index/10
  • Hocam 0532 752 3404 ü dener misiniz? Genelde numaralar bu şekilde oluyor. Eğer gönderirseniz sonucu buraya yazar mısnız diğer arkadaşlara bilgi olur en azından.
  • Çok iyi konu dostum devam :))
  • mgokhan90 kullanıcısına yanıt
    0532 752 3404'ü denemiştim ama herhangi bir cevap gelmemişti, daha sonra alışveriş yaptım ama taksit yapmadı. Yani o numara yemiyor malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elessar_elensar

0532 752 3404'ü denemiştim ama herhangi bir cevap gelmemişti, daha sonra alışveriş yaptım ama taksit yapmadı. Yani o numara yemiyor malesef.

Hocam kusura bakma merakımdan soruyorum yurtdışındasın ya numaranın başına +90 yazdınız mı? Yanlış anlamayın sakın eğer yazmadıysanız bide böyle yazarak dener misiniz? Mesaj hakkınız varsa tabii :)
  • 0532 752 2202 artık kullanılamıyor yenisini bulmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: FATlH

0532 752 2202 artık kullanılamıyor yenisini bulmak lazım

Aynen arkdaşlar acil çözüm ben 4402 ye atıyorum yıne olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: FATlH

0532 752 2202 artık kullanılamıyor yenisini bulmak lazım

Aynen arkdaşlar acil çözüm ben 4402 ye atıyorum yıne olmuyor

Uzun numarası için iletişime geçtim sonucu bekliyorum ancak 4402 ye atıldığında neden olmuyor bilmiyorum. En kısa sürede sizde iletişime geçerseniz iyi olur.
  • mgokhan90 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ne yanlış anlaması:) +90'lı şekilde göndermiştim zaten. Şu an başka bir çözüm buldum. Abime vekalet vermiştim. O, bankadan telefon numarasını kendi numarası yaptı, 3404'e sms attı, sonra tekrar benim numaramı iletişim numarası olarak değiştirdi. Uzun ve zahmetli bir iş oldu.

Yardımın için teşekkür ederim.
  • İş Bankası'ndan Yurt dışı kampanya katılımı için cevap geldi:

"Yurtdışında yaşayan müşterilerimiz SMS katılımlı kampanyalara katılabilmek için, kampanya SMS'lerini 00905327522202 numarasına göndermeleri gerekmektedir."

yazılı bir cevap gönderildi.
  • yapı kredi için hala yok mu 532 li numara ?

• quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

yapı kredi için hala yok mu 532 li numara ?

Maalesef hocam YapıKredi hakkında henüz bir bilgiye ulaşamadık :(
  • Ziraat maksimumda gelisme ypkmu acaba 05327522202 ye sms attim05327522202 numaraya kampanya ya da basvuru amaciyla ilettiginiz bilgiler hatalidir. Lutfen kontrol edip tekrar deneyiniz. Diyor fikri veya bilgisi olan varmi

• Ziraat bankası'na gerekli mesajı gönderdim ve yanıt bekliyorum :) Yurt dışındayken hangi numaraya mesaj atmalıyım diye bir soru sordum :)

İsteyen Ziraat Bankası Bilgi Edinme bölümünden tekrar sorarak bilgiye daha çabuk ulaşmamızı sağlayabilir. Bilgi Edinme bölümü link:https://www.ziraatbank.com.tr/tr/Bankamiz/MusteriIliskileri/Pages/BilgiEdinme.aspx
  • Denizbank için gelişme yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.