DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
BANKA HESAPLARINI KAPATIN! (hesap ücreti)
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
452
Cevap
24
Favori
46.493
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> BANKA HESAPLARINI KAPATIN! (hesap ücreti)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1679 Mesaj
      10 Nisan 2014 09:02:31
      quote:

Orijinalden alıntı: spacenet

Hesap işletim ücreti için tehdit mailini sadece Akbank gönderdi. Sanırım gazeteler bu maili haber yaptılar. Diğer bankalar için böyle bir durum şu an için yok, en azından hesabım olanlarda. Her birine telefonla sordum, hesapta para yoksa hesap işletim ücreti çekilmez dediler.

Ama, eğer Akbank'ta hesabınız varsa mutlaka kapatın. Hesaplar internet şubesinden kapatılabiliyor. Eğer hesapta bir ek para limiti varsa önce telefonla arayıp bu limiti iptal ettirdikten sonra internet şubesinden hesabı kapatmanız gerekiyor.

bana alacağız mesajını teb ve denizbank gönderdi.

aylık 9.5 tl alınacakmış
      ilk alım tarihide 24.04.2014 muş..
      |
      |

DURMUŞ SAAT BİLE GÜNDE 2 DEFA DOĞRU GÖSTERİR
    • Yüzbaşı
      412 Mesaj
      10 Nisan 2014 09:04:27
      para yoksa sıkıntı yok
      |
      |

• Yarbay
      2302 Mesaj
      10 Nisan 2014 09:15:41
      eski oyak bank banka kartım var herhalde ing oldu ama hala eski oyak bank kartım var ing falan gelmedi benim hesap kapanmış mıdır?

• Yüzbaşı
      878 Mesaj
      10 Nisan 2014 09:20:22
      Heaabı kapatcagınıza 1 tl falan havale atın kullanılmayanlar listesinden çıkar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

ELektrik ELektronik Mühendisliği

• Yüzbaşı
      375 Mesaj
      10 Nisan 2014 09:22:52
      Evet senesi geldiğinde alıyorlar şuan tek hesaba indirdim tek olmasına rağmen yine ödemek zoruma gidiyor.
      |
      |

Psn Kardeşlik Referanslarım • remzicigim • goz_35 • cevik001981 • oziware • mithatvargun • Loopcuk • geldim41 • MARCO • fansik_80_80 • Santa.Monica • Dragon Slayer • jokond • selocu_aziz • owermars • clayndomarker • freelast
    • Yüzbaşı
      685 Mesaj
      10 Nisan 2014 09:24:58
      quote:

Orijinalden alıntı: thereisnoway

Heaabı kapatcagınıza 1 tl falan havale atın kullanılmayanlar listesinden çıkar ?

Sadece kullanılmayan hesaplardan mı kesilecek? Arada kullanılan ancak içerisinde para bırakılmayan hesaplardan da kesilecek diye biliyorum.
      |
      |

• Yüzbaşı
      271 Mesaj
      10 Nisan 2014 09:27:05
      askerdeyken açılan ziraate otomatik kapanacak denmişti, inşallah kapanmıştır :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      861 Mesaj
      10 Nisan 2014 09:33:59

Bendede askerde verdikleri akbank var 2011 yilinda gelmistim askerden basimiza bisey gelmesin.

|
      |
      Prof. Dr. MEZARCI kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Rüyaları gerçekleştirmenin en iyi yolu uyanmaktır!
    • Binbaşı
      1311 Mesaj
      10 Nisan 2014 09:35:08
      Arkadaşlar vodafene ye otomatik TL yükleme talimatı verilebiliyor mu

Akbanktan otomatik ödeme talimatı verebilir miyim ?

Hiç bu şekilde ödeme yapan oldu mu ? En azından kredim bitene kadar otomatik talimat vereyim .

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
      MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    • Yarbay
      12349 Mesaj
      10 Nisan 2014 10:00:14

Intel i5-6500 / MSI H110M PRO-VD / EVGA GTX970 FTW+ / 16 GB DDR4 / Crucial BX200 / Zalman Z3 Plus
    • Yüzbaşı
      312 Mesaj
      10 Nisan 2014 10:03:53
      quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Axcess KK kullanıyorum nedense 2 tane hesabım varmış biri 300 TL artı paralı. Bankaya gittim ikisini de kapatayım dedim bana KK borcunu atm den ödüyorsan en az bir hesabın olması lazım dedi (pek mantıklı gelmedi ama neyse) hesabın birini kapattı diğerinin artı parayı sıfırladı işlem tamam dedi. Borç morç çıkmaz değil mi dedim zaten kapattığım hesapta borç vardı ama hesapta para olmadığı için bir şey olmadı kapattık dedi, mevcut hesap ileride bir sorun çıkarır mı dedim para yatırmadığın sürece bir sıkıntı olmaz borç varsa da kapatılır dediler. Belge dekont vs. bir şey almadım diye hatırlıyorum.

Şimdi bilenlere soruyorum, aktif olan hesaba muhtemelen para yatırmayacağım ama ilerisi belli olmaz para yatırdığımızda cart diye birikmiş borç diye parayı keser mi? Yoksa parayı şimdi yatırdın bundan sonra kesintiler başlar durumu mu? Bir de KK borcunu atm den ödeme ile hesabın ne alakası var?

Benzer bir durumdaydık, kredi kartımı kullanıma kapattırdım,içerisinde 5-6 aylık taksit var,kart kapandı ama ödemeye devam ediyorum.ATM den değil,Kredi kartına eft ile direk gönderiyorum,vadesizleri falan da kapattırdım, yani açık kalmasına o anlamda gerek yok,Kredi kartına eft ile kapatılan karta ödeme yapmaya devam ediyorum ben. Kapatın tek amacı o ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan_mersin -- 10 Nisan 2014; 10:04:21 >
      |
      |

• Çavuş
      69 Mesaj
      10 Nisan 2014 10:05:14

Akbankta otamatik yukleme talimatı verebiliyorsunuz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      cetera kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
      1311 Mesaj
      10 Nisan 2014 10:12:16
      quote:

Orijinalden alıntı: mehmet0637

Akbankta otamatik yukleme talimatı verebiliyorsunuz..

sAĞ OL ARKADAŞ,

O zaman iki adet otomatik TL yükleme talimatı vereyim .

Otomatik ödeme gibi düşünülünce sanırım bu kesintiyi yapmazlar.
      |
      |

Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk İstiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
      MUSTAFA KEMAL ATATÜRK
    • Yüzbaşı
      467 Mesaj
      10 Nisan 2014 10:14:22
      quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Axcess KK kullanıyorum nedense 2 tane hesabım varmış biri 300 TL artı paralı. Bankaya gittim ikisini de kapatayım dedim bana KK borcunu atm den ödüyorsan en az bir hesabın olması lazım dedi (pek mantıklı gelmedi ama neyse) hesabın birini kapattı diğerinin artı parayı sıfırladı işlem tamam dedi. Borç morç çıkmaz değil mi dedim zaten kapattığım hesapta borç vardı ama hesapta para olmadığı için bir şey olmadı kapattık dedi, mevcut hesap ileride bir sorun çıkarır mı dedim para yatırmadığın sürece bir sıkıntı olmaz borç varsa da kapatılır dediler. Belge dekont vs. bir şey almadım diye hatırlıyorum.

Şimdi bilenlere soruyorum, aktif olan hesaba muhtemelen para yatırmayacağım ama ilerisi belli olmaz para yatırdığımızda cart diye birikmiş borç diye parayı keser mi? Yoksa parayı şimdi yatırdın bundan sonra kesintiler başlar durumu mu? Bir de KK borcunu atm den ödeme ile hesabın ne alakası var?

kredi kartını da iptal etseydin hocam.bu akbank kadar tefecisi soyguncusu yok.unutursun para yatırırsın hesabına,cart diye keserler.başıma geldi.aman diyim.git ne var ne yok hepsini iptal et.
      |
      |

para bir çok şeyi halleder.halledemediği şeyler için de, uygun pozisyon hazırlar.
    • Yüzbaşı
      400 Mesaj

iOS Beta Tester
      10 Nisan 2014 10:22:09
      Denizbank tan mesaj gelmişti gidip hesabımı kapattım.

fakat vakıfbank ta hesabım var ve kullanmıyorum sıkıntı olur mu bilemedim çünkü bildirim yapmadılar.
      |
      |

Lr Health & Beauty
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      7 Not
      10 Nisan 2014 10:42:25
      Bir tane maaş hesabım var zaten kesinti yapamazlar.
      Geriye bir tek enpara kalıyor. Çok işimi görüyor ama aidat gibi bir şey çıkarırlarsa aynı dakika kartı kapatır, hakem heyetine giderim.
      Sıkıntı yapacak durum yok. Şikayet ile her şey çözülüyor. Yaklaşık 20 arkadaşın kart aidatı, kredi dosya masrafı ve benzeri kesintilerini geri aldık hakem heyeti ile. Hukuk bürosunda çalıştığım için de hakem heyeti kararı çıktıktan sonra yedi gün bekleyip, bir daha bankayla muhatap bile olmayıp icra takibi yaptım hepsine.
      Yasal süre içerisinde seve seve ödediler hepsini. Üzerine bir de her bir şikayet için bankalar 275,00 TL vekalet ücreti + faiz yediler.

Hak var, hukuk var içiniz rahat olsun :) Tüketici hakem heyeti her daim tüketicinin yanında ...

• 10 Nisan 2014 10:43:08
      3-4 ay kullanmadim ilk para yuklememde kesinti oldu. Dayadim öğrenci belgesini aldım geri

İşlemci: INTEL CORE i7 4790K 4.0/4.4 GHz || Ekran Kartı: ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME || Monitör: ASUS ROG SWIFT PG279Q /165 Hz/G-SYNC/IPS/2K/27" || Anakart: MSI Z97 GAMING 3 || Ram: GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 || Depolama: SAMSUNG 850 EVO 250GB SSD || Depolama2: WD CAVIAR BLACK 2 TB || Depolama3: SEAGATE BARRACUDA 1 TB || Kasa: XIGMATEK TALON MID-TOWER || Güç Kaynağı: CORSAIR CX750M || Soğutma: CORSAIR H100i v2 LIQUID CPU COOLER || Ses Kartı: CREATIVE SOUND BLASTER ZX || Ses Sistemi: LOGITECH Z906 5.1 500W DTS - DOLBY DIGITAL || Klavye: LOGITECH G710+ || Mouse: STEELSERIES RIVAL 700 || Kulaklık: RAZER ADARO STEREOS
      OYUNUZU KULLANDINIZ MI?
      Dünyanın en iyi DJinin belli olacağı geceyi birlikte takip edelim...
    • Yüzbaşı
      532 Mesaj
      10 Nisan 2014 10:46:41
      Finansbanka uyuz oluyordum ilk defa çok beğendim bu bankayı

İnternetten numarasını bulup aradım, direk hesap kapama diye bir menü koymuslar.
      Diğer işlemler için (3) ondan sonra bankacılık işlemleri (6) hesap kapama (4) diye.
      2 dakika bekledim ve müşteri temsilcisi bağlandı.

EURO Hesabım
      DOLAR Hesabım
      TL Hesabım
      ATM kartım varmış.

Hepsini birden kapattım.
      Ziraat ve Vakıfbank kaldı hatırladıgım kadarı ile. Bu bankalardan hesap kapatan oldu mu telefondan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi urunguu -- 10 Nisan 2014; 12:20:11 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      670 Mesaj
      10 Nisan 2014 10:49:42
      Ing, ziraat, oyak, yapı kredi için telefonla hesap kapama var mıdır?
      Şubeye gitmeden nasıl hallederiz?
      |
      |

• Yüzbaşı
      845 Mesaj
      10 Nisan 2014 10:56:51
      az once is bankasi musteri hizmetlerini aradim, genel mudurlugun bu konuda herhangi bir bilgilendirmesinin olmadigini, gelecek mesaji beklememi soylediler... Benim kredi kartim var bu yuzden hesabimin da acik kalmasi gerekiyor galiba... Bu durumda ne olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasin613 -- 10 Nisan 2014; 10:58:27 >

Reklamlar
izmir havalimanı transfer
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
0,484
1.2.122

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.