Şimdi Ara

BANKA HESABI AÇTIRMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLER İÇERİ GİRSİN (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
505
Cevap
33
Favori
131.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki

BANKA HESABI AÇTIRMAK İSTEYEN ÖĞRENCİLER İÇERİ GİRSİN

(En Son Oy Tarihi: 19.7.2023)
Giriş
  • arkadaşlar benim ziraat banka kartım var ama bu kart ile netten akışveriş yapamıyorum 3d secure diyorlar ama kartım netten alışverişe kapalıymış bunu nasıl açtırabilirim?
  • İyi günler.Ben bir adet hesap açtırmak istiyorum 20.12.1999 doğumluyum yani 16 yaşında gözüküyorum .Veli olmadan açtırmak istiyorum bu mümkün mü ? Peki veli ile açtırırsam velinin parayı çekme hakkı var mı ? Çünkü eğer kontrol ondaysa ben yatırırım ardından çekerler hemen .
  • Emme basma tulumba gibi..Babadan al,baba sonra çeksin.......

• quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

Emme basma tulumba gibi..Babadan al,baba sonra çeksin.......

Alabiliyor mu peki bilginiz var mı ?
  • migros tansaş d&r ptt şube pttmatikten shop ininal dan ininal kart alabilirsin internette mağazalarda heryerde kullanabilirsin yaş sınırı yok al git yani :D
  • Xanthochroid kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam...
    Şimdi enpara bize bankamatik kartı veriyor mu ? ve bu kartla hesabımızdan bankamatik ile para çekebiliyor muyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

migros tansaş d&r ptt şube pttmatikten shop ininal dan ininal kart alabilirsin internette mağazalarda heryerde kullanabilirsin yaş sınırı yok al git yani :D

2 tane zaten var bende .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrcomposer -- 31 Aralık 2014; 22:22:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Merhaba hocam...
    Şimdi enpara bize bankamatik kartı veriyor mu ? ve bu kartla hesabımızdan bankamatik ile para çekebiliyor muyuz ?

Evet kart veriyor ve bu kart vadesiz tl hesabınıza bağlı oluyor. Finansbank atmlerinden para yatırıp çekebiliyorsunuz. Hesabınızda para olduğu sürece visa geçen her yerde kredi kartı gibi de kullanabilirsiniz, taksit yapamazsınız sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xanthochroid

quote:

Orijinalden alıntı: BurakYZ

Merhaba hocam...

Evet kart veriyor ve bu kart vadesiz tl hesabınıza bağlı oluyor. Finansbank atmlerinden para yatırıp çekebiliyorsunuz. Hesabınızda para olduğu sürece visa geçen her yerde kredi kartı gibi de kullanabilirsiniz, taksit yapamazsınız sadece.

Teşekkür ederim hocam, kayıt oldum geleceklerimiş bir gün sözleşmeleri imzalamaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar açtıgım konu güzel ilerlemiş sayenizde 8 sayfa olmuş böye devam ederse herkes bilgi sahibi olur

öğrenci kardeşlerim ve arkadaşlarım için banka ve hesap için tavsiye vericem eğer uyarsanız siz kazanırsınız

öğrenci hesabı açan ve hesap işletim ücreti ve diğer ücretleri almayan bankalar

yapı kredi iş bankası garanti akbank enpara.com

ben 4 yıl önce yapı krediden öğrenci hesabı açtırdım ozaman belge götürmüştüm ve ogünden sonra bir daha hesap işletim ücreti alınmadı

normalde bankalar 6 ayda bir veya yıllık öğrenci belgesi isterler bu konuda ykb iyidir ama internet şubesinden havale ücretsiz eft ücretlidir ve akşam saatlerinde fatura ödemesi yapamazsınız ben internet için denedim olmadı ykb mobil şubede havale eft ücretsizdir

enpara.com finansbankın alt kuruluşu isim aynı ama işlemleri farklı şubesi yok bütün işlemleri internet şubesinden hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz finansbank atmlerinden kartınıza para yatırıp çekebilirsiniz internetteki bütün işlemler ücretsizdir isterseniz birikim hesabıda açabilirsiniz para almak üstüne size faiz verir encard ile internetten veya mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz müşteri hizmetlerine twitter üzerinden hızlı ulaşırsınız çağrı merkezi sizi bekletmez ve temsilcileri iyidir yardımcı olurlar ilgilenirler ben 2 kere enparadan hesap açtım hala kullanıyorum memnunum sorun yaşamadım herkese tavsiye ediyorum

18 yaşından küçük veya büyük kişiler eğer bankadan hesap açtırmak istemiyorsanız size önerim ininal karttır master card özelliği vardır bütün internet ve mağazalarda kullanabilirsiniz migros tansaş ptt şube pttmatik d&r ininal.com dan kartınızı alabilirsiniz ingbank alt yapısını kullanır kartı kullandıgınız zaman aylık 1 tl işlem ücreti alır kullanmazsanız almaz yllık 12 tl ücreti vardır buda banka ile uğraşmak istemeyenler için güzel alternatiftir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 3 Ocak 2015; 2:25:22 >

• Konuyu cortlatim bi arkadasda yazmis benim lise bitti vadesizhesap actirmak istiyorum okul yok dershanedende ogrenci belgesi alamiyorum o yuzden bi tane kendim gecen senekini degistirip belge cikarttim gecerli olur mu sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba

ben Marmara ünv. de öğrenciyim okulun bana verdiği öğrenci kimliği aynı zamanda denizbank hesabı olan bi banka kartı bi araailem oradan para gönderdi 6 tl kesti bu hafta tekrar ordan gönderdiler hatta ücret kesintisi etkilemesin diye 10 tl fazla yatırdılar toplamda 510 tl yatırıldı bu gün çekmeye gittim ve hesabımda 365 tl vardı neredeyse 150 tl para kesmiş aradım sordum dedim ki nedir bu 150 tl hesap ücretimi olurmuş ve ben öğrenciyim buda öğrenci hesabım bu nasıl bi ücret diye onlarda şubeden bu işleri halledebilirsiniz dedi bana çok saçma geldi sonuçta okulla anlaşmalı bi banka kesmemesi gerekmez mi

yani size sorum benim o parayı alma ihtimalim var mı bilen arkadaşlardan acil cevap bekliyorum alamazsam mahvolurum :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ledqer16 -- 8 Mart 2015; 0:43:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ledqer16

arkadaşlar merhaba

ben Marmara ünv. de öğrenciyim okulun bana verdiği öğrenci kimliği aynı zamanda denizbank hesabı olan bi banka kartı bi araailem oradan para gönderdi 6 tl kesti bu hafta tekrar ordan gönderdiler hatta ücret kesintisi etkilemesin diye 10 tl fazla yatırdılar toplamda 510 tl yatırıldı bu gün çekmeye gittim ve hesabımda 365 tl vardı neredeyse 150 tl para kesmiş aradım sordum dedim ki nedir bu 150 tl hesap ücretimi olurmuş ve ben öğrenciyim buda öğrenci hesabım bu nasıl bi ücret diye onlarda şubeden bu işleri halledebilirsiniz dedi bana çok saçma geldi sonuçta okulla anlaşmalı bi banka kesmemesi gerekmez mi

yani size sorum benim o parayı alma ihtimalim var mı bilen arkadaşlardan acil cevap bekliyorum alamazsam mahvolurum :(

hatta sitesinde şöyle bir yazı gördüm şimdi

Marmara Üniversitesi Kampüs Kart için kart ücreti alınmamaktadır. Ancak kartın kayıp/çalıntı nedeni ile yenilenmesi durumunda 10 TL kart yenileme ücreti tahsil edilmektedir. Ayrıca, öğrenciler, öğretim üyeleri ve personel adına kart nedeni ile açılacak hesaplardan hesap işletim ücreti alınmamaktadır.

• Ledqer16 kullanıcısına yanıt
    Şubeye başvurmakta fayda var.....

• Tam tam tam 64 TL istediler hesap acmak icin...
    internetten ucretsiz acabilirsiniz dediler ama geze geze arama motorunda buraya kadar geldim :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaterinaPoo

Tam tam tam 64 TL istediler hesap acmak icin...
    internetten ucretsiz acabilirsiniz dediler ama geze geze arama motorunda buraya kadar geldim :/

hangi banka acaba? boşuna gitmeyelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Garanti bankasi hocam..

Bayanin dedigi gibi internetten de hesap aciliyor mu ya ? Yoksa ben mi bulamadim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaterinaPoo

Garanti bankasi hocam..

Bayanin dedigi gibi internetten de hesap aciliyor mu ya ? Yoksa ben mi bulamadim ?

http://www.igaranti.com.tr/ig/

bundan bahsetmiş olabilir. igarantide hesap işletim ücreti yok. hesap açmak ücretsiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam benim telefon kaldirmiyor ki bu androiddir ios dur falan :/

2009 da 5 TL miydi 10 TL miydi neydi vererek ogrenci hesabi acmistim.

Kader bu ya tekrar ogrenci oldum. Ogrenci hesabi icin neler gerekiyor ?

Yazin calisacagim icin maasim oraya yatacak, garantiden olsun hesap illa dediler.
  • 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.