Şimdi Ara

Banka gişe görevlilerinin yaklaşık maaşı hakkında bilgisi olan var mı? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
108.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

up .... yokmu bilen duyan..

yok abi çalışanlar ölmüş heralde :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: magancı

quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

up .... yokmu bilen duyan..

yok abi çalışanlar ölmüş heralde :)

alıntı mesaji görünce ekranda sandımki bilen biri cevap yazmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 25 Mayıs 2012; 7:46:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 700-800 civarı
  • 1000 alıyor 250 si taşerona geçizor eline 750 geçiyor fakat 4 ayda bir çift maaş alıyor anca 1000 i buluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jean de Joinville

rakamlar sallamasyon olmuş. bankalarda en düşük veznedar maaşı 20 bin ytl altında değildir. çünkü kasa tazminatı alırlar. bozuk para üstü vs derken sanırım 50 bin ytl'nin altına düşmez aylık gelirleri.

• gişe görevlisi dediğin kim yahu? şu paraları verdiğimiz adamlardan bahsetmiyor musunuz ?
  • Konu eskiymiş ama lazım olursa diye yazalım.

Çalışılabilecek en iyi 2 banka: İş bankası ve Ziraat imiş. Çeşitli bankalarda çalışan arkadaşlarım var ve çoğu da memnun değil. İş bankasında aylık 1100-1200 gibi bir şey alıyorlar.(artı sodexo ve her 4 ayda 1 kez çift maaş, 1 yılını dolduranlara temettü geliri vs) Ziraat bankasında çalışan arkadaşım 1250 lira alıyor (artı sodexo her 4 ayda 1 maaş 1 yılını dolduranlara temettü geliri vs)
    İkisi de memnun değil ayrı mevzu. Vakıf'ta Garanti'de çalışan arkadaşlarım da var, onlar daha beter. 800 lira gibi komik rakamlar alıyorlarmış başta bir bankacı için.

Rakamlarda küçük sapmalar olabilir, tam rakamlar değil.
  • en rahat çalışma ortamı devlet bankalarındadır,özel bankalarda it gibi çalışırsınız ama ona görede maaş alırsınız.
  • AKBANK ta çalışıp YEMEK parasını cebinden veren YOL PARASINI cebinden veren banka çalışanlarının isyanı

AKBANK BANKALARIN İÇİNDE EN AZ MAAŞ VEREN BANKADIR YEMEK YOK YOL PARASI YOK !!!

Senin baban ne is yapıyo bakalım?

Benim babam doktor.
    Annemse,

Hem bireysel satışcı,
    Hem bireysel tahsisci
    Hem bireysel onaylayıcı
    Hem ticari satışcı,
    Hem ticari tahsisci,
    Hem ticari onaylayıcı,
    Hem opersayoncu,
    Hem evrakçı,
    Hem gözlemci,
    Hem inceleyici,
    Hem bilgili,
    Hem tecrübeli,
    Hem araştırmacı,
    Hem raporcu,
    Hem söylediklerini yazıyla tekrar bildirici
    Hem magazinde müşteri takipçisi,
    Hem müşteri memnuniyeti sağlayıcı,
    Hem banka menfaatini kollayıcı,
    Hem finanscı,
    Hem her şeyi bilen,
    Hem teklif 1. onaylayıcı,
    Hem teklif edici,
    Hem teklif reddedici,
    Hem evetci,
    Hem hayırcı,
    Hem personel müdürü,
    Hem arkadaş
    Hem planlama müdürü
    Hem motive edici,
    Hem tezkiyeci,
    Hem patron,
    Hem memur,
    Hem takipci,
    Hem tahsilatcı,
    Hem temsilci,
    Hem karar verici,
    Hem yargıcı,
    Hem savunucu,

Hem…

(çocuğun nefesi kesilir, biraz soluklanır ve devam eder…)

Hem eksper,
    Hem sigortacı,
    Hem Bireysel emeklilikci
    Hem avukat,
    Hem öğretmen,
    Hem amir,
    Hem adil,
    Hem yönetici,
    Hem organizatör,
    Hem düzenli,
    Hem titiz,
    Hem ivedi,
    Hem güleryüzlü,
    Hem otoriter,
    Hem babacan,
    Hem ziyaretci,
    Hem evsahibi,
    Hem kontrolcü,
    Hem uygulayıcı,
    Hem denetleyici,
    Hem bankamatikci,
    Hem emlakcı,
    Hem komisyoncu,
    Hem kiracı,
    Hem mal sahibi,
    Hem satıcı,
    Hem alıcı,
    Hem tayinci,
    Hem danışman,
    Hem yardımcı,
    Hem de geribildirimci,

"Tamam, tamam" der arkadaşı "anladık annen AKBANK ta çalısıyo" 

• Ne sanıyorsunuz ki bankada çalışmak isteyen zibil gibi mezun var.Mühendisinden, işletmecisine, aöflüsünden, fen-edebiyat mezununa, 2 yıllıklar ve lise mezunları herkes banka istiyor.Maaşlar düşüyor tabiki.
    Gişecileri küçümsemeyin çünkü üniversite bitirince birçoğunuz oraya bile giremeyecek.Gişede çalışanlar bile 4 yıllık mezunu.
    Bankalarda üst kademelerde bir yere girmek öyle kolay değil.Çevre, iyi bir eğitim, sınavlar.Üniversite okuyan nerdeyse herkes gişeyi küçümsüyor ama oraya girmek bile olay çünkü ondan da beteri var.Üniversitelerde kart satanlar da bankacı, telefonla arayıp kredi satmaya çalışanlarda.
  • yapı kredide çalışan gişe görevlisi ne kadar alır peki?
  • ben iş bankasında çalışıyorum yeni başlayan bı gise memuru 700 tl maaş la baslar 210 tl yemek cekı alır 190 yada 200 cıvarı kasa tazmınatı alır 3 ayda bır 700 tl ıkramıye alır ve bu sene 1.9 temettu verdıler yanı toplamda senede 6 maas ıkramıyeye tekabul edıyo alacagınız ıkramıye 2 senede bır toplu sozlesme olur 200 tl cıvarı ılk sene ıcın zam olur ıkıncı sene de tufe artı 1 oluyo ılk 6 ay ve ıkıncı altı ay dıye
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatyilmaz06

ben iş bankasında çalışıyorum yeni başlayan bı gise memuru 700 tl maaş la baslar 210 tl yemek cekı alır 190 yada 200 cıvarı kasa tazmınatı alır 3 ayda bır 700 tl ıkramıye alır ve bu sene 1.9 temettu verdıler yanı toplamda senede 6 maas ıkramıyeye tekabul edıyo alacagınız ıkramıye 2 senede bır toplu sozlesme olur 200 tl cıvarı ılk sene ıcın zam olur ıkıncı sene de tufe artı 1 oluyo ılk 6 ay ve ıkıncı altı ay dıye

Aylik ortalama maas ne oluyor peki? Yapi kredide ne kadar maaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferhatyilmaz06

ben iş bankasında çalışıyorum yeni başlayan bı gise memuru 700 tl maaş la baslar 210 tl yemek cekı alır 190 yada 200 cıvarı kasa tazmınatı alır 3 ayda bır 700 tl ıkramıye alır ve bu sene 1.9 temettu verdıler yanı toplamda senede 6 maas ıkramıyeye tekabul edıyo alacagınız ıkramıye 2 senede bır toplu sozlesme olur 200 tl cıvarı ılk sene ıcın zam olur ıkıncı sene de tufe artı 1 oluyo ılk 6 ay ve ıkıncı altı ay dıye

Yani toplamda aylıkları 1500 lira civarına mı gelmiş oluyor? ben daha çok alırlar zannediyordum
  • abim şekerbank da ticari bölümünde. bankada çok fazla durmuyor,araba var altında sürekli müşterilerin yanına gidiyor ve 2200 maaş kağıt üstünde. ssk,sağlık sigortası,bireysel emeklilik,zırt pırt derken 1400 tl net eline geçiyor. + yemek sodexo kart ama ne kadar yüklü bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.