Şimdi Ara

Banka gişe görevlilerinin yaklaşık maaşı hakkında bilgisi olan var mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
108.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesai saatleri nasıl bankanın sanırım mesai saatleri fazla. Saat 5 oldumu hemen eve gitmiyorlar :D
  • veznedar ne gişe görevlisi ne?
  • slm arkadaşlar hsbc de güvenlikler nekadar alıyo bilgisi olan varsa yazabilirmi lütfen acil...
  • şu an ne alıyo banka gişe yetkilileri net 1000 alır herhalde
  • Öğretmenlerin maaşı yine iyiymiş buna bakınca.
  • güncel banka gişe maaşları hakkında bilgiisi olan varmı net ne kadar. özel bankalar?
  • bimde kasiyer ol daha iyi...
  • arkadaşlar forumda bankada gişe yetkilisi olarak çalışan yokmu?
    Net maaş ne kadar? (maaş? kasa tazminatı?
    yemek ücreti aylık ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

arkadaşlar forumda bankada gişe yetkilisi olarak çalışan yokmu?
    Net maaş ne kadar? (maaş? kasa tazminatı?
    yemek ücreti aylık ne kadar?

Evet aramizda varmi bankada calisan?
  • O bankalarda gördüğünüz genc mini etekli,jilet gibi takım elbiseli genclerin ne kadar aldigini zannediyordusunuz!4000 5000 tl mı?1 milyarı gecen göbek atiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esnaf_TV -- 26 Aralık 2010; 14:51:19 >
  • arkadaşlar finansbankda şu an gişe maaşları ne kadar bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

arkadaşlar finansbankda şu an gişe maaşları ne kadar bilgisi olan varmı?

arkadaş forumlara bakıyorum bayadır yazıyorsun ii hoşda neden kimse cevap vermiyor anladığım kadarıyla sen finansa giriceksin hayırlı olsun eşimde ing ye başlıcak araştırmalarım neticesinde 1000 civarı gibi geliyor bana.
    peki bireysel müşteri temsilcileri ne kadar alıyor o konuda bilgisi olan varmı?
    akbankta kredi aldıgım bayan 1500 lira alıyorum demişti. 2 yıldır calısıyormus.
  • Ozel bir bankanim genel merkezinde aksam 18.00 gece 03.00 saatleri arasinda calisiyorum ortalamada 1700-1800 arasi aliyorum.Yemek fislerinide eklersem 2000 i buluyor neredeyse.
  • peki bankalarda kademe olarak yükselme var mı ?
  • konu hortlamış gibi olacak ama İş Bankası nda gişe memurlarının aldığı ücret ve çalışma şartları hakkında bilgisi olan var mı? Ankara Bölgesi için açılan sınava başvurmuştum ilk etapta bu tip bir yerde başlayıp daha sonra yükselebilemk daha akıl karı geliyor benim açımdan.
  • arkadaşım akbanka başladı asistan gibi iktisat mezunu 750 tl maaşı sonra artıcak diyor..
  • Siz şaka mı yapıyorsunuz yoksa ciddi misiniz ??
    Gerçekten rakamlar bu kadar kötü mü ??
    Ben de sanıyorum en azından 1500TL alıyorlardır.Evladım olursa berberin yanına çırak olarak verecem valla.Üniversite filan yalan
  • quote:

Orijinalden alıntı: completely

bimde kasiyer ol daha iyi...

Aynen 1200 aliyor calisan ,sorumlu 1500 gecer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: seyffullah

quote:

Orijinalden alıntı: completely

bimde kasiyer ol daha iyi...

Aynen 1200 aliyor calisan ,sorumlu 1500 gecer

peki banka güvenlik görevlisi ne alıyor arkadaşlar ?

bi ara hsbc de çalışan birisinden, güvenlik 1.200 TL alıyor diye duydum demek dogru degilmiş. gerçeğini bilen varmı ?
  • bende merak ediyorum bankada çalışanlar ne kadar maaş alıyor mesela bir bankanın ticari şubesinde çalışan biri ne kadar maaş alır.. lütfen bilen varsa cevap yazsın..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.