Şimdi Ara

Banka Faizleri ile İlgili

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1052 Mesaj
    1) Evet Mevduat Fazi yüksek olan bir bankada hesap açıp oraya para yatırmayı düşünüyorum. En iyi faizi veren banka hangisidir?

2) Hesap açtık diyelim her ay faizi geliyor. Ben bu hesaba daha sonra da para yatırsam o parada faiz uygulanır mı?

Not: Öğrenciyim. Yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

|
    |
    |
    |
    * HP Pavilion dv5-1041et & AVerTV HybridVolar HX + 3G VINN + Samsung Galaxy Note 5 + 20 yıllık Turkcell & Platinium Black Paket + Honda Jazz 1.4 Elite kullanıcısı. TürkTelekom'a kazıklanmamanız için başınıza gelebilecek durumları önceden her tür ortamda araştırıp öğrenmeniz lazım çünkü personelleri yalan yanlış bilgilendiriyor, anlaşmazlık durumunda o şekil bilgi verilmemiştir bu şekil bilgi verilmiştir gibi ezberden konuşuluyor. ama eğer verildiyse bunu görüntü ve ses kaydı ile ispatlayın diyorlar, görüntü ve ses kaydı almadıysanız geçmiş olsun. Ayrıca işlem yapan personeli geriye dönük olarak sistemde izinli olarak gösterebiliyorlar ve nasıl yapıyorlarsa bilmiyorum ama sisteme bakınca işlem yapan personelin cinsiyetini de değiştirmişler, o kişi o gün çalışmıyordu şu gün çalışıyordu.. işlem yapan kişinin sicili şuymuş buymuş bu kişi (güya) falan departmanda görevliymiş de o gün o departmanda zaten olamazmış da .. belirttiğiniz konularla ilgili zaten bilgisi de yok muş da .... mahkemeye vermeniz durumunda da mahkeme sistemdeki kayıtlara bakacak yine siz mağdur olacaksınız vs vs. gibi saçma sapan bir savunma mekanizması da geliştirmişler.
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj
    |
    |

Faizlenen paranın üstüne ben para yatırdıkça o parada faizlenir mi? Yada başka bir şey olur mu ?
    |
    |
    Bahsedilenler: mehmetmetingülcan , mhtakif

Orijinalden alıntı: furky41

Faizlenen paranın üstüne ben para yatırdıkça o parada faizlenir mi? Yada başka bir şey olur mu ?

vadeli mevduat hesabına vadesi geldiği gün para eklersen toplam mevduat artar ve sonraki vade gününde getirisi artar istediğin zaman para yatırıp çekmek istersen
    vade derdi olmayan hesapları kullanabilirsin ama bunların getirisi vadesi belli hesaplar kadar olmaz. kırık vade seçersen en az 32 gün tercih etmen gerekecek.

vadeye para yatırmak ufak miktarlar için mantıklı değil. 1000 tlye aylık en fazla 10 tl faiz alırsın, 1 öğün yemek bile etmez.
    parayı uzun süre çekmeyeceksen diğer yatırım araçları mantıklı olur.
    * HP Pavilion dv5-1041et & AVerTV HybridVolar HX + 3G VINN + Samsung Galaxy Note 5 + 20 yıllık Turkcell & Platinium Black Paket + Honda Jazz 1.4 Elite kullanıcısı. TürkTelekom'a kazıklanmamanız için başınıza gelebilecek durumları önceden her tür ortamda araştırıp öğrenmeniz lazım çünkü personelleri yalan yanlış bilgilendiriyor, anlaşmazlık durumunda o şekil bilgi verilmemiştir bu şekil bilgi verilmiştir gibi ezberden konuşuluyor. ama eğer verildiyse bunu görüntü ve ses kaydı ile ispatlayın diyorlar, görüntü ve ses kaydı almadıysanız geçmiş olsun. Ayrıca işlem yapan personeli geriye dönük olarak sistemde izinli olarak gösterebiliyorlar ve nasıl yapıyorlarsa bilmiyorum ama sisteme bakınca işlem yapan personelin cinsiyetini de değiştirmişler, o kişi o gün çalışmıyordu şu gün çalışıyordu.. işlem yapan kişinin sicili şuymuş buymuş bu kişi (güya) falan departmanda görevliymiş de o gün o departmanda zaten olamazmış da .. belirttiğiniz konularla ilgili zaten bilgisi de yok muş da .... mahkemeye vermeniz durumunda da mahkeme sistemdeki kayıtlara bakacak yine siz mağdur olacaksınız vs vs. gibi saçma sapan bir savunma mekanizması da geliştirmişler.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
192.168.1.1
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,261
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.