Şimdi Ara

Banka borcum nedeni ile avukata sevk edildim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3.400 tl civarı bankaya ihtiyaç kredisi borcum var
    90 gün boyunca ödeme yapmadığım için avukata sevk edildim

maalesef taksitlendirme seçeneğini kaçırdım

şuan hiç ödeme durumum yok
    1 ay sonra ödeme imkanım olabilir

mahkemeye verildiğim zaman sonuçlar ne olur yardımcı olur musunuz?
    taksitlendirme imkanı var mı?

üzerime kayıtlı hiçbir mal varlığı yok

• Süreci icra mahkemesi değil icra dairesi sürdürecektir. Taksitlendirme seçeneği ise hacizden önce ve sonra olmak üzere iki şekilde mümkün. Size tavsiyem ise süreç daha fazla ilerlemeden borcunuzu ödeyin. Uygulanacak faiz dolayısıyla ödeyeceğiniz ekstra ücreti bu şekilde en aza indirgeyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erik Kompostosu

Süreci icra mahkemesi değil icra dairesi sürdürecektir. Taksitlendirme seçeneği ise hacizden önce ve sonra olmak üzere iki şekilde mümkün. Size tavsiyem ise süreç daha fazla ilerlemeden borcunuzu ödeyin. Uygulanacak faiz dolayısıyla ödeyeceğiniz ekstra ücreti bu şekilde en aza indirgeyebilirsiniz.

taksitlendirme yapmadan ödemem maalesef imkansız
    üzerime kayıtlı mal varlığı yok
    ailem ile yaşıyorum
    haciz geldiğinde aileme ait eşyaları alabilirler mi?
  • gate100 kullanıcısına yanıt
    Benim degil dersin alamazlar ama bu işin en kestirme yolu gidip avukatla ofisinde dürüstçe konuşmaktir. Onlarin maksadı da parayi tahsil etmek. Taksit taksit ödeyebileceğim param malım mülküm yok dersen, saygılö bir ifadeyle konuşursan ve ödemelerini de yaparsan kimse sana baskı yapmaz. Sadece bir miktar icra masrafi ve vekâlet ücretiyle borcun biraz katlanmıştır malesef.. birkac taksit fazla ödemen gerekir artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trustem.111

Benim degil dersin alamazlar ama bu işin en kestirme yolu gidip avukatla ofisinde dürüstçe konuşmaktir. Onlarin maksadı da parayi tahsil etmek. Taksit taksit ödeyebileceğim param malım mülküm yok dersen, saygılö bir ifadeyle konuşursan ve ödemelerini de yaparsan kimse sana baskı yapmaz. Sadece bir miktar icra masrafi ve vekâlet ücretiyle borcun biraz katlanmıştır malesef.. birkac taksit fazla ödemen gerekir artık

teşekkürler

yarın konuşacağım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.