Şimdi Ara

Banka bana 35.000 TL Taşıt kredisi verir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    35.000 TL taşıt kredisi çekmek istiyorum. Findeks puanım 1219 Kredi kartlarına ve banka kartlarına ödemem çok düzenlidir.
    Yaşım 26 Yaklaşık 6 Senedir sigortalıyım sizce verme olasılığı nedir ?

• ben işe başlar başlamaz direkt 500.000 tl kredi çekmeyi düşünüyordum. hiç mantıklı gelmiyordu vermeyecekleri kafamda bankoydu.

sen 35.000 ini sorduğunu göre vermezelr. bunlara neye göre kredi veriyor. ben kira ödemek istemiyorum aq ülkesinde zaten bir ev parasını kiraya vereceksin bir ömür..
    kira öderken bir ömür para biriktirsen bir ev parası etmeyecek üzerinede.
    500 k çekip ev araba almayı düşünüyordum... erken yaşta almadıktan sonra bunları ilerki yaşlandıktan sonra bir anlamı yok 50 yaşıma geldimde ev aldımda bi yerime mi skayım onu gebermişim o yaşta

500 bin çeksek 750 bini bulur ödemesi a*q
    direkt maaşı versek aylık taksiti karşılamaz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: beargrylls911

ben işe başlar başlamaz direkt 500.000 tl kredi çekmeyi düşünüyordum. hiç mantıklı gelmiyordu vermeyecekleri kafamda bankoydu.

sen 35.000 ini sorduğunu göre vermezelr. bunlara neye göre kredi veriyor. ben kira ödemek istemiyorum aq ülkesinde zaten bir ev parasını kiraya vereceksin bir ömür..
    kira öderken bir ömür para biriktirsen bir ev parası etmeyecek üzerinede.
    500 k çekip ev araba almayı düşünüyordum... erken yaşta almadıktan sonra bunları ilerki yaşlandıktan sonra bir anlamı yok 50 yaşıma geldimde ev aldımda bi yerime mi skayım onu gebermişim o yaşta

500 bin çeksek 750 bini bulur ödemesi a*q
    direkt maaşı versek aylık taksiti karşılamaz...
    Sordum findeks puanı 1.300 altında olanlara kolay kolay çıkmıyormuş
    benimde 1219 haliyle çıkmdı
    Bankalar gerçekten çok çakal

• Düşbaz kullanıcısına yanıt
    çakallıktan ziyade 500 bin kredi verdiğini düşünsene bana aylık 5000 tl ya alacam ya almayacam o paraya herkese 500 bin kredi verse herkes kendi işini kurmaya kalkara kimse çalışmaz sisteme köle lazım

adamlar milleti köleleştiriyor 3 kuruş maaş vererek kimse kendi işini başlatamasın diyor
    bana çalışsın benden aldığını benim şirketlerime harcasın ay sonuna karnını zor doyursun diyor
    kredi mi verir
    bir araba bile alamayız valla böyle az krediyi bile vermiyorlarsa
    boş yere okumuşuz en az 150 bin lira kredi çekebilmeliyki altıma sağlam bir aça çekeyim ev de almak lazım

ilerleyen yaşlarda ev araba bunların anlamı kalmıyor yaşlanınca
    yaşlanda ne yapcan şimdi lazım
    banka soymak lazım
    aah ulan zamanında para olacaktı azcık teknoloji ya da hacker olup soyacaktım alayını
    sik**mi kaşıya kaşıya boşaltacaktım kasalarını
  • sende ne kadar birikim var bu türkiyede araba almak ölüm

35000 tll ye ne aracı alacaksın

millet 35 000 dolara ken kral arabaya biner biz 35 000 liraya en dandik aracın 0 ını alamıyoruz arkadaş böyle ülkenin ben

adam youtube video atmış gürcistandan 1000 dolara BMW satılıyor

hemen dibimizde bir de bize bak o parayla bilgisayar alamıyorsun bu ülkede

ne işle meşgulsun bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: beargrylls911

sende ne kadar birikim var bu türkiyede araba almak ölüm

35000 tll ye ne aracı alacaksın

millet 35 000 dolara ken kral arabaya biner biz 35 000 liraya en dandik aracın 0 ını alamıyoruz arkadaş böyle ülkenin ben

adam youtube video atmış gürcistandan 1000 dolara BMW satılıyor

hemen dibimizde bir de bize bak o parayla bilgisayar alamıyorsun bu ülkede

ne işle meşgulsun bu arada
    satış danışmanıyım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.