Şimdi Ara

BANKA AİDAT KESİNTİLERİNİN EN HIZLI GERİ ALMA YOLU (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.564
Cevap
186
Favori
371.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nereye ne yazıyoruz birisi bir pm atsın bankaların kestiği paraları geri alabilirsem fena köşe olurum :)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başvurdum bakalım ne olacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim 4 hesabım ve kredi kartlarım vardı ama ödedim kapattım hepsini geçmişe dönük alabilirmiyim acaba..
  • Ben de az önce Garanti ve Yapıkrediyi şikayet ettim. Başvuru sayısı: 124161. Bu gidişle Bimer çökücek gibi görünüyor
  • takip
  • Başvuru Tarihi : 13.02.2013 Başvuru Sayısı : 124351

Bende TEB ve Vakıfbank ı şikayet ettim. Vakıfbanka üyelik ücretini iptal edin dedim işleme aldı, sonra onaylanmamış. Tekrar iptali için işlem yapın dedim olmaz o bir kere olur dedi Kızdan girdim genel müdürden çıktım valla
  • 1 hafta önce garanti bankasını aradım aynen aramızda geçen muhabbet

merhabalar kredi kartı ekstreme 59tl'lık yıllık üyelik bedeli diye bişey yansımış bunu derhal iade edin

1 2dk sonra başka bir temsilciye bağladı sonra 1 yıl kartı kullanmayı taahüt etmeniz gerekiyor dedi bende tamam dedim hepsini iade etti 20tl'de bonus yükledi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 13 Şubat 2013; 18:51:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

1 hafta önce garanti bankasını aradım aynen aramızda geçen muhabbet

merhabalar kredi kartı ekstreme 59tl'lık yıllık üyelik bedeli diye bişey yansımış bunu derhal iade edin

1 2dk sonra başka bir temsilciye bağladı sonra 1 yıl kartı kullanmayı taahüt etmeniz gerekiyor dedi bende tamam dedim hepsini iade etti 20tl'de bonus yükledi

benim de flexi var. 23 tl. üyelik ücreti yansımış. sizden görüp arayayım dedim, bana da 20 tl. bonus yükleyelim diye teklif ettiler kabul ettim. bu şekilde kartınızın 1 yıl açık kalması koşulu ile sadece 3tl ödemiş olacaksınız dedi..
    yalnız siz yanlış anlamış olmayın. 59 tl.yi iptal ettiklerine emin misiniz? bana denilen 23 tl. borç duracak, +20 tl bonus yüklenecekmiş.

• 1 saattir istek formu oluşturmaya çalışıyorum ad soyadla tc uyuşmuyor diyor..canım sıkıldı milletle alay mı ediyorlar ne demek uyuşmuyor 40 kere denedik
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacrymosa86

1 saattir istek formu oluşturmaya çalışıyorum ad soyadla tc uyuşmuyor diyor..canım sıkıldı milletle alay mı ediyorlar ne demek uyuşmuyor 40 kere denedik

+1453

"Girilen Ad Soyad, T.C. Kimlik Numarası Bilgileri Uyuşmuyor."
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: eranyumm

quote:

Orijinalden alıntı: *GameOver*

1 hafta önce garanti bankasını aradım aynen aramızda geçen muhabbet

benim de flexi var. 23 tl. üyelik ücreti yansımış. sizden görüp arayayım dedim, bana da 20 tl. bonus yükleyelim diye teklif ettiler kabul ettim. bu şekilde kartınızın 1 yıl açık kalması koşulu ile sadece 3tl ödemiş olacaksınız dedi..
    yalnız siz yanlış anlamış olmayın. 59 tl.yi iptal ettiklerine emin misiniz? bana denilen 23 tl. borç duracak, +20 tl bonus yüklenecekmiş.

hocam şu şekilde oldu -59 kesildi +59 olarak tekrar yatırıldı 20tl'de bonus eklendi fakat 59lira neden oldu bilmiyorum bunisess filanda değil normal fakir bonusu

• 5 dakika önce İş Bankası müşteri hizmetleri ile aramda şöyle bir konuşma geçti:

- İyi akşamlar
    - İyi akşamlar
    - Ocak ayı ekstremde yıllık kullanım aidatı adı altında bir kesinti yapıldığını görüyorum. Bu kesintinin iade edilmesi ile ilgili yardımınızı bekliyorum.
    - Kartınızın son dört hanesi nedir acaba, kontrol edeyim?
    - Evet, 40 TL tutarında bir kesinti yapılmış kartınızdan. Tutarın iadesi gerçekleştirilmiştir. Bir sonraki ekstrenizde görebilirsiniz.
    - Teşekkürler.

Bu kadar basit miydi ya:)
  • Girilen Ad Soyad, T.C. Kimlik Numarası Bilgileri Uyuşmuyor.
  • ...................... TÜKETİCİ SORUNLARI İL HAKEM HEYETİ BAŞKANLIĞINA GÖNDERİLMEK ÜZERE

noktalı yere ne yazıyoruz
  • tc kimlikle ad soyad uyuşmuyor ne demek ya bu kadar saçma bi sitem olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoRunMuVaR

...................... TÜKETİCİ SORUNLARI İL HAKEM HEYETİ BAŞKANLIĞINA GÖNDERİLMEK ÜZERE

noktalı yere ne yazıyoruz

Arkadaşlar buraya ne yazıyoruz bilgisi olan varmı?
  • Kapatılan hesaplar için geçerli mi?

• cankuş hepsi yiyor yapi kredi ile o kadar tartıştım ki bu para için nuh dediler peygamber demediler kaparın kardeşim dedim istemiyorum kartı ama sinirden hakkatten kapattırdım 3 gün sonra geri aradılar limiti artırarak geri açtılar 50 tl yide sildiler.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.