Şimdi Ara

Bank Of Logistic LTD- Uzun Vadeli Yatırım Sistemi (İlk 100 kişiye $10 bonus)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
583
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bank Of Logistic LTD - Uzun vadeli Yatırım Sistemi

Arkadaşlar sizlere yeni keşfettiğim bir yatırım sitesini paylaşacağım. İlgilenen olursa benimle irtibat kurabilir, kayıt linki aşağıdadır.

Herkese Bol Kazançlar Dilerim.

SİTE HAKKINDA BİLGİLENDİRME:

Bank Of Logistic LTD 01.04.2017'de İngiltere'de kurulmuş bir şirkettir. Yatırımcılarından oluşturduğu sermayeyi borsada değerlendirerek hem kendisi kazanmış, hem de yatırımcılarına kazandırmıştır. Yatırımlarını büyütmek, farklı alanlarda ilerlemek için halka açılmış ve bizlere yatırım fırsatları sunmuştur. Firma geçmişinde borsaya yatırım yapan, sermayesini bu tarz piyasalarda değerlendiren bir şirkettir. Sermayesini daha da büyütüp borsa dışında lojistik alanında da faaliyet göstermek istiyor, gerekli sermayeyi oluşturmak için de halka açılıyor. Bizim gibi yatırımcılar sayesinde lojistik alanında yatırımlar yapmaya başlayarak şirketi büyütürken bizlere de kar payı vermeyi amaçlıyor. Kazan kazandır mantığı ile hareket ediyor. Site henüz çok yeni, her gün iyileştirmeler devam ediyor.

Ödeme Sistemi:

- Payeer (Perfect Money ve Bitcoin yakında eklenecek)
    - Minimum Yatırım Miktarı: 20$
    - Minimum Çekme Miktarı: 1$
    - Referans Komisyonu: %5-3
    - Para Çekme Süresi: Haftada 1 defa, para çekme talebinden sonra 24 saat içinde hesabınıza geçer.

Yatırım Planları:

Bank Of Logistic LTD- Uzun Vadeli Yatırım Sistemi (İlk 100 kişiye $10 bonus)

Son olarak site ile ilgili sorularınızı "Support@bankoflogistic.com" mail adresine yazabilirsiniz. Siteye yeni canlı destek eklediler yakında o da aktif olacakmış. Ben bir kaç gündür bayağı sorular sordum. Bildiklerimi az çok burada paylaştım. Sormak istediğiniz bir şey olursa konuya yazabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak isterim.

Kayıt Linki:https://bankoflogistic.com/?ref=elnino

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.