Şimdi Ara

Bank’O Card Axess’inizle yapacağınız ilk alışverişinize 100 TL chip para hediye!(yeni kart başvurusu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
1.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    hocam yorumlarda iade alanları okumuştum bankanın ne yapacağı belli olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARACABEYY

On gun falan oldu anlasmanin bitmesi.

Olmadı bu. Ne güzel chipleri istanbul karta ve telefona atıyorduk. Chip para ile lira yüklenecek yer var mı? Migros, happy yükleme yapıyor mu acaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xweser X kullanıcısına yanıt
    Hocam bazi migroslarda axess chip para kullanilabiliyor ya da carrefourlarda kullabilirsiniz.

• quote:

Hocam bazi migroslarda axess chip para kullanilabiliyor ya da carrefourlarda kullabilirsiniz.

Migros ve carrefor da geçiyor ama lira yüklemeye izin veriyorlar mı?

• xweser X kullanıcısına yanıt
    Tl yukleme axess chip puanla denemedim ama olur diye dusunuyorum.

• sakın bulaşmayın kart ücreti kesiyor kendine bağlıyor kampanya özürlü bir banka asla bulaşmayın hat değiştim bankaya çağırıyor sim bloke açmak için şube taaaa başka semtte aman aman
  • Axsesin gectigi her yerde geciyor. Ben 1 yildir kullaniyorum Bana 1. Yilda 95 tl aidat geldi ama 1 yil kapatmamaya 100 chip verdiler. 6 ay oncede bir 50 almistim soz olarak gecen Mayisa kadar kampanyalari cok iyiydi ama son iki aydir biraz hareketlilik var 50+50 chip aldim ama hala genel degil kisiye ozel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sim kart degisiminde illa şubeye çağırıyor.ben de gitmedim.hala kapalı sms.

• quote:

Orijinalden alıntı: Demet4802

Sim kart degisiminde illa şubeye çağırıyor.ben de gitmedim.hala kapalı sms.

Çok sinir bir konu. Heryerde de şubeleri yok.

• Bu banka bitik 100 tl verir surundurur

• quote:

Akbankla sok market anlasmayi bitirmis artik axess chip para sokta harcanmiyor.

nasıl bitirmiş bugün aldığım broşürde elektronikte Axess 6 Taksit seçeneği vardı, sitesindeki broşürede baktım ordada Axess 6 taksit duruyor gözüküyor
  • Arkadaşlar bi hatamı düzelteyim, geçenlerde Şok'ta çalışan personellerin verdiği bilgilere dayanarak axess ile ŞOK market anlaşması bitmiş diye yazmıştım fakat bi kaç gün tüm ŞOK marketlerle axess kartalarda sorun varmış, tek çekim işlemleri YKB pos cihazından çekiliyordu ayrıca puan kullanılmıyordu sistemsel sorun çözülmüş bugun axess puanı kullanabildim, axess puanlarınızı isterseniz ŞOK marketlerde kullanılabilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.