Şimdi Ara

Bank’O Card/Axess Bilgiler-Kampanyalar (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.601
Cevap
62
Favori
66.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hayırlı olsun.Hangisine başvurdunuz Axess olana mı?
  • teşekkürler. yok hocam düz olanına. akbank axess platinium u aidatı geri veermedikleri için kapattrıdım. bunda aidat olmadığı için düzüne başvurdum. zaten tek amacım kampanyalar onun için başvurdum ama kampanya bitene kadar biraz zor gelir gibi kart gelse de 1 lira limiti arttırana kadar kampaya biter

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yedikeresekiz -- 10 Nisan 2015; 16:57:00 >
  • Arkadaşlar en hızlı nasıl sonuçlanır başvuru fikri olan var mı ? Hangi yoldan başvuru yapmalıyım ? İnternet telefon şube v.s.
  • Benide aradılar 1 tl limit vercekmiş. İleride ihtiyacım olursa diğer bankalardaki limitleri düşürerek bu bankadaki limitimi yükseltebilirmişim. Diğer bankalarda toplam 25.000 tl limitim var diyelim ve gelirim 2.000 tl ise max limitim 8.000 tl olması lazımmış. Yani bu karta limit aktarmak için 20.000 tl limitli kartımı 2.500 tl ye düşürmem lazımmış. Yani anliycanız tırt. Hiç kartı olmayan yada 1 kart kullanan için ideal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yedikeresekiz

teşekkürler. yok hocam düz olanına. akbank axess platinium u aidatı geri veermedikleri için kapattrıdım. bunda aidat olmadığı için düzüne başvurdum. zaten tek amacım kampanyalar onun için başvurdum ama kampanya bitene kadar biraz zor gelir gibi kart gelse de 1 lira limiti arttırana kadar kampaya biter

Şimdi farkettim 100TL chip para kampanyası dahil olmak üzere hemen her kampanya BankOcard Axess için.Onun da sıkıntısı kart aidatı ve GG gibi 100TL lik chip para kampanyalarına katılmaması.

Yine de en iyisi Axess olana başvurup 1-1.5 yıl kullanmak gibi duruyor.

EDIT:Axess olana başvurdum şimdi.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

teşekkürler. yok hocam düz olanına. akbank axess platinium u aidatı geri veermedikleri için kapattrıdım. bunda aidat olmadığı için düzüne başvurdum. zaten tek amacım kampanyalar onun için başvurdum ama kampanya bitene kadar biraz zor gelir gibi kart gelse de 1 lira limiti arttırana kadar kampaya biter

düz olanında hiç kampanya görünmüyor.. tüm kampanya bilgileri axess olan kartta.. Aslı bu mu ?
  • var hocam. düzde akaryakıt markete %25 iasde var
  • Dün card finans a da başvurdum, onlarda 1 tl limit verileceğini söylediler, kalsın dedim, artık kart çıkartmak benim için imkansız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

var hocam. düzde akaryakıt markete %25 iasde var

nette ve kendi sitesinde hep axess başlığında bilgiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanaliboy

quote:

var hocam. düzde akaryakıt markete %25 iasde var

nette ve kendi sitesinde hep axess başlığında bilgiler..

http://www.odeabank.com.tr/tr-TR/kampanya/Sayfalar/banko-card-ile-harcamalarinizdan-kazancli-cikin-316.aspx

• ulex kullanıcısına yanıt
    Çok saol,ben hep kartlar kısmından bakıyordum.. :)
  • Kredi kartı çıkarttik gelmedi hala. Garanti 5 günde teslim etti. Axess alacaz ama bi sene bitmeden kapattırmak lazım

• Beyinsiz vatandaşını kurtarmak için beyinsizce kanun çıkaran beyinsiz devlet yüzünden 1tl limitle uğraşıyoruz. Sana ne arkadaş benden. Ben bugüne kadar öğrencilik dönemim hariç her zaman kartın TÜM borcunu öderim. Kartımın limiti 10 bin diye 10 bini o ay kullanmıyorum. Devletin beni düşünmesine ihtiyacım yok. Reddi kanun yapamıyormuyuz
  • Kartım geldi; 2500 tl 9 taksit nakiti 0 maliyetle aldım, 400 tl market harcaması yaptım buradan da 100+100 chippara gelecek. Güzel kart.
  • 1 tl limitli gelen kartlara 1000-2000 gibi tutarlar yükleyip harcama yapamıyormuyuz varsın 1 kuruş limit olsun kartı versinler de :)
  • odeabank'da limitin en fazla 4 katı para yatırılabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

Kartım geldi; 2500 tl 9 taksit nakiti 0 maliyetle aldım, 400 tl market harcaması yaptım buradan da 100+100 chippara gelecek. Güzel kart.

işlem ücreti vs almadılar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2

quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

Kartım geldi; 2500 tl 9 taksit nakiti 0 maliyetle aldım, 400 tl market harcaması yaptım buradan da 100+100 chippara gelecek. Güzel kart.

işlem ücreti vs almadılar mı ?

Masrafsız. Kampanya.

• bankocard axess puanları hızlıalda kullanılamıyor. Muhtemelen diğer sitelerde de sıkıntı çıkaracak. O yüzden market/akaryakıt kampanyası için klasik kartı kullanın derim.
  • arkadaşlar eşime 100tl limitli kart geldi. Buna 300tl daha yükleyip kampanyaya katılabilirmiyim? Tecrübeli bir arkadaş var mı bu konuda
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.