Şimdi Ara

Bank’O Card/Axess Bilgiler-Kampanyalar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.601
Cevap
62
Favori
66.699
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bank'O Card Axess kullanıcısıyım 1000 tl lik limiti olan kartımın sadece 800tl sini taksitli nakit avans olarak kullanabildim. Yani kart limitinin %80 ini taksitli nakit avans olarak kullanabiliyorsunuz..
  • Parafta ilk çıktığında çok iyiydi şimdi diğerlerinden farkı yok neyse başta faydalanalım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başvurdum ama 1 haftayı geçti ses yok henüz onaylandı bile demedi gelecek de kampanyaya yetişeceğiz biraaz zor görünüyor.

konu güzel olmuş ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: saulu

Otomatik odeme talimatı için vadesiz hesap da gerekli mi acaba? Kampanya koşulları biraz karışık

1-30 Nisan arası vadesiz mevduat hesabı aç, karttan 3 adet otomatik ödeme talimatı ver ve 1-31 Mayıs arasında verilen talim​atlardan ödeme gerçekleşsin.

quote:

Orijinalden alıntı: hayalet_tr

Basvuruyu yaptik bakalim. Merak ettigim konu bu 2500tl taksitli nakit avans. Simdi bana 1000 tl limit cikarsa bu kampanyaya katilamiyormuyum?

Muhtemelen 2500 liraya kadar demek istemişlerdir.İlla 2500 olacak 1500-2000 tl yatırılıp 2500 geri çekilir.Nakit avans için de vadesiz hesap şartı var.

quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

Kartı iptal ederek doğrusunu yapmışsınız ama, o kapattığınız kartın açılan limiti ortak banka sistemine 15 gün içinde düşüyor yanlış bilmiyorsam. Yani kredi kartı başvurunuz yine reddedilebilir.

Anında sisteme yansır.Bankalar LKS sorgusu yaparak açılan limiti görür.Bazen sistemde sorunlar olabiliyor.Ben hep 2 işgünü bekledim ve 8-10 defa sorunsuz yaptım.

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

Parafta ilk çıktığında çok iyiydi şimdi diğerlerinden farkı yok neyse başta faydalanalım...

Herşeyin ilki...Enparanın ilk zamanlar iadesi, netkartın ek kartlarla bile sömürülmesi,nuvo ve cepteteb...Muhtemelen hedefine ulaştıktan sonra normal Akbank kampanyalarına dahil olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thundere -- 9 Nisan 2015; 23:48:30 >

• Khalasar kullanıcısına yanıt
    Şimdi çağrı merkezi ile görüştüm

- otomatik ödeme talimatından puan kazanmak için vadesiz hesap gerekiyor. Ancak hesabı kullanmazsak hesap işletim ücreti yok. Yani puanı alıp hesabı kapatırız garanti olsun.
    - taksitli nakit avas için kart limitinin %80 i kadar çekerek (max2500 TL) 9 ayda hiç bir faiz+ ücret ödemeden geri ödüyoruz. Bence telefon alacaklar için çok sıcak fırsat.
    - Hem 100 tl alışverişe 100Tl ve hem de otomatik ödeme talimatı 100 TL puan kampanyası birleşiyor.

• 19 martda kartım onaylanda.en kısa sürede adresinize ulaştırılacaktır dediler hala bekliyoruz.
    Hiç olmazsa limit ve kargo bilgilerini öğrenebilseydim..
  • Arkadaş bide şu limit kotası gibi saçmalık çıkardılar ya ne diyim.. Milletin bağlayamadığı donunu devlet bağlayacak sanki..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi righteous@ -- 10 Nisan 2015; 1:10:28 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • en azından ilk yıl kart ücreti olmaması lazım.kart çıkarmak ve kampanyalara uymak için o kadar uğraşcam bi de üstüne kart ücret ödeyeceğim.aklıma yatmadı
  • 8444 ün uzun numarası var mı yada kampanyalara katılmak için internet şubesinde bir yer var mı? Ben bulamadım da.
  • bilmediğim bir şey öğrendim... yani benim 50K limitim var var kartımın birini kapatıp yeni kart başvurusunda bulunsam maaşımın 4 katı hesabı yapılmayacak hı..

sevdim bunu..
  • Teşekkürler.
    Güzel konu takip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

en azından ilk yıl kart ücreti olmaması lazım.kart çıkarmak ve kampanyalara uymak için o kadar uğraşcam bi de üstüne kart ücret ödeyeceğim.aklıma yatmadı

İlk yıl kart ücreti yok zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: superhead

quote:

en azından ilk yıl kart ücreti olmaması lazım.kart çıkarmak ve kampanyalara uymak için o kadar uğraşcam bi de üstüne kart ücret ödeyeceğim.aklıma yatmadı

Web sitesinde böyle bir yazı var mı ispatlanmadan inanmamda...

• quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

Orijinalden alıntı: superhead

quote:

Web sitesinde böyle bir yazı var mı ispatlanmadan inanmamda...

Kart başvurumu tamamlamak için arayan müş. temsilcisi söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l.a.c.i.w.e.r.t

8444 ün uzun numarası var mı yada kampanyalara katılmak için internet şubesinde bir yer var mı? Ben bulamadım da.

"8444'e ulaşılamadığı durumda 05327528444'e SMS atabilirsiniz" gibi bir şeyler yazmışlar ama benim bu uzun numaraya gönderdiğim SMS'ler işe yaramadı, bunlara cevap gelmedi. yine 8444'e atmak zorunda kaldım. 8444'e atınca hemen cevap geliyor. diğer konuda biri 8444 de ücretsiz demiş ama GSM operatörleri de bankalar gibi paragöz olduklarından ne yapacakları belli olmaz
  • Öncelikle bu konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim. İlk sayfayı güncel tutarsak şahane olur.

Benim sorum şu şimdiden teşekkürler.

Otomatik ödeme kampanyasına katılan oldu mu?
    İnternet bankacılığından vadesiz hesap açsak olur mu?
    Talimatları kendimiz internet bankacılığından tanımlasak olur mu?
    "Bank’O Card ve Bank’O Card Axess’ten otomatik fatura ödeme talimatını vadesiz mevduat hesabı olan müşteriler verebilecektir." Bunu anlamadım yani vadesiz hesabı olmayan sistemsel olarak tanımlayamıyor mu?

Elektrik,su,gaz dan komisyon alıyor mu?
  • banko kart exess ile axessin kapmpanyalarına katılabiliyor muyuz?
  • Bakalım bende burada görüp başvuru yaptım.Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.Nisan ayında sonuçlanmazsa iptal ederim artık.Çünkü tüm kampanyalar nisanda...
    Buarada otomatik ödeme ve 100 tl chip paradan yararalanırsak kartı belli bir süre kullanma yada talimatları belli bir süre iptal etmeme gibi bir durum varmı?Büyük ihtimalle vardır ama ben internet sitesinde göremedim.Bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hukukadami

banko kart exess ile axessin kapmpanyalarına katılabiliyor muyuz?

Ben de bunu merak ediyorum.
  • beni aradılar. 1 tl limit vereceklermiş. sonra onaylanacakmış da şuymuş da buymuş da tama dedim. gelsin de arar yükselttiririz limiti. bulunsun bi köşede
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.